Punkt pobrań krwi w Bełchatowie ma nową siedzibę. Rusza od 14 lipca

2021-07-13 15:40
Punkt pobrań krwi w Bełchatowie ma nową siedzibę. Rusza od 14 lipca
Autor: RR

Ważna informacja dla wszystkich krwiodawców. Bełchatowski punkt pobrań krwi zmienił lokalizację. W nowej siedzibie, przy ulicy 1 maja 1, zacznie funkcjonować od środy, 14 lipca. W dniu otwarcia na wszystkich dawców będą czekać miłe upominki.

Do tej pory bełchatowski oddział terenowy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi działał przy ulicy Edwardów w Bełchatowie. Od kilku tygodni był już zamknięty na cztery spusty, a w tym czasie trwały prace adaptacyjne w nowym miejscu – przy ulicy 1 Maja 1.

- Zmieniamy się na lepsze. W nowej lokalizacji będą dużo bardziej komfortowe warunki, a czas oczekiwania na oddanie krwi upłynie w miłej atmosferze – zapewnia RCKiK w Łodzi.

Otwarcie nowego punktu pobrań nastąpi o godz. 8. Na wszystkich dawców będą czekać upominki w postaci pluszowego misia.

Podobnie jak wcześniej, rejestracja osób, które zdecydują się oddać krew będzie się odbywać w poniedziałki, środy i piątki w godz. 8-10.30. Póki co będą tam funkcjonować dwa stanowiska, ale docelowo pojawi się jeszcze jedno.

Wraz z otwarciem nowej siedziby w Bełchatowie, RCKiK w Łodzi niezmiennie zachęca dawców do podzielenia się życiodajnym płynem. Wakacje to okres, kiedy krwi brakuje najbardziej. Aktualnie największe braki dotyczą grup: 0-, A- i A+.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy Donald Tusk powinien połączyć siły z Szymonem Hołownią przed wyborami parlamentarnymi?
Debiutuje nowy Opel Astra. Tak wygląda szósta generacja bestsellera
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE