Mama dwójki chłopców walczy o życie! Pani Marzena ma glejaka

i

Autor: pomagam.pl

Trwa zbiórka

Mama dwójki chłopców walczy o życie! Pani Marzena ma glejaka

Pani Marzena, która jest mamą dwójki chłopaków, walczy z glejakiem mózgu. Trwa obecnie zbiórka na jej leczenie.

Wisła: pani Marzena walczy z glejakiem mózgu. Potrzebna jest pomoc

Pani Marzena mieszka w Wiśle razem z mężem i dwójką dzieci. Do tej pory miała poukładane życie, ale pod koniec ubiegłego roku choroba chwilowo przekreśliła jej plany i marzenia. Wtedy pani Marzena zaczęła mieć uciążliwe bóle głowy. Trafiła do szpitala. Diagnoza lekarzy? Glejak mózgu. Dlatego też pan Marcin, mąż kobiety, założył zbiórkę i prosi o pomoc. 

Marzena jest cudowną, troskliwą żoną i kochającą mamą dwóch szalonych urwisów - Eryka (6 lat) i Oskara (4 lata). Chcemy dać jej siły i pokazać, jak bardzo jest ważna dla nas. Chcemy dać jej możliwość powrotu do domu - pisze jej mąż na stronie zbiórki. 

Guz pojawił się w mózgu pani Marzeny bardzo szybko. Operacja została więc przeprowadzona natychmiast. Niestety - rak okazał się złośliwy. Zaczęły się przerzuty na drugą półkul mózgu. Lekarze więc zdecydowali o rozpoczęciu radio- oraz chemioterapii. 

- Zbiórkę chcemy przeznaczyć na leczenie Marzeny i na to co z leczeniem związane - lekarstwa, dieta, konsultacje specjalistyczne, transport, środki medyczne, lista jest nieskończenie długa… - czytamy. 

Na ten moment udało się zebrać już ponad 32 tys. zł. Cel natomiast wynosi 150 tys. zł. Zbiórka trwa w TYM miejscu. 

Źródło: Mama dwójki chłopców walczy o życie! Pani Marzena ma glejaka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE