Oldschoolowe pojazdy znów przyjadą do Zelowa! Fani motoryzacji będą zachwyceni

2021-05-17 17:09 RR
IV Wystawa Pojazdów Zabytkowych. Do Zelowa przyjadą auta z duszą i właściciele z pasją!
Autor: Pixabay/ OnzeCreativitijd IV Wystawa Pojazdów Zabytkowych. Do Zelowa przyjadą auta z duszą i właściciele z pasją!

Pojazdy z duszą, właściciele z pasją. Kilkadziesiąt oldschoolowych aut, motocykli i traktorów z czasów PRL ma się pojawić na czwartej odsłonie Wystawy Pojazdów Zabytkowych. Motoryzacyjne cacka będzie można obejrzeć w Zelowie. Warto dodać, że prezentacji będzie także towarzyszyć zlot food tracków i akcja krwiodawstwa. Impreza rusza w najbliższy weekend, szczegóły poniżej!

Do niewielkiego Zelowa z pewnością wjadą maluchy, polonezy, wueski czy zetory - te i wiele innych klasyków z PRL-u będzie można podziwiać na Wystawie Pojazdów Zabytkowych, która została zorganizowana już po raz czwarty. Wszystkie eksponaty, jakie zostaną zaprezentowane na Wystawie muszą spełniać jeden warunek – ich data powstania nie może być późniejsza niż 1991 rok!

Spotkanie miłośników motoryzacji z zamierzchłych czasów odbędzie się w nadchodzącą niedzielę, 23 maja. Wszystkie auta mają się prezentować na placu miejskiego targowiska przy ulicy Poznańskiej 8. Impreza startuje w samo południe od rejestracji wszystkich uczestników. Godzinę później całą ekspozycję będzie można podziwiać. Na godzinę 16.00 zaplanowano przejazd zabytkowych pojazdów ulicami Zelowa. Organizatorem IV Wystawy Pojazdów Zabytkowych jest stowarzyszenie Stare Tłoki.

Oprócz samochodów, motocykli i traktorów na fanów motoryzacji czekają także pojazdy wypełnione… pysznym jedzeniem! Przy okazji Wystawy Pojazdów Zabytkowych w Zelowie rusza I Zlot Food Trucków. Auta z kuchnią z czterech stron świata również staną na targowisku. Dodatkowo podczas imprezy będzie można oddać krew.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

2-latek wypadł z okna! Matka piła