WBIJAJ!
CZAT ESKI!
Impreska

Przeglądaj wydarzenia:
Wszystkie Lokalne

Interesują mnie daty:
Wszystkie Wybrany przedział
od do
Afromental oraz Grzegorz Hyży, KONCERT REDA Miejsce: Aquasfera, ul. Morska 3, Reda
Czas: Sobota, 12 lipca 2014, 19:15

Cena: Wstęp wolny
Kategoria: koncerty, festiwale

Afromental oraz Grzegorz Hyży - koncert w Redzie, 12 lipca 2014 roku, teren przyszłej Aquasfery przy ul. Morska 3, start godzina 12:00.

Już 12 lipca o godzinie 20:30, zapraszamy na koncert zespołu Afromental, który odbędzie się na terenie przyszłej Aquasfery w Redzie. To nie jedyna atrakcja wieczoru. Wcześniej, bo o 19:15, na scenie pojawi się Grzegorz Hyży. Przypomnijmy, że Grzegorz został nominowany do nagrody ESKA Music Awards aż w trzech kategoriach:

Najlepszy HIT
Najlepszy artysta w sieci
Najlepszy radiowy debiut

Zespołu Afromental przedstawiać nie trzeba. Pochodzą z Olsztyna, i tak jak Grzegorz, mają na swoim koncie nominacje do EMA a było to w roku 2010 za utwór Radio Song, a co najważniejsze zdobyli statuatkę dla najlepszego zespołu. Rok późniejotrzymali EMA, za Wideoklip roku – "Rock&Rollin' Love". To nie jedyne sukcesy Łoza i jego kompanów. XXI wiek to całe pasmo sukcesów. Zatem Afromental to zdobywcy Telejedynki, Viva Comets Awards, Wow! Music Awards! na Warsaw Orange Festiwalu, czy MTV EMA. Afromental mogliśmy zobaczyć podczas letniej sceny ESKI w Elblągu, dwa lata temu.

Wieczór koncertowy w Redzie, to tylko niektóre atrakcje jakie przygotowano dla gości sobotniego pikniku z Aquasferą. Przypomnijmy, że właśnie w tym miejscu juz za rok, powstanie najbardziej wyjątkowy Aquqpark w Polsce. Jedną z atrakcji, będą zjeżdżalnie przechodzące przez basen w rekinami. Tak tak, ten wieczór będzie przedsmakiem do otwarcia inwestycji.

O 19:00, wmurujemy akt erekcyjny pod kompleks sportowo-rekreacyjny. Wcześniej, przez cały dzień nie zabraknie atrakcji dla dzieci.Będą dmuchańce, eurobungy, kule wodne, gry plenerowe, zabawy edukacyjne, jazda konna i warsztaty dla najmłodszych. Nie zabraknie oczywiście mega strefy gastronomicznej dla naszych miłych gości.

Zapraszają:
SEMEKO - inwestor Aquasfery
Bank Ochrony Środowiska
Miasto Reda
i Miejski Dom Kultury w Redzie

Patronat:
Radio ESKA
Twoja Telewizja Morska
Nadmorski24.pl
NordaFM

Partnerzy:


Zobacz wiecej »
« starsze wydarzenie Afromental oraz Grzegorz..., Sobota, 12 lipca 2014, 19:15 nowsze wydarzenie »