WBIJAJ!
CZAT ESKI!
Impreska

Przeglądaj wydarzenia:
Wszystkie Lokalne

Interesują mnie daty:
Wszystkie Wybrany przedział
od do
Sylwia Grzeszczak, EKSKLUZYWNA TRASA KONCERTOWA 2014 Miejsce: Polska, Polska
Czas: 6 grudnia - 9 marca 2014, 19:00

Cena: Bilet 20 PLN
Bilety: Organizator
Kategoria: koncerty
Gwiazdy: Sylwia Grzeszczak

Ekskluzywna trasa koncertowa! Sprawdź czy w Twoim mieście zagra Sylwia Grzeszczak.
Radio ESKA, ESKA TV, Eska.pl Royal Concert oraz Gorgo Music przedstawiają ekskluzywną trasę koncertową Sylwii Grzeszczak, wokalistki, autorki tekstów i kompozytorki – jednym słowem człowiek orkiestra. Dzisiaj bije rekordy popularności, podbija listy przebojów, a jej półki uginają się pod ciężarem kolejnych nagród. Inauguracja trasy koncertowej miała miejsce 6 grudnia w hali Łuczniczka w Bydgoszczy. Halę wypełniło ponad cztery tysiące miłośników Sylwii.

Razem z zespołem artystka pojawi się w siedmiu największych salach koncertowych w Polsce, organizatorzy podczas całej trasy spodziewają się ponad 35.000 tys. fanów. Nie lada gratka dla sympatków Sylwii, takiego wydarzenia w jej karierze jeszcze nie było. Wyjątkowy trasa podczas której zaprezentuje kompozycje z najnowszego krążka, zatytułowanego „Komponując siebie”, a także starsze, ulubione przez publiczność utwory. Artystka zapewnia, że przygotowała niespodzianki o których fani dowiedzą się podczas koncertów jedną z nich będzie wykonanie coveru Whitney Houston „I Will Always Love You”
„Dopiero jak ruszyliśmy w trasę, to zdałam sobie sprawę z tego, jak wielkie to jest wyzwanie. Przed samym koncertem strach jest zawsze. Ale w momencie jak wchodzę na scenę, zostaje już tylko mobilizacja i myśl, że muszę dać z siebie wszystko. Ja dla takich chwil żyję. To jest to, co kocham” - tak o trasie mówi Sylwia.
Na scenie towarzyszyć będzie świetna gra świateł, wizualizacje, tak, aby uczestnicy tego wydarzenia mogli rozkoszować się nie tylko dźwiękami płynącymi ze sceny, ale również doskonałą oprawą graficzną.

Trasa koncertowa zostanie zarejestrowana przez telewizję Eska TV.


Terminy koncertów:

6 grudnia, godz. 19.00 BYDGOSZCZ, Hala Łuczniczka
25 stycznia, godz. 19.00 BIELSKO-BIAŁA, Hala pod Dębowcem
14 lutego, godz. 19.00 KOSZALIN, Hala Widowiskowo-Sportowa
15 lutego, godz. 19.00 WARSZAWA, Torwar
16 lutego, godz. 18.00 ZABRZE, Dom Muzyki i Tańca
8 marca, godz. 19.00 WROCŁAW, Hala Stulecia
9 marca, godz. 19.00 POZNAŃ, Arena

inf. prasowa
Zobacz wiecej »
« starsze wydarzenie Sylwia Grzeszczak,..., 6 grudnia - 9 marca 2014, 19:00 nowsze wydarzenie »