Pożar w Czechowicach-Dziedzicach. Ogień pojawił się na poddaszu budynku mieszkalnego

i

Autor: OSP ,,Czechowice'' w Czechowicach - Dziedzicach

Pożar w Czechowicach-Dziedzicach. Ogień pojawił się na poddaszu budynku mieszkalnego

2023-02-04 16:50

W sobotę 4 czerwca w budynku jednorodzinnym na ul. Polnej w Czechowicach-Dziedzicach doszło do pożaru przewodu kominowego. Ogień pojawił się na poddaszu domu. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń - mieszkańcy budynku ewakuowali się przed przybyciem na miejsce służb.

Jak informują strażacy z OSP w Czechowicach-Dziedzicach, zgłoszenie o pożarze wpłynęło około godziny 14:40. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez jednego ze świadków zdarzenia, ogień pojawił się na poddaszu jednego z domów jednorodzinnych na ul. Polnej.

Po przybyciu na miejsce strażacy odkryli, że ogień pojawił się na klatce schodowej prowadzącej na strych. Natychmiast przystąpiono do akcji gaśniczej i po godzinie 15:20 opanowano sytuację. W pożarze nie było poszkodowanych - czwórka mieszkańców budynku ewakuowała się z niego przed przybyciem służb ratowniczych.

Według wstępnych ustaleń służb, ogień pojawił się w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej. Na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy z PSP w Bielsku-Białej, a także członkowie OSP w Czechowicach-Dziedzicach. Wezwano również patrol policji oraz karetkę pogotowia ratunkowego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE