Pirat drogowy w rękach bełchatowskiej policji. 26-latek pędził jak szalony w terenie zabudowanym

2022-08-03 14:00
Pirat drogowy w rękach bełchatowskiej policji. 26-latek pędził jak szalony w terenie zabudowanym
Autor: KPP Bełchatów

Pędził jak szalony, a teren był zabudowany. Mowa o 26-latku, który wpadł w Prądzewie w gminie Rusiec. Przekroczył dozwoloną prędkość aż o 78 km/h. Teraz słono za to zapłaci.

O tym, z jakimi konsekwencjami może spotkać się kierowca lekceważący przepisy ruchu drogowego tym razem przekonał się 26-letni mieszkaniec Czernic, który na drodze powiatowej 2311E w miejscowości Prądzew w gminie Rusiec pędził swoim renault z prędkością 128 km/h w obszarze zabudowanym.

W ten sposób przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 78 km/h. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy - informują mundurowi z KPP w Bełchatowie. 

To nie wszystko. Pirat drogowy otrzymał też 2,5 tys. zł mandatu oraz 10 punktów karnych.

Policja apeluje o ostrożną jazdę i zgodną z przepisami. Nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn wypadków i tragedii na polskich drogach. Siadając za kierownicą warto włączyć wyobraźnię. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy zamierzasz oszczędzać energię elektryczną?
Drogowy absurd w centrum Szczecina? Droga dla rowerów nagle się urywa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE