WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Programy
eska.pl » Programy
Wrzuć na luz z Pawelcem, Kamą i Albertem

Wkrętarka

Gdzie dwóch się wkręca, tam Albert... dokręca!;) Jeżeli chcielibyście wkręcić swojego przyjaciela i macie pomysł, jak to zrobić piszcie na albert@eska.pl lub poniżej. Nie zapomnijcie o podaniu telefonu do siebie i "ofiary";) Chwilę grozy, ale i fanu GWARANTOWANE!

Zgłoś się do programu »
Wczoraj w programie

Liczy się tylko dobro banków!

Komu kredyt we frankach, bo idę do domu?! Kumu kredycik, komu?! Wkrętarki Alberta to nie życie! W nich wszystko dobrze się kończy! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was limitowane torby oraz świetna zabawa!:)


Poniedziałek, 27 marca 2017

Roztańczona Zuzia

Albo modlitwa, albo tańce! Córka matką nieźle zakręciła przed ołtarzem! Jeżeli macie chęć wkręcić na pamiątkę kogoś ze znajomych, to piszcie na albert@eska.pl! Świetna zabawa i mocno limitowane torby czekają na Was!:-)


Piątek, 24 marca 2017

Ogólnonarodowemu rżnięciu mówimy stanowcze NIE!

 Synowa teściowi i emocje z drzewkami ufundowała i limitowaną torbą z rewelacyjnymi prezentami załatwiła u Alberta! A Wy?! Piszcie na albert@eska.pl!:)


Poniedziałek, 20 marca 2017

Propozycja

In vitro to grzech, czyli czas na naturalne metody! Oczywiście tylko na czas wkrętarki... Piszcie na albert@eska.pl! Czeka świetna zabawa i godne prezenty!


Piątek, 17 marca 2017

I mężczyźni potrafią siebie nawzajem zdradzać...

Mateusz niechcący zdradził swojego partnera! Zdarza się! Szczególnie u Alberta we wkrętarce... Piszcie na albert@eska.pl! Zajefajna zabawa oraz mocno limitowane torby gwarantowane!:-)


Środa, 15 marca 2017

Za ile można sprzedać miłość?

 Kobieta prowadziła podwójne życie! Cóż, czasem tak się zdarza... Grunt to konkretna kasa za ból po straconej miłości! Tragedia? Na szczęście to tylko wkrętarka! Piszcie na albert@eska.pl! Świetna zabawa i torby z limitowanej serii gwarantowane!


Poniedziałek, 13 marca 2017

Sex w pracy to zło!

Kawa kawusia z jurnym kierownikiem, czyli Mariusz Marzeny nie odpuści! Piszcie na albert@eska.pl! Zacne prezenty i świetna zabawa gwarantowane!:-)


Piątek, 10 marca 2017

Uważajcie na Mariana!

Z panem Marianem nie pogadasz, czyli Albert dokręca ojca Marty! Kolejne mocno limitowane torby poleciały w jedynie słuszne rączki! A Wy?! Piszcie na albert@eska.pl! Zacny ubaw gwarantowany!:-)


Środa, 8 marca 2017

Fałszywy brylant

Anka to totalny kozak! Dlaczego? Postanowiła wkręcić swoją przyszłą teściową!:-) Do wkrętów Albert dorzuca zacne torby z mocno limitowanej serii! Piszcie na albert@eska.pl!:) 


Poniedziałek, 6 marca 2017

Za zdradę trzeba płacić!

Skok w bok! A czemu nie?! Szczególnie osiem lat po ślubie i tylko na czas wkrętarki! Żonka ślubnemu Albertem!:) Piszcie na albert@eska.pl! Czeka godna zabawa i zacne prezenty!:-)


Piątek, 3 marca 2017

Spokojnie, to tylko stłuczka!

Poszukują pana listem gończym? Spokojnie! Dziadek przymknie na to oko!;) Kolejne zacne prezenty trafiły w słuszne ręce! Piszcie na albert@eska.pl! Będzie się działo!:-) 


Środa, 1 marca 2017

Co ksiądz złączył, to Albert na luzie rozwiąże!

Co za szczęście, że małżeństwo nie zostało skonsumowane...;) Albert zaprasza do wspólnej wkrętarki! Godna zabawa i zacne torby z limitowanej serii gwarantowane! Piszcie na albert@eska.pl!:-)


Poniedziałek, 27 lutego 2017

Wymaz prawdę ci powie!

Czasem, gdy kobieta zaszaleje, to nie wiadomo do końca, kto jest ojcem... Córka matce Albertem, czyli wkrętarka na dobrą wróżbę! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was między innymi zacne torby z mocno limitowanej serii!:-)


Piątek, 24 lutego 2017

Polskie parkingi to wojna!

 Parkowanie "na pamięć", czyli najlepszy sposób na dodatkowy zarobek! Albert zaprasza do wspólnego wkręcania! Piszcie na albert@eska.pl! Zacne torby czekają!:-) 


Środa, 22 lutego 2017

Wielki eksperymentator!

Czasem fajnie być gejem! Oczywiście, gdy mamusia pozwala! Albert zaprasza do wkrętarki! Piszcie na albert@eska.pl! Czeka godna zabawa i zacne torby!:-)


Poniedziałek, 20 lutego 2017

Kuria mówi NIE grzesznej miłości!

On młodszy od niej o 20 lat! Ona postanowiła napisać do Alberta, który na chwilę założył sutannę!:-)


Piątek, 17 lutego 2017

Dobra dziewczyna, ale zawód ma kiepski!

Córka matce Albertem, czyli wkrętarka o zabarwieniu erotycznym! Piszcie na albert@eska.pl! Dla wkręcających i wkręcanych czekają torby z mocno limitowanej serii!:-)


Środa, 15 lutego 2017

Administracyjne pocieranie ciała...

W dobie szalejących mrozów każdy sposób jest dobry na podniesienie temperatury... matce! Albert zaprasza do wspólnych wkrętarek! Piszcie na albert@eska.pl! Czeka rewelacyjna zabawa i zajedwabiście zacne torby!:)


Poniedziałek, 13 lutego 2017

Szef ogier!

W pracy marazm? Czas z tym skończyć! Iwona wkręca mamuśkę! Obok zacnej zabawy, czekają odlotowe torby do lansu na mieście! Piszcie na albert@eska.pl!:-)


Piątek, 10 lutego 2017

Zakupy na bogato!

Jak najlepiej wkręcić szwagierkę? Beata uważa, że metodą "na buty"! Jedno jest jednak pewne! Albert ma dla was odlotowe torby! Jak lans to lans! Piszcie na albert@eska.pl!:-) słuchaj na żywo

Od poniedziałku do piątku od 15:00
aplikacja radio eska

atrakcje

atrakcje archiwalne

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska