WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Programy
eska.pl » Programy
Wrzuć na luz z Pawelcem, Kamą i Albertem

Wkrętarka

Gdzie dwóch się wkręca, tam Albert... dokręca!;) Jeżeli chcielibyście wkręcić swojego przyjaciela i macie pomysł, jak to zrobić piszcie na albert@eska.pl lub poniżej. Nie zapomnijcie o podaniu telefonu do siebie i "ofiary";) Chwilę grozy, ale i fanu GWARANTOWANE!

Zgłoś się do programu »
Wczoraj w programie

Pies na baby!;)

Nie wychodzi ci z kobietami? Spróbuj z facetem! Akurat Albert ma kilka minut na małą wkrętarkę!:) Na żądnych dobrej zabawy i pamiątki na całe życie czekają stylowe, eskowe kubki, mega wytrzymałe torby na każde zakupy, gustowne smycze oraz lodówkowe magnesy! Piszcie na albert@eska.pl!:-) 


Środa, 21 czerwca 2017

Czasem sex nie jest dobrym rozwiązaniem...;)

Kobieta kobiecie wilkiem, czyli o faceta trzeba walczyć!:) Bawcie się i wkręcajcie swoich znajomych razem z Albertem, który obok godnej zabawy i pamiątki na całe życie ma dla Was limitowane, eskowe kubki, torby na każde zakupy, praktyczne smycze oraz lodówkowe magnesy!  Piszcie na albert@eska.pl!:-)


Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wywózce piasku z Egiptu mówimy stanowcze NIE!

 Wkrętarka to nie tylko świetna zabawa i pamiątka na całe życie! To także limitowane torby, zacne smycze, magnesy na każdą lodówkę i... rewelacyjne kubasy! Piszcie na albert@eska.pl! Albert zaprasza!:-) 


Piątek, 16 czerwca 2017

Oskarżona i deportowana!;)

  Ciężkie jest życie kobiety na obczyźnie! Pełne złych języków i bolesnych oskarżeń! Brzmi groźnie? Spoko! To tylko wkrętarka z Albertem, który obok godnej zabawy ma dla Was limitowane, eskowe kubasy, torby na każde zakupy, praktyczne smycze oraz lodówkowe magnesy!  Piszcie na albert@eska.pl!


Środa, 14 czerwca 2017

Walka o 500+ trwa!

 Rodzić dla pieniędzy?! 3 razy TAK! Oczywiście tylko z Albertem i tylko we wkrętarce! Zamiast 500+ na wkręcających i wkręconych czekają rewelacyjne kubasy, limitowane torby, gustowne smycze oraz magnesy na każdą lodówkę Piszcie na albert@eska.pl! :-) 


Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Przepraszam! Ja po samochód!;)

 Długi trzeba spłacać, czyli pożegnanie z ukochanym samochodem! Spokojnie! To tylko niewinna wkrętarka z zacnymi nagrodami!:-) Piszcie na albert@eska.pl! Czekają rewelacyjne i totalnie limitowane kubki i torby oraz magnesy na każdą lodówkę!:-)  


Piątek, 9 czerwca 2017

Najporządniejsza dziewczyna na świecie

 Zdrada to zło, ale wkrętarkowa zdrada to  godna zabawa i pamiątka na całe życie! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają rewelacyjne i totalnie limitowane kubki i torby oraz zacne magnesy na każdą lodówkę!:-) 


Czwartek, 8 czerwca 2017

Wkręcamy?! Albert zaprasza!

Wkrętarka to nie tylko świetna zabawa i pamiątka na całe życie! To także limitowane torby, zacne smycze, magnesy na każdą lodówkę i... rewelacyjne kubasy! Piszcie na albert@eska.pl! Będzie zawierucha!:-) 


Środa, 7 czerwca 2017

Narkotyki to zło, strach i trwoga!

Okazuje się, że nie tylko świnię można człowiekowi podrzucić! Oczywiście, tylko u Alberta we wkrętarce! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was limitowane torby, mocno wyjściowe smycze i rewelacyjne magnesy na  krajowe i zagraniczne lodówki!:-)   


Wtorek, 6 czerwca 2017

Albert ma! Albert da!:-)

 Albert zaprasza do wspólnego wkręcania! Świetna zabawa i miła pamiątka na całe życie gwarantowane! Do tego Albert dorzuca limitowane torby, mocno wyjściowe smycze i zacne magnesy na każdą lodówkę!;) Piszcie na albert@eska.pl! Będzie się działo!:-)


Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Uliczny podrywacz

Najgorsze, jak się taki uliczny amant przyczepi i chce się żenić z mężatką! Szczęściem, gdy okaże się to jedynie wkrętarką Alberta!;) Wszystkich chętnych do wspólnej zabawy Albert zaprasza do współpracy! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was mocno limitowane torby,  wyjściowe smycze i świetne magnesy na każdą lodówkę!:-) 


Piątek, 2 czerwca 2017

Łapówkom mówimy stanowcze NIE!

 Ciężkie jest życie krajowego dziennikarza, czyli wredny radny w akcji! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was limitowane torby, zacne smycze i magnesy na  krajowe i zagraniczne lodówki!:-) Zapraszam! - Albert:)  


Środa, 31 maja 2017

Nie ma nic za darmo!

Gratisy zawsze w cenie, czyli czas na sesję zdjęciową z nocy poślubnej! Macie ochotę na wkrętarkę dla potomnych?!;) Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was limitowane torby, mocno wyjściowe smycze i rewelacyjne magnesy na  krajowe i zagraniczne lodówki!:-) 


Poniedziałek, 29 maja 2017

Trojaczki

Wszystkie dzieci nasze są, czyli od namiaru może się w głowie zakręcić! Tylko u Alberta cudowne rozmnożenie! Oczywiście, tylko we wkrętarce...;) Piszcie na albert@eska.pl! Zajefajna zabawa oraz mocno limitowane torby z prezentami towarzyszącymi gwarantowane!:-) 


Piątek, 26 maja 2017

Na miłość nie ma rady!

A ty kochasz swojego szwagra? A może czas na nowego...?;) Albert zaprasza do wspólnej zabawy!:) Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was mocno limitowane torby,  wyjściowe smycze i świetne magnesy na każdą lodówkę!:-)


Środa, 24 maja 2017

Narkotyki to zło!

Tajemnica samochodu z drugiej ręki, czyli syn dla ojca Albertem!:-) Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was limitowane torby, mocno wyjściowe smycze i rewelacyjne magnesy na  krajowe i zagraniczne lodówki!:-)
 Zapraszam! - Albert:)


Poniedziałek, 22 maja 2017

Nie podskakuj teściowej!

Nawet bardzo zły sąsiad z ostrą jak żyleta teściową nie ma najmniejszych szans! W albertowej wkrętarce czas zmierzyć się z potopem!;) Limitowane torby, mocno użyteczne smycze i designerskie magnesy znalazły nowych właścicieli! Piszcie na albert@eska.pl :-)


Piątek, 19 maja 2017

Trochę korupcji nikogo jeszcze nie zabiło!;)

Ile kosztuje obrona pracy dyplomowej? 500 złotych, ale na szczęście tylko we wkrętarce!:)Piszcie na albert@eska.pl! Zajefajna zabawa oraz mocno limitowane torby z prezentami towarzyszącymi gwarantowane!:-)


Środa, 17 maja 2017

Wyłudziła kasę z ZUS-u?! O, nie! Będą problemy!;)

 ZUS się nigdy nie myli! No, chyba, że chodzi o małą wkrętarkę...;) Piszcie na albert@eska.pl! Zajefajna zabawa oraz mocno limitowane torby z prezentami towarzyszącymi gwarantowane!:-)


Poniedziałek, 15 maja 2017

Wieczór kawalerski po bandzie!

 Mówi się, że mężczyźni lubią ostro świętować. Serio?! Przynajmniej we wkrętarce!:-) Limitowane torby, zacne smycze i designerskie magnesy znalazły nowych właścicieli! Piszcie na albert@eska.pl :-)słuchaj na żywo

Od poniedziałku do piątku od 15:00
aplikacja radio eska

atrakcje archiwalne

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska