Uwaga! Nie będzie prądu. Sprawdź, gdzie i kiedy zabraknie energii w Bełchatowie

2020-02-07 8:30
bełchatów. prąd
Autor: Pixabay

W kilkunastu lokalizacjach w Bełchatowie zabraknie prądu. Przerwy w dostawie energii elektrycznej rozpoczną się od dzisiaj. Gdzie go zabraknie? Sprawdźcie!

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Rejon Energetyczny Bełchatów poinformowało, że przerwy w dostawie elektryczności planowane są w następujących dniach i godzinach:

7 lutego (piątek) w godz. 9:00-15:00

Tego dnia energetycy zapowiadają przerwy w dostawie prądu na ulicach: Leśmiana, Ludwikowskiej, Asnyka, Baczyńskiego oraz Spacerowej i Brzechwy.

11 lutego (wtorek) w godz. 9:30-14:30

Przerwy w dostawie energii zaplanowane są na os. Dolnośląskim bloki nr: od 324 do 327, 338, 340 i 341 oraz na al. ks. St. Wyszyńskiego, ul. Sercańskiej, Weigla, Kotarbińskiego, Męczenników Katyńskich, Michałowskiego, Skłodowskiej, Edwardów.

12 lutego (środa) w godz. 9:30-14:30

Prądu nie będzie na ul. Słowackiego 5 oraz 7

Jak informują energetycy w czasie wszystkich wymienionych dni będą prowadzone planowane konserwacje sieci. Jednocześnie Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do włączeń, a przewidywany czas przerwy oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

Informacje o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej można znaleźć na stronie www.pgedystrybucja.pl oraz pod bezpłatnym numerem tel. 991.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE