Wójt Gminy Milówka rapuje dla medyków. Robert Piętka dołączył do akcji #hot16challenge2

2020-05-30 11:08
Robert Piętka
Autor: Robert Piętka FB

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji. Nominowany swój utwór musi stworzyć w ciągu 72 godzin. To już druga odsłona legendarnej rapowanej akcji. Tym razem to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Do akcji dołączył Wójt Gminy Milówka Robert Piętka.

Dziękuję za nominację- Tomek Tomiczek i Zespół Hulajniki. Przepraszam za opóźnienie, pierwszy nominował mnie Tomek ale jaskółki ćwierkały, że Hulajniki też coś "kręcą" więc postanowiłem na nich poczekać-informuje Robert Piętka 
Wójt Milówki do udziału w Hot16challenge nominował : Mariana Kurowskiego Wójta Gminy Węgierska Górka oraz  Macieja Mikę  Wójta Gminy Radziechowy Wieprz. 

W realizacji wyzwania wójtowi Milówki pomagali  Patrycja Wędzel, która jest autorką  tekstu i wspierała "rapera Roberta P "w trakcie realizacji wyzwania.  Ryszard Bieniek z kolei jest twórcą  ścieżki dźwiękowej, zajął się również  produkcją muzyczną i stworzył świetną atmosferę przy realizacji-informuje  Robert Piętka. 

To już kolejny samorządowiec z Żywiecczyzny, który podjął wyzwanie Hot16challenge. W minionym tygodniu swoją wersję "rapu dla medyków" zaprezentował Antoni Szlagor,  burmistrz Żywca. Włodarz miasta do tego zadania nominował  m.in  Andrzeja Kalatę Starostę Powiatu Żywieckiego. Czekamy teraz  jak z rapowaniem  poradzi sobie szef Powiatu. 

Robert Piętka #hot16challenge - wójt milówki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE