Odliczanie do wielkiego jubileuszowego finału. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 30!

2022-01-18 18:50
Sztab WOŚP w Węgierskiej Górce działa pełną parą
Autor: FB Sztab WOŚP Węgierska Górka

Choć do finału jeszcze niemal 2 tygodnie - w Węgierskiej Górce wszystko już gotowe. Sztab działa pełną parą

- Nie możemy się już doczekać jubileuszowego finału Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - mówi Edyta Żółta - szefowa sztabu w Węgierskiej Górce. Jak zapowiada się tegoroczna edycja?

- Będzie się działo - gwarantujemy - zapowiada z uśmiechem. - Imprezę rozpoczynamy już w piątek 28 stycznia maratonem fitness, który odbędzie się na hali widowiskowo-sportowej w Węgierskiej Górce - startujemy o 17.00. Natomiast w sobotę dzień zaczniemy od gry terenowej „Zobacz” prowadzonej przez harcerzy z Hufca ZHP Węgierska Górka, natomiast od 13.00 zapraszamy wszystkich odważnych na morsowanie - wylicza koordynatorka.

Nie mniej ciekawie zapowiada się sama niedziela i wielki 30. już finał WOŚP.

- Zaczynamy z samego rana kiermaszami ciast przy wszystkich kościołach naszej gminy, a od 9.00-15.00 będzie można usłyszeć doskonale znany już ryk naszych rajdówek na „MotoWOŚP”. Popołudnie wypełni oczywiście muzyka - i koncerty zorganizowane na hali. Dzień zakończymy „Muzyką do nieba” - podsumowuje Edyta Żółta.

Przez całą niedzielę na ulicach Węgierskiej Górki będziecie mogli spotkać sześćdziesięciu wolontariuszy z oznakowanymi puszkami.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Odliczanie do wielkiego finału
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE