-latka wypadła z drogi i wjechała w drzewo. Kobieta trafiła do szpitala w Bełchatowie

i

Autor: KPP Bełchatów

19-latka wypadła z drogi i wjechała w drzewo. Kobieta trafiła do szpitala w Bełchatowie

2023-03-10 15:14

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło na drodze powiatowej relacji Zawadów – Bukowa, na terenie gminy Bełchatów. 19-letnia kierująca oplem straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem, wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Kobieta została przewieziona do bełchatowskiej lecznicy.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 9 marca po godzinie 9 na drodze powiatowej relacji Zawadów – Bukowa, na terenie gminy Bełchatów. 19-letnia kierująca oplem, na prostym odcinku drogi, straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem, wypadła z drogi i uderzyła w drzewo.

- Z obrażeniami odniesionymi na skutek zdarzenia została przewieziona do bełchatowskiego szpitala. Na miejscu pracowały służby ratownicze, wezwane na miejsce przez leśniczego, który w chwili zdarzenia pracował w lesie i usłyszał huk. Mieszkanka powiatu radomszczańskiego podróżowała sama, była trzeźwa - informują funkcjonariusze z KPP w Bełchatowie. 

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady.

- Konsekwencje zimowej pogody i zachowania kierowców na drodze mogą mieć tragiczne skutki. Zimowe warunki wymagają od wszystkich uczestników ruchu drogowego szczególnej ostrożności i wzmożonej koncentracji. Nie zapominajmy również o zasadzie ograniczonego zaufania kiedy na drogach panują śliskie nawierzchnie, opady, które utrudniają widoczność - to wszystko przyczynia się do wydłużenia drogi hamowania, a od kierowców wymaga większych umiejętności - apeluje bełchatowska policja. 

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Sonda
Czy uważnie śledzisz policyjne komunikaty?
Nie żyje 43-letni pieszy. Młody kierowca nie udzielił pomocy rannemu. Nie miał prawa jazdy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE