Rusza kampania „Wybieram Śląskie”. Znane osoby z regionu zachęcają do odpoczynku w naszym województwie [audio]

2020-07-02 12:01 Agata Chmielowska
Łukasz Golec
Autor: Joanna Łukawska

W konferencji inaugurującej projekt, która odbywała się w Parku Śląskim, obok marszałka Jakuba Chełstowskiego wziął także udział Łukasz Golec. Reprezentujący Golec uOrkiestrę jeden z bliźniaków zachęcał turystów do przyjazdu w Beskidy.

-..."Milówka, Żywiec, Węgierska Górka, Zwardoń. Przepiękne szlaki, przepyszne jedzenie, gościna, kultura i folklor -wylicza atuty naszego regionu Łukasz Golec. Ta akcja jest bardzo dobrze wymyślona, żeby właśnie zwrócić na to uwagę ,żeby przyjechać zarówno w Beskid Żywiecki,w Beskid Śląski, jak i w ogóle w polskie góry. Jest bezpiecznie, jest gościnnie i to jest chyba najważniejsze -dodaje muzyk z Milówki. 

„Naszym celem jest odbudowanie potencjału turystycznego regionu. Kampania #WybieramŚląskie ma pokazać, że wbrew krzywdzącym informacjom, które pojawiały się w niektórych mediach, województwo śląskie jest bezpieczne. Jesteśmy najbardziej przebadanym regionem w kraju pod względem covid-19. Mamy świetnie przygotowane kurorty: Beskidy, Jura Krakowsko-Częstochowska, Śląsk Cieszyński, nieodkrytą w mojej ocenie krainę Górnej Odry i oczywiście centralną część województwa, w której znajduje się Szlak Zabytków Techniki, kulinarny Szlak Śląskie Smaki i powstający Szlak Paulinów. Tych lokalizacji, które warto odwiedzić jest bardzo dużo. Województwo śląskie jest piękne, różnorodne, a mieszkańcy gościnni. Wybierzcie Śląskie. Serdecznie zapraszam” – przekonywał marszałek Jakub Chełstowski.

Posłuchaj: Łukasz Golec zaprasza w Beskidy
Postęp prac przy budowie portu lotniczego w Radomiu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.