Mercure Szczyrk Resort rośnie w oczach

i

Autor: Facebook/Mercure Szczyrk Resort

Inwestycje

Mercure Szczyrk Resort rośnie w oczach. Kiedy zaplanowano otwarcie hotelu?

Wielka inwestycja hotelowa w Szczyrku rośnie w oczach. Otwarcie Mercure Szczyrk Resort - według zapowiedzi - ma nastąpić w przyszłym roku.

Mercure Szczyrk Resort. Otwarcie w 2024 roku

Nowoczesny i ekologiczny hotel powstaje w Szczyrku. Cały czas rośnie w oczach. 

- Mercure Szczyrk Resort będzie jednym z najwyżej położonych obiektów w Polsce (660 m n.p.m.) i największym wielofunkcyjnym obiektem w Szczyrku. Z każdego z pokoi roztaczać się będzie przepiękny widok na panoramę Beskidu Śląskiego i jego najwyższy szczyt – Skrzyczne (1257 n.p.m.) - przypominają przedstawiciele hotelu. 

Wiadomo, że kompleks będzie składać się z dziewięciu kondygnacji. Znajdzie się tu 447 pokoi. Ponadto do dyspozycji gości będzie 4 tys. metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej (14 sal zlokalizowanych na jednym poziomie) oraz wystawienniczej. Ponadto nie zabraknie lądowiska dla helikopterów i grill baru na 400 osób.

Na terenie hotelu w Szczyrku znajdą się również: punkty gastronomiczne, strefa SPA & Wellness z sauną i gabinetem fizjoterapii i masażu, siłownia, basen letni z podgrzewaną wodą, strefa dla dzieci, a także teren rekreacyjny.

W przyszłości planowane są również atrakcje zimowe jak mini stok narciarski z torem przeszkód, wyciągiem taśmowym dla dzieci i początkujących - zapowiadają przedstawiciele Mercure Szczyrk Resort. 

Otwarcie czterogwiazdkowego Mercure Szczyrk Resort planowane jest na początek przyszłego roku. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE