Akcja "Bezpieczne wakacje". Dzieci z Bełchatowa już wiedzą na co uważać nad wodą [AUDIO]

2022-06-30 12:44
Akcja Bezpieczne wakacje. Dzieci z Bełchatowa już wiedzą na co uważać nad wodą [AUDIO]
Autor: PCS w Bełchatowie

Takiej wiedzy nigdy za wiele. Dzieci z Bełchatowa pod okiem ratowników i policjantów podszkoliły się z zakresu bezpieczeństwa nad wodą. Oprócz pokazów pierwszej pomocy i pogadanek dostały też specjalne broszury. Akcję "Bezpieczne wakacje" zorganizowało Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie.

Z wodą nie ma żartów. Dotyczy to zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dobrze o tym wiedzą pracownicy Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie, którzy po raz kolejny zorganizowali akcję "Bezpieczne wakacje". Zarówno policjanci, jak i ratownicy wodni tłumaczyli młodym bełchatowianom, czego nie wolno robić podczas wypoczynku nad wodą. 

Dzieci otrzymały niezbędne wskazówki i broszury informacyjne na ten temat. Mogły też zobaczyć, jak wygląda pierwsza pomoc. Nie zabrakło ochotników, którzy spróbowali swoich sił w resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Ale i tak największym zainteresowaniem cieszył się sprzęt ratownictwa wodnego, który był do dyspozycji małych bełchatowian. 

Więcej w materiale Radia Eska Bełchatów: 

Akcja "Bezpieczne wakacje". Posłuchaj wypowiedzi dzieci i organizatora

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Lubisz wypoczywać nad polskim morzem?
Zwierzęta dostały kurtyny wodne na upalne dni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE