Śmiertelny wypadek w Zelowie. Nie żyje 84-letni kierowca

i

Autor: KPP Bełchatów

Śmiertelny wypadek w Zelowie. Nie żyje 84-letni kierowca

2023-03-16 10:12

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w środę wieczorem w Zelowie. Śmierć na miejscu poniósł 84-letni kierowca daewoo tico.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło 15 marca około godziny 18.40 w Zelowie na ulicy Żeromskiego.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 84-letni mieszkaniec Zelowa kierujący daewoo tico, wyjeżdżając z terenu posesji, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki BMW, którym kierował 19-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego. Niestety, mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej na miejscu zdarzenia, starszy pan zmarł - informują stróże prawa z KPP w Bełchatowie. 

Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe. Pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, ustalili świadków. Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają teraz funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Zelowie.

- Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i przestrzeganie obowiązujących przepisów - dodają bełchatowscy funkcjonariusze. 

Sonda
Kto jest winny inflacji w Polsce?
Nielegalne wyścigi we Wrocławiu. Pościg i policyjny helikopter w akcji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE