Autor "Dobermana" kolejnym gościem DKK w Lipowej. Jacek Piekiełko opowie historię potwora z Nowokuźniecka

2021-11-08 12:38

W środę, 10 listopada, godz. 18, na Profilu Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowej, w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w Lipowej, odbędzie się spotkanie z autorem bestsellerowych kryminałów Jackiem Piekiełko. Jego najnowsza książka to true crime, czyli historia oparta na faktach. To historia o bestii w ludzkiej skórze, najwiekszym zbrodniarzu z Nowokuźniecka w Rosji, Aleksandrze Spiesiwcewie.

 Moderator Dysusyjnego Klubu Książki w Lipowej Szymon J. Wróbel porozmawia z Jackicem o jego najnowszej książce „Doberman”.( posłuchaj poniżej)

"Doberman" to true crime, oparta na faktach historia Aleksandra Spiesiwcewa, jednego z  najbardziej  przerażających  morderców współczesnej Rosji, nazywanego potworem z Nowokuźniecka, syberyjskim rozpruwaczem, bestią... Doberman, to najmroczniejsza opowieść Piekiełki. Miejmy nadzieje, że autor  nam zdradzi ,co  skłania  go  do pisania takich drastycznych historii. 

Jacek Piekiełko jest laureatem ogólnopolskiego konkursu na opowiadanie kryminalne w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu 2015. Autor mrocznych kryminałów Biały Słoń, Wymazani, Niewidoczni. Ostatni thriller W złej wierze został świetnie przyjęty przez czytelników. Doberman to jego szósta i zdecydowanie najmocniejsza powieść, w której zmierzył się z gatunkiem true crime. Warto dodać, że Jacek Piekiełko mieszka w powiecie Bielskim. 

Spotkanie online  na profilu FB w ramach DKK w Lipowej w środę 10 listopada o godzinie 18.00

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

posłuchaj:Szymon Wróbel zaprasza na spotkanie autorskie online z Jackiem Piekiełko w ramach DKK w Lipowej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE