W niedzielę bełchatowski bieg uliczny "Piątka szyta na miarę". Będą utrudnienia dla kierowców

2021-10-14 11:57
W niedzielę bełchatowski bieg uliczny Piątka szyta na miarę. Będą utrudnienia dla kierowców
Autor: Pixabay

W najbliższą niedzielę biegacze opanują centrum Bełchatowa – to w ramach biegu „Piątka szyta na miarę”. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. W godzinach 11-12 w kilku miejscach miasta nastąpi tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Gdzie konkretnie? Sprawdź!

Już w najbliższą niedzielę, 17 października na terenie Bełchatowa odbędzie się bieg uliczny „Piątka szyta na miarę”. Z tego powodu w godz. 11–12 można spodziewać się utrudnień w ruchu. Z uwagi na czasowy i krótkotrwały charakter biegu nie jest planowane wyznaczanie objazdów. 

Całkowicie wyłączona z ruchu zostanie:

- ulica Lecha i Marii Kaczyńskich,

- ulica Plac Wolności,

- ulica Czyżewskiego do skrzyżowania z ulicą Północną,

- ulica Północna do skrzyżowania z ulicą Grota Roweckiego i ulicą Targową,

- ulica Grota Roweckiego do skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego,

- ulica Bawełniana.

Częściowo wyłączona z ruchu zostanie:

- ulica Pabianicka od skrzyżowania z ulicą Bawełnianą do Placu Narutowicza (ruch będzie odbywał się wahadłowo).

- W związku z poruszaniem się po trasie zawodników, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przekraczanie ulic w miejscach do tego wyznaczonych przy pomocy służb mundurowych, osób uprawnionych do kierowania ruchem drogowym oraz organizatorów - informują służby Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.

W niedzielnych zawodach weźmie udział ok. 150 biegaczy. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Maciuś przyszedł na komendę podziękować, że żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE