"Wakacje mimo wszystko" czyli zajęcia w Papierniku #dzieckojestważne #pogodajestzawsze #niemaczasunanudę

2020-06-27 16:22
Klub Papiernik w Żywcu Zabłociu
Autor: KLUb Papiernik

Miejskie Centrum Kultury Klub Papiernik w Żywcu Zabłociu przygotował na te wakacje sporo atrakcji. Pod hasłem "wakacje mimo wszytko" dla dzieci i dorosłych organizowane są różnorodne zajęcia w ramach papiernikowej warsztatowni. Na jakie zajęcia możecie się zapisać w trakcie tegorocznych wakacji w klubie Piapiernik ?

-Warsztatownia to są zajęcia dla dzieci od 9.00 do 13.00-wyjaśnia Liliana Pleńkowska dyrektor placówki.

-Przygotowaliśmy dla dzieci zajęcia taneczne, plastyczne, gimnastyczne i artystyczne. Myślę, że będą to fajne formy spędzania wolngo czasu i takie pomysły, które  dzieci będą mogły później same kontynuować w domu. Mamy też po raz pierwszy u nas organizowane  takie  tygotniowe warsztaty cheerleaderek, czyli nauka tańca z  pomponami. W programie  warsztatów będzie: szkolenie z podstaw cheerleadingu, nauka podstaw gimnastycznych i akrobatycznych, i  nauka choreografii z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu do cheerleadingu- pomponów- dodaje dyrektor Papiernika

Klub zaprasza również do udziału w zajęciach online. W sieci można wziąć udział w zajęciach plastycznych, tanecznych i gimnastycznych. To oferta dla tych, którzy nie mogą lub boją się wyjść z domu.  By z niej skorzystać, wystarczy uzyskać dostęp za pomocą  przesłanego z Papiernika pocztą elektroniczną lub za pomocą sms odpowiedniego  linka do platformy Zoom.

Więcej szczegółów na temat oferty wakacyjnej MCK Papiernik na Zabłociu znajdziecie na plakatach, na stronie i fanpageu Klubu. 

posłuchaj: wakacyjne zajęcia w Klubie Papiernik w Żywcu Zabłociu
Strażnik miejski wskoczył do śmietnika by odzyskać portfel starszej pani

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.