Latawce nad Żywiecczyzną - to ma być jeden z efektów powiatowego konkursu "Świat w koronie"[audio]

2020-07-01 11:39 Agata Chmielowska
latawce
Autor: Pixabay

Latawce są jedną z nagród w konkursie "Świat w koronie". Udział w nim mogą wziąć dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat z terenu całego powiatu żywieckiego. Wystarczy wykonać pracę w jednej z trzech kategorii: plastycznej, fotograficznej lub filmowej -wyjaśnia Gabriela Kolonko dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gilowicach.

Pracę mogą dotyczyć przeżyć, obserwacji odczuć związanych z  pandemią Covid 19. Jak radziliście sobie z izolacją, jak spędzaliście czas w domu, czego Wam najbardziej brakowało. Prace mogą również dotyczyć propozycji ciekawego i twórczego spędzania wolnego czasu, czy  przestrzegania zasad higieny w dobie pandemii-dodaje Gabriela Kolonko.

Każda osoba, która weźmie udział w konkursie i przyniesie lub prześle swoją pracę do 11 lipca do GOK-u w swojej Gminie, otrzyma latawca. Latawiec w dowolnym miejscu i czasie powinien pofrunąć w niebo, a filmik lub zdjęcia z jego uwolnienia należy przesłać na mejla Goku. Wasze filmy i zdjęcia z przesłaniem: "Jesteśmy tu na ziemi i znów chcemy być szczęśliwi, wolni i zdrowi" zostaną opublikowane w sieci, a autorzy najlepszych prac konkursowych otrzymają cenne nagrody: smartfony z opłaconym rocznym abonamentem, hulajnogi elektryczne, smartwatche oraz wiele innych.

Wszystkie informacje dotyczące zasad udziału w konkursie, terminów i nagród znajdziecie na stronach  swoich Gminnych Ośrodków Kultury i na stronie Starostwa Powiatowego w Żywcu. Trzymamy kciuki.

posłuchaj: Gabriela Kolonko o konkursie "Świat w koronie"
10. Akcja obrączkowania bocianów w powiecie siedleckim

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.