Spoczywaj w pokoju Wąski. Wyjątkowe pożegnanie znanego aktora w Żywcu

2021-10-25 17:13
pożegnanie  Wąskiego
Autor: Agata Chmielowska

Na jednym z budynków , tuż za mostem na Sole pojawił się wyjątkowy mural. To pożegnanie niedawno zmarłego aktora Krzysztofa Kiersznowskiego, odtwórcy roli Wąskiego z "Kilera" .

Krzysztof Kiersznowski  zmarł w niedzielę 24 października miał 70 lat. Był znany z wielu  ról  filmowych i telewizyjnych, ale dla wielu to przede wszystkim  Wąski z „Kilera” czy gangster Nuta z serii  „Vabank”. Wszystko wskazuje na to, że Kiersznowski w Żywcu miał gorących fanów, którzy w wyjątkowy sposób pożegnali swojego idola. Na jednym z budynków w mieście pojawił się napis "Spoczywaj w pokoju Wąski". Trudno ten napis  przeoczyć ponieważ zajmuje kilkanaście metrów. Nowy mural znajduje się na budynku przy Sole na Zabłociu  i doskonale jest widoczny aż z drugiej strony mostu.  Nie wiadomo,  kto jest autorem tego  niecodziennego epitafium i jak długo napis  zostanie na murze.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE