Samodzielny Zakład Opiekuńczo Leczniczy w Rajczy prosi o finansowe wsparcie. Pieniądze są potrzebne do walki z pandemią.

2020-05-12 16:40
Zakład Opiekuńczo Leczniczy w Rajczy
Autor: SZOL w Rajczy

Dyrektor placówki Waldemar Jurasz zwrócił się do wójta gminy Rajcza oraz ewentualnych darczyńców z apelem o wsparcie finansowe na przebudowę w obiekcie . Ma ona pomóc w funkcjonowaniu placówki w obliczu ewentualnego zagrożenia epidemicznego

Działająca na terenie Gminy Rajcza placówka to ośrodek w którym przebywają osoby starsze, przewlekle chore, niepełnosprawne, wymagające intensywnej pielęgnacji. Zakład znalazł się w trudnej sytuacji,ponieważ w trosce o zapewnienie bezpieczeństwa swoich pacjentów oraz personelu, na jego terenie musi powstać odrębna droga komunikacyjna dla pacjentów wymagających ewakuacji z powodu potwierdzenia lub podejrzenia zakażeniem COVID-19. Koszt wykonania  takiego specjalnego ciągu komunikacyjnego wyceniono na 16 tys. zł.

Placówka, która od kilku lat boryka się z poważnymi problemami finansowymi nie ma środków aby taki remont wykonać. Dyrektor placówki Waldemar Jurasz zwrócił się do wójta gminy Rajcza oraz ewentualnych darczyńców z apelem o  wsparcie  tego zadania.  

Osoby zainteresowane wsparciem finansowym mogą dokonywać wpłaty na podany numer rachunku bankowego z dopiskiem „wsparcie finansowe na wykonanie adaptacji izolatki”.

Nr rachunku bankowego: 30 8131 0005 0013 2756 2000 0010

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE