Awaria sieci ciepłowniczej w Bełchatowie. Problemy z dostawą ciepła w rejonie ulicy Lipowej

2021-01-27 12:45 RR
Awaria sieci ciepłowniczej w Bełchatowie. Problemy z dostawą ciepła w rejonie ulicy Lipowej
Autor: Pixabay

Dziś nad ranem doszło do awarii sieci ciepłowniczej w rejonie ulicy Lipowej w Bełchatowie. W związku z tym czasowo dostaw ciepła pozbawieni są lokatorzy 7 obiektów przy ulicy Lipowej. Na miejscu pracują odpowiednie służby. Awaria ma zostać usunięta w godzinach popołudniowych.

Do awarii sieci ciepłowniczej w rejonie ulicy Lipowej doszło dziś nad ranem. Jak się okazało, pękła rura. O godz. 9.50 służby PEC wyłączyły sieć i niezwłocznie przystąpiły do usunięcia usterki.

- W celu usunięcia awarii niezbędne będzie odseparowanie uszkodzonego odcinka sieci i jej częściowe odwodnienie - informują pracownicy Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Bełchatowie.

W związku z awarią czasowo dostaw ciepła do kaloryferów pozbawieni są mieszkańcy ulicy Lipowej 65–67 (nieparzyste) i 72–80 (parzyste). Mowa o takich obiektach, jak budynki mieszkalne, prywatne firmy czy siedziba Powiatowego Zarządu Dróg w Bełchatowie.

W PEC-u usłyszeliśmy, że awaria może być usunięta dziś do godz. 15.

Bieżące informacje o przebiegu prac można znaleźć na stronie Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej - www.pec-belchatow.pl lub u Dyspozytora PEC pod numerem telefonu: 993 lub 44 633 33 36.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

WOŚP 2021 - najciekawsze aukcje gwiazd