policja taśma

i

Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Taśma policyjna - zdj. ilustracyjne.

Śmierć w centrum Bielska-Białej. Ciało mężczyzny odkryte na ul. Broniewskiego

2023-03-17 9:19

Makabrycznego odkrycia dokonano dziś rano na ul. Broniewskiego w Bielsku-Białej. Mieszkaniec miasta zauważył leżącego na ulicy mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Przybyłe na miejsce służby ratunkowe potwierdziły zgon mężczyzny. Na miejscu trwają policyjne czynności pod nadzorem prokuratora.

Zgodnie z relacją policji w Bielsku-Białej, zgłoszenie o mężczyźnie wpłynęło do służb około godziny 6:30. Jeden z przechodniów zauważył nieprzytomnego mężczyznę leżącego w pobliżu bloku mieszkalnego przy ul. Broniewskiego. Na miejsce wezwano ratowników medycznych, którzy stwierdzili zgon mężczyzny.

Przyczyny jego śmierci bada policja. Asp. sztab. Katarzyna Chrobak przekazała, że na miejscu trwają czynności policyjne nadzorowane przez prokuratora. W chwili obecnej służby nie udzielają dodatkowych informacji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE