Pod Bełchatowem kładą nowy asfalt. Na taką nawierzchnię mieszkańcy czekali latami

i

Autor: Urząd Gminy Bełchatów

Pod Bełchatowem kładą nowy asfalt. Na taką nawierzchnię mieszkańcy czekali latami

2022-06-07 14:18

Do tej pory były tam dziury, które skutecznie utrudniały życie kierowcom. Ale już wkrótce to się zmieni. W Janowie pod Bełchatowie trwa układanie nowej nawierzchni. Prace mają zakończyć się jeszcze przed wakacjami.

O takiej drodze mieszkańcy tej miejscowości marzyli od lat. Teraz w końcu się doczekają! W Janowie pod Bełchatowem trwają intensywne prace związane z remontem drogi prowadzącej przez tę miejscowość. Postępy widoczne są gołym okiem. 

Obecnie trwa tam układanie warstwy wyrównawczej. Firma, która zajmuje się tą inwestycją na piątek i sobotę planuje układanie warstwy ścieralnej. Zatem kierowcy muszą jeszcze trochę uzbroić się w cierpliwość, ale z pewnością warto, bo już niedługo droga w tym miejscu będzie równa, jak stół. 

- Jestem przekonany, że standard nowej drogi spełni oczekiwania mieszkańców - mówi Konrad Koc, Wójt Gminy Bełchatów.

Cała inwestycja zakończy się jeszcze przed wakacjami. Remont drogi Janów - Kielchinów będzie kosztował niemal 930 tys. zł.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy kary za nieudzielenie pomocy potrąconemu zwierzęciu powinny zostać zaostrzone?
Kierowca BMW przejechał policjantów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE