Tworzą oryginalne ozdoby inspirowane lasem. Świąteczne warsztaty w muzeum w Bełchatowie [AUDIO]

2022-12-08 13:23
Tworzą oryginalne ozdoby inspirowane lasem. Świąteczne warsztaty w muzeum w Bełchatowie [AUDIO]
Autor: RR

Kreatywność i dobra zabawa. Dzieci z Bełchatowa biorą udział w świątecznych warsztatach organizowanych przez bełchatowskie muzeum. Tworzą tam oryginalne dekoracje z wykorzystaniem leśnych darów. W dwudniowych zajęciach weźmie udział ponad 150 uczniów ze szkół podstawowych z Bełchatowa i okolic.

Dzieciaki z Bełchatowa poczuły już klimat świąt. Miejscowe muzeum zorganizowało dla nich warsztaty na których tworzą ozdoby świąteczne inspirowane lasem. Wszystko pod czujnym okiem leśnika.

- Robią dekoracje świąteczne do których bazą są plastry drewna i szyszki. Dzieciakom idzie bardzo dobrze, wykonują też ozdoby bardzo ładnie i dokładnie - nie ukrywa Anna Stawiany z Nadleśnictwa Bełchatów.

 Trudno się z tymi słowami nie zgodzić, bo dzieci zaangażowały się na całego. Zgodnie podkreśliły, że lubią takie kreatywne zajęcia. 

Więcej w materiale Radia Eska Bełchatów:

Świąteczne warsztaty w muzeum w Bełchatowie. Posłuchaj wypowiedzi uczestników

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Zaszczepisz dziecko przeciw grypie?
Kurs gotowania Michel Moran
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE