WBIJAJ!
CZAT ESKI!
Wrzuć na luz z Pawelcem, Kamą i Albertem

Wkrętarka

Gdzie dwóch się wkręca, tam Albert... dokręca!;) Jeżeli chcielibyście wkręcić swojego przyjaciela i macie pomysł, jak to zrobić piszcie na albert@eska.pl lub poniżej. Nie zapomnijcie o podaniu telefonu do siebie i "ofiary";) Chwilę grozy, ale i fanu GWARANTOWANE!

Zgłoś się do programu »
Poniedziałek, 10 lipca 2017

Ile się płaci za dobre serce?! Sporo...

 Czasem za miękkie serce trzeba płacić... Oczywiście tylko we Wkrętarce! Piszcie na albert@eska.pl! Będzie się działo!;) 


Piątek, 7 lipca 2017

Bo to zła kobieta była...

 Do tej samej rzeki można wejść sześć razy, ale czy warto? Piszcie na albert@eska.pl! Świetne prezenty, zabawa oraz pamiątka na całe życie czekają! Albert zaprasza do Wkrętarki!:-)  


Piątek, 30 czerwca 2017

Tam, gdzie miłość, zdarzają się wpadki!

 Najpierw ślub, a później przyjemności! Chyba, że dramacik rozgrywa się we Wkrętarce Alberta!;)  Rewelacyjne kubki, torby, smycze, magnesy trzymające się każdej metalowej powierzchni, a przede wszystkim świetna zabawka i pamiątka na całe życie, to wszystko tylko we Wkrętarce! Piszcie na albert@eska.pl!:-)   


Środa, 28 czerwca 2017

Jest teściowa, nie ma seksu!

 Ciężkie jest życie nowożeńców pod czujnym okiem i uchem teściowej! Czas na Wkrętarkę na nową drogę życia! Do świetnej zabawy Albert dorzucił rewelacyjne kubasy, limitowane torby na pokaźne zakupy, gustowne smycze oraz magnesy na każdą lodówkę Piszcie na albert@eska.pl! :-)  


Piątek, 23 czerwca 2017

Pies na baby!;)

Nie wychodzi ci z kobietami? Spróbuj z facetem! Akurat Albert ma kilka minut na małą wkrętarkę!:) Na żądnych dobrej zabawy i pamiątki na całe życie czekają stylowe, eskowe kubki, mega wytrzymałe torby na każde zakupy, gustowne smycze oraz lodówkowe magnesy! Piszcie na albert@eska.pl!:-)


Środa, 21 czerwca 2017

Czasem sex nie jest dobrym rozwiązaniem...;)

Kobieta kobiecie wilkiem, czyli o faceta trzeba walczyć!:) Bawcie się i wkręcajcie swoich znajomych razem z Albertem, który obok godnej zabawy i pamiątki na całe życie ma dla Was limitowane, eskowe kubki, torby na każde zakupy, praktyczne smycze oraz lodówkowe magnesy!  Piszcie na albert@eska.pl!:-)


Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wywózce piasku z Egiptu mówimy stanowcze NIE!

 Wkrętarka to nie tylko świetna zabawa i pamiątka na całe życie! To także limitowane torby, zacne smycze, magnesy na każdą lodówkę i... rewelacyjne kubasy! Piszcie na albert@eska.pl! Albert zaprasza!:-) 


Piątek, 16 czerwca 2017

Oskarżona i deportowana!;)

  Ciężkie jest życie kobiety na obczyźnie! Pełne złych języków i bolesnych oskarżeń! Brzmi groźnie? Spoko! To tylko wkrętarka z Albertem, który obok godnej zabawy ma dla Was limitowane, eskowe kubasy, torby na każde zakupy, praktyczne smycze oraz lodówkowe magnesy!  Piszcie na albert@eska.pl!


Środa, 14 czerwca 2017

Walka o 500+ trwa!

 Rodzić dla pieniędzy?! 3 razy TAK! Oczywiście tylko z Albertem i tylko we wkrętarce! Zamiast 500+ na wkręcających i wkręconych czekają rewelacyjne kubasy, limitowane torby, gustowne smycze oraz magnesy na każdą lodówkę Piszcie na albert@eska.pl! :-) 


Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Przepraszam! Ja po samochód!;)

 Długi trzeba spłacać, czyli pożegnanie z ukochanym samochodem! Spokojnie! To tylko niewinna wkrętarka z zacnymi nagrodami!:-) Piszcie na albert@eska.pl! Czekają rewelacyjne i totalnie limitowane kubki i torby oraz magnesy na każdą lodówkę!:-)  


Piątek, 9 czerwca 2017

Najporządniejsza dziewczyna na świecie

 Zdrada to zło, ale wkrętarkowa zdrada to  godna zabawa i pamiątka na całe życie! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają rewelacyjne i totalnie limitowane kubki i torby oraz zacne magnesy na każdą lodówkę!:-) 


Czwartek, 8 czerwca 2017

Wkręcamy?! Albert zaprasza!

Wkrętarka to nie tylko świetna zabawa i pamiątka na całe życie! To także limitowane torby, zacne smycze, magnesy na każdą lodówkę i... rewelacyjne kubasy! Piszcie na albert@eska.pl! Będzie zawierucha!:-) 


Środa, 7 czerwca 2017

Narkotyki to zło, strach i trwoga!

Okazuje się, że nie tylko świnię można człowiekowi podrzucić! Oczywiście, tylko u Alberta we wkrętarce! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was limitowane torby, mocno wyjściowe smycze i rewelacyjne magnesy na  krajowe i zagraniczne lodówki!:-)   


Wtorek, 6 czerwca 2017

Albert ma! Albert da!:-)

 Albert zaprasza do wspólnego wkręcania! Świetna zabawa i miła pamiątka na całe życie gwarantowane! Do tego Albert dorzuca limitowane torby, mocno wyjściowe smycze i zacne magnesy na każdą lodówkę!;) Piszcie na albert@eska.pl! Będzie się działo!:-)


Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Uliczny podrywacz

Najgorsze, jak się taki uliczny amant przyczepi i chce się żenić z mężatką! Szczęściem, gdy okaże się to jedynie wkrętarką Alberta!;) Wszystkich chętnych do wspólnej zabawy Albert zaprasza do współpracy! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was mocno limitowane torby,  wyjściowe smycze i świetne magnesy na każdą lodówkę!:-) 


Piątek, 2 czerwca 2017

Łapówkom mówimy stanowcze NIE!

 Ciężkie jest życie krajowego dziennikarza, czyli wredny radny w akcji! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was limitowane torby, zacne smycze i magnesy na  krajowe i zagraniczne lodówki!:-) Zapraszam! - Albert:)  


Środa, 31 maja 2017

Nie ma nic za darmo!

Gratisy zawsze w cenie, czyli czas na sesję zdjęciową z nocy poślubnej! Macie ochotę na wkrętarkę dla potomnych?!;) Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was limitowane torby, mocno wyjściowe smycze i rewelacyjne magnesy na  krajowe i zagraniczne lodówki!:-) 


Poniedziałek, 29 maja 2017

Trojaczki

Wszystkie dzieci nasze są, czyli od namiaru może się w głowie zakręcić! Tylko u Alberta cudowne rozmnożenie! Oczywiście, tylko we wkrętarce...;) Piszcie na albert@eska.pl! Zajefajna zabawa oraz mocno limitowane torby z prezentami towarzyszącymi gwarantowane!:-) 


Piątek, 26 maja 2017

Na miłość nie ma rady!

A ty kochasz swojego szwagra? A może czas na nowego...?;) Albert zaprasza do wspólnej zabawy!:) Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was mocno limitowane torby,  wyjściowe smycze i świetne magnesy na każdą lodówkę!:-)


Środa, 24 maja 2017

Narkotyki to zło!

Tajemnica samochodu z drugiej ręki, czyli syn dla ojca Albertem!:-) Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was limitowane torby, mocno wyjściowe smycze i rewelacyjne magnesy na  krajowe i zagraniczne lodówki!:-)
 Zapraszam! - Albert:)słuchaj na żywo

Od poniedziałku do piątku od 15:00
aplikacja radio eska

atrakcje archiwalne