WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Programy
eska.pl » Programy
Wrzuć na luz z Pawelcem, Kamą i Albertem

Wkrętarka

Gdzie dwóch się wkręca, tam Albert... dokręca!;) Jeżeli chcielibyście wkręcić swojego przyjaciela i macie pomysł, jak to zrobić piszcie na albert@eska.pl lub poniżej. Nie zapomnijcie o podaniu telefonu do siebie i "ofiary";) Chwilę grozy, ale i fanu GWARANTOWANE!

Zgłoś się do programu »
Piątek, 17 lutego 2017

Dobra dziewczyna, ale zawód ma kiepski!

Córka matce Albertem, czyli wkrętarka o zabarwieniu erotycznym! Piszcie na albert@eska.pl! Dla wkręcających i wkręcanych czekają torby z mocno limitowanej serii!:-)


Czwartek, 16 lutego 2017

Ludzie! Albert torby rozdaje!

Albert zaprasza do wspólnego wkręcania! Czekają na Was między innymi rewelacyjne i totalnie limitowane torby! Piszcie na albert@eska.pl! Świetna zabawa gwarantowana!:-)


Środa, 15 lutego 2017

Administracyjne pocieranie ciała...

W dobie szalejących mrozów każdy sposób jest dobry na podniesienie temperatury... matce! Albert zaprasza do wspólnych wkrętarek! Piszcie na albert@eska.pl! Czeka rewelacyjna zabawa i zajedwabiście zacne torby!:)


Poniedziałek, 13 lutego 2017

Szef ogier!

W pracy marazm? Czas z tym skończyć! Iwona wkręca mamuśkę! Obok zacnej zabawy, czekają odlotowe torby do lansu na mieście! Piszcie na albert@eska.pl!:-)


Piątek, 10 lutego 2017

Zakupy na bogato!

Jak najlepiej wkręcić szwagierkę? Beata uważa, że metodą "na buty"! Jedno jest jednak pewne! Albert ma dla was odlotowe torby! Jak lans to lans! Piszcie na albert@eska.pl!:-) 


Środa, 8 lutego 2017

Kobieta z penisem na plecach!

 Zły tatuaż może zaboleć całą rodzinę! Na szczęście tylko podczas wkrętarki!:-) Piszcie na albert@eska.pl! Zacna zabawa i rewelacyjne torby gwarantowane!:)


Poniedziałek, 6 lutego 2017

Ogier w mundurze!

Babeczka na boku, czyli Alicja wkręca swoją teściową! Albert zaprasza do wspólnej zabawy! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają rewelacyjne torby, z którymi warto pokazać się na mieście!:-)


Poniedziałek, 30 stycznia 2017

Każdy chce mieszkać w raju!

 Tanecznym krokiem po polskie obywatelstwo, czyli Ula wkręca swoją mamę! Jak? Erotyczne wygibasy Alberta czynią cuda!:-)


Piątek, 27 stycznia 2017

Testerka wibratorów!

Kamila rozpoczyna nowy rozdział w swoim zawodowym życiu! Dobrą wiadomością należy pochwalić się mamusi!:-) Od tego jest Albert i jego wkrętarka!:)


Środa, 25 stycznia 2017

Kto sie boi Jurka Owsiaka?!

Strach się bać, czyli wielka obława na "czerwone serduszka"! Chwilunia... Na szczęście to tylko wkrętarka...:) A Wy? Albert zaprasza do wspólnej zabawy i po odbiór zacnych prezentów! Czekają na Was "wkrętarkowe" torby! Piszcie na albert@eska.pl!:)


Poniedziałek, 23 stycznia 2017

Ile dać księdzu "po kolędzie"?

Ola, która dała w kopercie za mało... Zdarza się! W ramach wkrętarki teściowa będzie musiała wyprostować sprawy z księdzem! W nagrodę za udane wkręcenie Albert ma dla dziewczyn rewelacyjne torby! Piszcie na albert@eska.pl! Godna zabawa gwarantowana!


Piątek, 20 stycznia 2017

Polskie ulice to wojna!

Za nieuwagę trzeba płacić, czyli Agnieszka wkręca swoją teściową! Piszcie na albert@eska.pl! Czeka niezła jazda i zacne prezenty! Jakie? A na przykład odlotowe torby... :-)


Środa, 18 stycznia 2017

Wkrętarka z trzodą chlewną w tle!

Nie każda świnia to polityk, ale czy każdy polityk to świnia?


Poniedziałek, 16 stycznia 2017

Cały naród popiera rząd!

 Mąż wkręcił swoją lepszą połówkę w ogólnopolską akcję poparcia dla „dobrej zmiany”! Zapowiada się ostra jazda! Posłuchajcie… 


Piątek, 13 stycznia 2017

Na każdego coś się znajdzie!

Cza na zbieranie haków na pracownika miesiąca! Piszcie na albert@eska.pl! Czeka godna zabawa i zacne prezenty!:)


Środa, 11 stycznia 2017

Facet do wynajęcia!

Inez ma urodziny, które Krzysiek postanowił uczcić wkręceniem teściowej! Albert zaprasza do wspólnej zabawy! Piszcie na albert@eska.pl! Mamy dla Was zacne prezenty!:-) 


Poniedziałek, 9 stycznia 2017

Ofiara wodomierzy...

Zły dron napastował w krzakach żonę pana Stanisława, czyli Monika wkręca swoją ukochaną teściową! Albert zaprasza do wspólnej zabawy! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają zacne prezenty!:-)


Środa, 4 stycznia 2017

Zwycięstwo kosztuje!

Są konkursy, które należy omijać szerokim łukiem... Oczywiście tylko na czas wkrętarki! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają zacne prezenty i świetna zabawa!:-)


Poniedziałek, 2 stycznia 2017

Alicja w krainie wkrętarki!

Jak oświadczyć się na antenie ESKI? Najlepiej zafundować swojej narzeczonej wkrętarkę pełną wątpliwości! Dołączcie do zabawy! Piszcie na albert@eska.pl! :-)  


Piątek, 30 grudnia 2016

Strzeż się tych miejsc...

Dobra praca to podstawa, czyli Justyna wkręca Karolinę "na barmankę"! Dołączcie do wspólnej zabawy! Piszcie na albert@eska.pl! Czeka Albert, zacne prezenty i pamiątka na całe życie!:-)słuchaj na żywo

Od poniedziałku do piątku od 15:00
aplikacja radio eska

atrakcje

atrakcje archiwalne

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska