Bełchatów – najlepsze miejsca na randkę! Gdzie wybrać się na Walentynki 2020?

2020-01-24 14:05
Walentynki
Autor: Canva.com

Bełchatów to miejsce, które nie kojarzy się na co dzień z romantyzmem. Większość mieszkańców z pewnością pomyśli w czasie walentynek o wypadzie za miasto, chociażby do położonej niedaleko Łodzi. Co jednak robić, gdy zostajemy na miejscu? Sprawdźcie już teraz!

Czy Bełchatów to miejsce romantyczne? Jeśli jesteście zakochani, to nie ma to najmniejszego znaczenia! Nie możemy, co prawda nazwać go Paryżem Polski, lecz mimo to wciąż możecie spędzić tu cudowne chwile z ukochaną osobą. Wystarczy jedynie odrobina chęci! Specjalnie dla was przygotowaliśmy kilka pomysłów na randkę. Pamiętajcie jednak, że to od was zależy czy będzie ona udana. W Walentynki liczą się drobne gesty. Nie zapomnijcie swojej wybrance lub wybrankowi zdradzić, co do niego czujecie. Dobrze widziany jest również drobny prezent lub bukiet kwiatów.

Bełchatów – najlepsze miejsca na randkę

1. Romantyczną kolację zjecie w licznych lokalach. Warto jednak zarezerwować wcześniej stolik w miejscach takich jak Cztery Pory Roku, Gościniec czy Naleśnikarnia Cynamon.

2. W Bełchatowie znajduje się Dworek Olszewskich, wybudowany pierwszej połowie XVIII wieku. To miejsce aż kipi romantyzmem.

3. Słok i Wawrzkowizna, to popularne miejsca zwłaszcza wypoczynkowe. W okolicy możemy wybrać się na spacer nad wodą lub jedno z kulturalnych wydarzeń.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE