Koncert online Krzysztofa Zalewskiego.To wyjątkowe muzyczne wydarzenie odbędzie się w ramach akcji #zrównoważonyprzeznaturę

2020-06-03 16:35
koncert online Krzysztofa Zalewskiego
Autor: Zywiec Zdroj

Żywiec Zdrój zaprasza na wyjątkowe muzyczne wydarzenie, które oprócz promocji muzyki i piękna regionu Żywiecczyzny, ma ważny społecznie cel. Już 4 czerwca o godzinie 20:00 odbędzie się koncert jednego z najpopularniejszych polskich artystów – Krzysztofa Zalewskiego. Ze względu na istniejące jeszcze ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, koncert odbędzie się bez udziału publiczności i będzie transmitowany na żywo online za pośrednictwem platformy YouTube oraz kanałów społecznościowych artysty i organizatora.

Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz sadzenia nowych drzew w regionie żywieckim. Partnerem wydarzenia jest Fundacja Ekologiczna Arka.

#zrównoważonyprzeznaturę koncert Krzysztofa Zalewskiego to połączenie dobrze znanej fanom artysty formuły Solo Actu i niezwykłych, dzikich krajobrazów Żywiecczyzny. W ramach dodatkowej promocji regionu, Żywiec Zdrój postanowił wspólnie z Krzysztofem, za pośrednictwem transmisji na żywo, przenieść nas do nieodkrytego dotąd miejsca na Żywiecczyźnie, by dodatkowo zachęcić do działań na rzecz żywieckiej natury.

Podczas wydarzenia Krzysztof weźmie sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in.: bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki – zagra na każdym z nich, nagrywając wszystkie dźwięki, aby następnie połączyć je ze sobą, tworząc tym samym niepowtarzalną, muzyczną rzeczywistość. Ważnym elementem całego przedsięwzięcia będzie zbiórka pieniędzy, które – dzięki współpracy z Fundacją Ekologiczną ARKA – w całości przeznaczone zostaną na sadzenie nowych drzew w tym regionie.

#zrównoważonyprzeznaturę Solo Act Live Krzysztofa Zalewskiego będzie można oglądać na żywo 4 czerwca o godzinie 20.00 na kanale KayaxTV na Yotutube, na Facebooku artysty, Kayaxu i marki Żywiec Zdrój.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE