Wincentów: KOSZMARNY wypadek. Jedna osoba NIE ŻYJE. Trzy są ranne. Co tam się stało?!

2020-07-11 16:20 Marek Targoński
Wincentów: KOSZMARNY wypadek. Jedna osoba NIE ŻYJE. Trzy są ranne. Co tam się stało?!
Autor: zdj. ilustr., KWP Lublin/Google Maps

Wincentów. Koszmarny wypadek w województwie łódzkim. Jedna osoba nie żyje, trzy kolejne są ranne. Co tam się stało?! Wiemy, że doszło do zderzenia dwóch samochodów. Skutki wypadku są tragiczne... Po zdarzeniu na DK 74 występowały utrudnienia w ruchu.

Do tragedii doszło w miejscowości Wincentów (pow. bełchatowski, woj. łódzkie) na drodze krajowej nr 74. W sobotnie popołudnie zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Zwabił dziewczynkę słodyczami! Policja zatrzymała 50-letniego pedofila!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Do koszmarnego wypadku w Wincentowie doszło około godz. 14.00. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedne osoba nie żyje, a trzy kolejne zostały ranne – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

W akcji ratunkowej uczestniczyli ratownicy medyczni (karetki i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego) i sześć jednostek straży pożarnej.

Po wypadku droga krajowa nr 74 w Wincentowie była zablokowana. Kierowcy podróżujący między Wieluniem a Bełchatowem napotykali na utrudnienia. Taka sytuacja – jak przewidują służby drogowe GDDKiA – może potrwać do godz. 17.00.

Na razie nie znamy szczegółów dotyczących przyczyn i okoliczności wypadku. Na miejscu tragedii pracuje policja. Wkrótce więcej informacji na ten temat.