Kolejny lokal zniknął z centrum Bielska-Białej.

i

Autor: Pixabay Zdjęcie poglądowe

W centrum Bielska-Białej zamknięto kolejny lokal. Tym razem chodzi o gruzińską piekarnię i restaurację

2023-01-12 14:24

Działająca na ul. 11 Listopada gruzińska piekarnia Sachobi zakończyła działalność po niespełna roku funkcjonowania. To kolejny punkt usługowy, który w ciągu ostatnich miesięcy zniknął z mapy miasta. Jak przekazuje właściciel opuszczonej nieruchomości, lokal w którym mieściła się piekarnia jest w pełni wyposażony i czeka na nowego najemcę.

Piekarnia gruzińska zamknięta. Dobre oceny to nie wszystko

Piekarnia Sachobi na ul. 11 Listopada została otwarta niespełna rok temu. Miejsce specjalizowało się w sprzedaży pieczyw charakterystycznych dla kuchni gruzińskiej. Lokal funkcjonował również jako restauracja, w której można było zjeść gorące gruzińskie posiłki.

Sachobi cieszyła się dobrą opinią odwiedzających jąklientów. Wystarczy tylko powiedzieć, że piekarnia uzyskała ocenę 4.9 w Google, a w komentarzach odwiedzających ją gości można znaleźć wiele ciepłych słów, skierowanych zarówno w stronę jakości serwowanych dań, jak i poziomu obsługi. Wydaje się, że właścicielom restauracji zabrakło pomysłu na odpowiednią promocję miejsca. Lokal nie prowadził swojego serwisu w mediach społecznościowych, nie próbował również reklamować się w sieci, przez co ograniczył możliwość dotarcia do nowych klientów.

W pełni wyposażony lokal czeka na nowych najemców

Piekarnia Sachobi zakończyła swoją działalność kilka miesięcy temu. Od tego czasu lokal przy ul. 11 Listopada pozostaje pusty. Jak przekazał właściciel nieruchomości portalowi bielsko.biala.pl, w dawnej piekarni wciąż znajduje się robiona na wymiar kuchnia, gotowa by zacząć serwować posiłki.

Sachobi to nie jedyne miejsce, jakie w ostatnich miesiącach zniknęło z mapy Bielska-Białej. Pod koniec października 2022 zamknięta została restauracja Pastamore by Dawid Konior na ul. Partyzantów Taki sam los spotkał też klub muzyczny Bliska znajdujący się dawniej przy ul. Piwowarskiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE