Sześć nóg, dwa serca, jedno zwycięstwo! Za nami druga edycja Hard Dog Race na Górze Kamieńsk [AUDIO]

2020-09-14 12:51 rr
Hard Dog Race
Autor: Hard Dog Race

Biegali w błocie, czołgali się i przeskakiwali przez przeszkody. Góra Kamieńsk w Łódzkiem już po raz drugi z rzędu gościła uczestników imprezy Hard Dog Race, czyli 6 kilometrowego biegu pełnego przeszkód dla psio-ludzkich duetów. W zawodach wzięło udział blisko 500 ochotników.

Woda, błoto, pot, brud i mnóstwo pozytywnej energii. Blisko pół tysiąca psio-ludzkich duetów wzięło udział w Hard Dog Race na Górze Kamieńsk. Na uczestników czekało 16 różnorodnych przeszkód na dystansie 6 kilometrów. Wszystkie trudności człowiek musiał pokonać razem ze swoim psem.

Ekstremalny bieg czworonogów z właścicielami dał się we znaki każdemu, zwłaszcza, że podczas wrześniowych zawodów panowała iście letnia aura. Żar lał się z nieba, ale nikt nie odpuszczał. Na mecie ciężko było złapać oddech, ale zmęczeniu towarzyszył szeroki uśmiech na twarzy. 

Jak podkreślali zawodnicy, najważniejsza była dobra zabawa! Co jeszcze mówili o tych zawodach? Jakie przeszkody sprawiły im najwięcej problemów? Dlaczego wrócą tu chętnie za rok? Posłuchajcie w materiale Radia Eska Bełchatów:

Hard Dog Race na Górze Kamieńsk