Łódzkie. Tragedia obok Bełchatowa. Starszy mężczyzna zmarł po zderzeniu z ciężarówką

i

Autor: Pixabay.com

Łódzkie. Tragedia obok Bełchatowa. Starszy mężczyzna zmarł po zderzeniu z ciężarówką

2023-02-01 12:42

Obok Bełchatowa miał miejsce tragiczny wypadek. Według wstępnych ustaleń, 77-letni pieszy wtargnął pod koła ciężarówki. Mimo próby reanimacji mężczyzna zmarł na miejscu.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w miejscowości Karczmy na drodze wojewódzkiej 473, niedaleko Bełchatowa. Według ustaleń policjantów, w nocy 31 stycznia, 77-latek wtargnął na drogę, wprost pod koła ciężarówki. Ze względu na ograniczoną widoczność 50-letni kierowca nie zdążył zareagować i potrącił pieszego. Od razu podjęto próbę reanimacji jednak nie przyniosła ona oczekiwanego efektu i mężczyzna zmarł na miejscu.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Szczegółowe okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Policja przestrzega przed takimi sytuacjami i przypomina, że po zmroku każdy pieszy i rowerzysta powinni mieć na sobie odblaski.

Nowe sygnalizatory mają poprawić bezpieczeństwo na rondzie Sybiraków w Łodzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE