Prognoza pogody: Bełchatów i okolice. Jaka pogoda w województwie łódzkim w weekend 15-16 maja?

2021-05-15 5:00 fed
Pogoda
Autor: Eska.pl

Prognoza pogody: Łódź i okolice. Jaka będzie pogoda w Łodzi w weekend, 15-16 maja? Czy czekają nas opady deszczu, czy piękny, słoneczny dzień? Jaka będzie temperatura w ciągu dnia i w nocy? Czy nad woj. łódzkim przejdą burze? Sprawdź już teraz i nie daj się zaskoczyć pogodzie! Prognoza pogody dla Łodzi i okolic na sobotę i niedzielę.

Prognoza pogody: woj. łódzkie

W tym roku maj jest miesiącem, który dał nam posmakować różnych rodzajów aury. Podczas swoich pierwszych dni przywitał nas deszczem i niskimi temperaturami, zaś tydzień później uraczył nas już ciepłem i dużą ilością słońca. W piątek było za to chłodniej, zaś niebo spowiły chmury. Jak będą wyglądać kolejne dni? Czy nadejdzie ochłodzenie? A może letnia pogoda zostanie z nami na dłużej? Sprawdzamy najnowszą prognozę pogody. Przeanalizowaliśmy przewidywania synoptyków: dowiedz się, jaka będzie dziś pogoda - zobacz, jakie są ich prognozy.

Prognoza pogody: Łódzkie. 15-16 maja 2021 r.

W sobotę, 15 maja, maksymalna temperatura wynieść ma 19 stopni Celsjusza. Według meteorologów, przez cały dzień niebo będzie zachmurzone. Nie przewidują oni jednak opadów deszczu.

Słońce wzejdzie o godz. 4:49, zaś zajdzie o godz. 20:28.

W niedzielę, 16 maja, będzie chłodniej i deszczowo. Maksymalna temperatura wynieść ma 15 stopni, zaś przez cały dzień prognozowane są opady.

Słońce w niedzielę wzejdzie o 4:48, zaś za horyzontem ukryje się o godz. 20:30

Raport z anteny 14.05, godz.10