Cieszyn: Zapadlisko na drodze

i

Autor: Przemysław Major Zastępca Burmistrza Miasta Cieszyna / Facebook

Cieszyn: Zapadł się fragment drogi. Przyczyną zapadliska była nieszczelna sieć wodociągowa

W piątek, 17 lutego 2023 r., na ul. Krzywej w Cieszynie w drodze powstało zapadlisko powstało. Miejski Zarząd Dróg przekazał, że służby techniczne diagnozują przyczynę dlaczego to się stało. Ruch na drodze odbywa się bez ograniczeń.

Przy krawężniku ul. Krzywej w Cieszynie zapadł się fragment jezdni. Z tego powodu drogowcy wygrodzili niewielki obszar pasa drogowego.

Ruch kołowy oraz pieszy odbywa się bez ograniczeń. Utrudnienia w ruchu mogą wystąpić w momencie usuwania przyczyny powstania zagłębienia – oznajmił Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie.

Dlaczego w Cieszynie zapadła się jezdnia?

Informujemy, że przyczyną powstania zapadliska była nieszczelna sieć wodociągowa. Pracownicy wodociągów w poniedziałek przystąpią do jej usuwania - podają cieszyńskie służby.

Jest to kolejny przypadek zapadliska w Cieszynie. W styczniu 2023 r. zapadł się fragment nawierzchni ul. Przepilińskiego. W lato 2021 r. na ul. Kolejowej zapadła się część jezdni o długości 5 m i szerokości 3 m. Doprowadziło do tego podmycie drogi przez wodę po pęknięciu kolektora ogólnospławnego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE