WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Programy
eska.pl » Programy
Wrzuć na luz z Pawelcem, Kamą i Albertem

Wkrętarka

Gdzie dwóch się wkręca, tam Albert... dokręca!;) Jeżeli chcielibyście wkręcić swojego przyjaciela i macie pomysł, jak to zrobić piszcie na albert@eska.pl lub poniżej. Nie zapomnijcie o podaniu telefonu do siebie i "ofiary";) Chwilę grozy, ale i fanu GWARANTOWANE!

Zgłoś się do programu »
Wczoraj w programie

Nie podskakuj teściowej!

Nawet bardzo zły sąsiad z ostrą jak żyleta teściową nie ma najmniejszych szans! W albertowej wkrętarce czas zmierzyć się z potopem!;) Limitowane torby, mocno użyteczne smycze i designerskie magnesy znalazły nowych właścicieli! Piszcie na albert@eska.pl :-)


Piątek, 19 maja 2017

Trochę korupcji nikogo jeszcze nie zabiło!;)

Ile kosztuje obrona pracy dyplomowej? 500 złotych, ale na szczęście tylko we wkrętarce!:)Piszcie na albert@eska.pl! Zajefajna zabawa oraz mocno limitowane torby z prezentami towarzyszącymi gwarantowane!:-)


Środa, 17 maja 2017

Wyłudziła kasę z ZUS-u?! O, nie! Będą problemy!;)

 ZUS się nigdy nie myli! No, chyba, że chodzi o małą wkrętarkę...;) Piszcie na albert@eska.pl! Zajefajna zabawa oraz mocno limitowane torby z prezentami towarzyszącymi gwarantowane!:-)


Poniedziałek, 15 maja 2017

Wieczór kawalerski po bandzie!

 Mówi się, że mężczyźni lubią ostro świętować. Serio?! Przynajmniej we wkrętarce!:-) Limitowane torby, zacne smycze i designerskie magnesy znalazły nowych właścicieli! Piszcie na albert@eska.pl :-)


Piątek, 12 maja 2017

Prawdziwy facet auta nie odda!

 Może i samochód do klepania, ale na bank nie kradziony! No, może tylko na czas wkrętarki!;) Świetna zabawa gwarantowana! Do tego Albert dorzuca limitowane torby, zacne smycze i kozackie magnesy na każdą lodówkę! Piszcie na albert@eska.pl!:-) 


Środa, 10 maja 2017

Nie dla mojej córeczki ten facet!;)

Nie wchodzi się dwa razy do tego samego łóżka, czyli wkrętarka z niedoszłym i mało lubianym przez mamuśkę zięciem! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was limitowane torby, mocno wyjściowe smycze i rewelacyjne magnesy na  krajowe i zagraniczne lodówki!:-)


Poniedziałek, 8 maja 2017

Jurny ochroniarz!

Córka matce Albertem, czyli kolejne limitowane torby, zawsze potrzebne smycze i designerskie magnesy trafiły do kolejnych słuchaczy!  Piszcie na albert@eska.pl :-)Piątek, 5 maja 2017

Świeżo upieczona "kierownica"!

Nowe prawko w rodzinie może wstrząsnąć najtwardszą siostrzyczką! Szczególnie, gdy  wszystko obgadane jest z Albertem! Piszcie na albert@eska.pl! Zajefajna zabawa oraz mocno limitowane torby z prezentami towarzyszącymi gwarantowane!:-)


Piątek, 28 kwietnia 2017

Nic nie boli tak jak... wysoki czynsz!;)

 Kolejne mocno limitowane torby, praktyczne smycze i szpanerskie magnesy trafiły do wkręcającego i wkręconego! Piszcie na albert@eska.pl! Świetna zabawa i pamiątka na całe życie gwarantowane!:-)  


Środa, 26 kwietnia 2017

Szef świntuch!

Niektórych rzeczy nie można załatwić tanim podrywem, czyli Ola mocno wkręca swoją teściową! Piszcie na albert@eska.pl! Na wkręcanych i wkręcających czekają mocno limitowane prezenty z ekstra torbami na czele!:-) 


Piątek, 21 kwietnia 2017

Na toksyny najlepsza teściowa!

Na zaangażowanych we "Wkrętarkę" oraz ich ukochanych wkręconych czekają limitowane torby, zacne smycze i kozackie magnesy na każdą lodówkę! Piszcie na albert@eska.pl!:-)


Piątek, 14 kwietnia 2017

Zdrada w święta? Czemu nie?!

Na kilka minut każda zdrada jest dozwolona! Oczywiście tylko jako wkrętarka!;) Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was limitowane torby, smycze, magnesy na lodówkę oraz świetna zabawa!:-) 


Środa, 12 kwietnia 2017

Przylazł jeden taki i się czepia!

 Zły remont może boleć na całe życie, czyli córka matce Albertem! Kolejne smycze i torby z mocno limitowanej serii trafiły do wkręconych i wkręcających! Piszcie na albert@eska.pl!:-) Świetna zabawa i pamiątka na cały życie gwarantowane!:-) 


Poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Jajka rządzą!

  Jajka, jajka wszędzie, w lodówce, w koszyczku i ...w sypialni! Co na to pewna kochana teściowa? Sprawdzimy we wkrętarce! Piszcie na albert@eska.pl! Świetna zabawa oraz torby i smycze z limitowanej serii gwarantowane!:-)


Piątek, 7 kwietnia 2017

Wypruwaj sobie żyły, a i tak wszystkim nie dogodzisz!;)

Nagła kontrola to zło, czyli na każdego można znaleźć haka! Oczywiście tylko we wkrętarce...;) Dzięki Kamili dzień Łukasza został mocno zdynamizowany!:) Piszcie na albert@eska.pl! Świetna zabawa, pamiątka na całe życie i torby z limitowanej serii gwarantowane!


Środa, 5 kwietnia 2017

Dachowy podglądacz

 Facet musi sobie czasem popatrzeć na naguśką kobietę! Oczywiście w tajemnicy... i tylko z okazji wkrętarki!;) Piszcie na albert@eska.pl! Świetna zabawa i torby z limitowanej serii gwarantowane!:-)  


Poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Pierwsza bryczka!

Zakup bryczki dla dzieciaczka z "drugiej ręki" może lekko wstrząsnąć najtwardszą teściową! Szczególnie, gdy zięć zgada się z Albertem...;) Piszcie na albert@eska.pl! Czeka rewelacyjna zabawa i limitowane torby!:)


Piątek, 31 marca 2017

Matko pilnuj córkę! Tylko nie przesadzaj...;)

 Przyjaciółka przyjaciółce Albertem, czyli kolejne zacne prezenty trafiły w słuszne ręce! Piszcie na albert@eska.pl! Będzie się działo!:-) 


Środa, 29 marca 2017

Liczy się tylko dobro banków!

Komu kredyt we frankach, bo idę do domu?! Kumu kredycik, komu?! Wkrętarki Alberta to nie życie! W nich wszystko dobrze się kończy! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was limitowane torby oraz świetna zabawa!:)


Poniedziałek, 27 marca 2017

Roztańczona Zuzia

Albo modlitwa, albo tańce! Córka matką nieźle zakręciła przed ołtarzem! Jeżeli macie chęć wkręcić na pamiątkę kogoś ze znajomych, to piszcie na albert@eska.pl! Świetna zabawa i mocno limitowane torby czekają na Was!:-)słuchaj na żywo

Od poniedziałku do piątku od 15:00
aplikacja radio eska

atrakcje archiwalne

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska