Akcja "Motoserce" w Bełchatowie. Motocykliści uzbierali ponad 20 litrów krwi

2020-09-14 18:19 rr
bełchatów motoserce krwiobus
Autor: rr

Ponad 20 litrów zebranej krwi - to bilans akcji "Motoserce" organizowanej przez motocyklistów w Bełchatowie. Cała impreza przyciągnęła tłumy fanów dwóch kółek z całego regionu.

Kochają ryk silników, zapach spalin i szczytne akcje. Motocykliści w Bełchatowie już po raz drugi zachęcali do oddawania krwi w ramach ogólnopolskiej akcji "Motoserce".

Szczytny cel tej akcji i znakomita pogoda sprawiły, że do Bełchatowa zjechały tłumy fanów dwóch kółek. Plac Narutowicza pękał w szwach i tętnił życiem, ale trudno, żeby było inaczej, skoro organizatorzy zadbali o to, aby nikt się nie nudził.

Jednym z głównych punktów programu były amatorskie zawody Pucharu Polski Strongman, które cieszyły się dużym powodzeniem wśród widowni. W końcu okazja, aby zobaczyć w akcji takich osiłków nie zdarza się zbyt często. Oczywiście nie mogło też zabraknąć koncertów. Gwiazdą wieczoru był zespół Big Day.

Jak bawili się goście na drugiej edycji "Motoserca" w Bełchatowie? Dlaczego zdecydowali się oddać krew? Posłuchaj w materiale Radia Eska Bełchatów:

Motoserce w Bełchatowie