ruszył sezon motocyklowy

i

Autor: KPP Żywiec

Ruszył sezon motocyklowy. Rozpoczęli go uroczyście również miłośnicy dwóch kółek z terenu Żywiecczyzny

2022-04-29 15:09

Motocykliści z żywieckiego klubu motocyklowego rozpoczęli sezon. Przebiegowi imprezy przyglądali się policjanci z żywieckiej drogówki. Podczas spotkania mundurowi na ręce prezesa klubu przekazali gadżety poprawiające bezpieczeństwo motocyklistów, które zakupił Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej.

    Sezon motocyklowy w Żywcu został oficjalnie otwarty. Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach zebrali się na jednym z parkingów w Żywcu, by następnie wspólnie rozpocząć czas motocyklowych wycieczek. Na imprezie obecni byli policjanci z wydziału ruchu drogowego żywieckiej komendy policji, którzy przekazali motocyklistom gadżety poprawiające ich bezpieczeństwo oraz widoczność na drodze. Te ważne dla każdego motocyklisty przedmioty zakupił Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej. Mundurowi apelowali również do motocyklistów o bezpieczeństwo i ostrożność w czasie jazdy.

Apelujemy do kierujących samochodami, aby zwracali szczególną uwagę na motocyklistów i spoglądali w lusterka. Z kolei kierującym jednośladami przypominamy, aby pamiętali o podstawowych zasadach bezpiecznej jazdy. W szczególności apelujemy, aby unikali brawurowej jazdy i stosowali się do ograniczeń prędkości. Przypominamy również, że jazda motocyklem wymaga nie tylko zdrowego rozsądku i umiejętności, ale i odpowiednich uprawnień do kierowania. Wszystkim miłośnikom dwóch kółek życzymy bezpiecznych wyjazdów i tyle samo szczęśliwych powrotów! 

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE