WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Programy
eska.pl » Programy
Wrzuć na luz z Pawelcem, Kamą i Albertem

Wkrętarka

Gdzie dwóch się wkręca, tam Albert... dokręca!;) Jeżeli chcielibyście wkręcić swojego przyjaciela i macie pomysł, jak to zrobić piszcie na albert@eska.pl lub poniżej. Nie zapomnijcie o podaniu telefonu do siebie i "ofiary";) Chwilę grozy, ale i fanu GWARANTOWANE!

Zgłoś się do programu »
Dziś w programie

Szef świntuch!

Niektórych rzeczy nie można załatwić tanim podrywem, czyli Ola mocno wkręca swoją teściową! Piszcie na albert@eska.pl! Na wkręcanych i wkręcających czekają mocno limitowane prezenty z ekstra torbami na czele!:-) 


Piątek, 21 kwietnia 2017

Na toksyny najlepsza teściowa!

Na zaangażowanych we "Wkrętarkę" oraz ich ukochanych wkręconych czekają limitowane torby, zacne smycze i kozackie magnesy na każdą lodówkę! Piszcie na albert@eska.pl!:-)


Piątek, 14 kwietnia 2017

Zdrada w święta? Czemu nie?!

Na kilka minut każda zdrada jest dozwolona! Oczywiście tylko jako wkrętarka!;) Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was limitowane torby, smycze, magnesy na lodówkę oraz świetna zabawa!:-) 


Środa, 12 kwietnia 2017

Przylazł jeden taki i się czepia!

 Zły remont może boleć na całe życie, czyli córka matce Albertem! Kolejne smycze i torby z mocno limitowanej serii trafiły do wkręconych i wkręcających! Piszcie na albert@eska.pl!:-) Świetna zabawa i pamiątka na cały życie gwarantowane!:-) 


Poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Jajka rządzą!

  Jajka, jajka wszędzie, w lodówce, w koszyczku i ...w sypialni! Co na to pewna kochana teściowa? Sprawdzimy we wkrętarce! Piszcie na albert@eska.pl! Świetna zabawa oraz torby i smycze z limitowanej serii gwarantowane!:-)


Piątek, 7 kwietnia 2017

Wypruwaj sobie żyły, a i tak wszystkim nie dogodzisz!;)

Nagła kontrola to zło, czyli na każdego można znaleźć haka! Oczywiście tylko we wkrętarce...;) Dzięki Kamili dzień Łukasza został mocno zdynamizowany!:) Piszcie na albert@eska.pl! Świetna zabawa, pamiątka na całe życie i torby z limitowanej serii gwarantowane!


Środa, 5 kwietnia 2017

Dachowy podglądacz

 Facet musi sobie czasem popatrzeć na naguśką kobietę! Oczywiście w tajemnicy... i tylko z okazji wkrętarki!;) Piszcie na albert@eska.pl! Świetna zabawa i torby z limitowanej serii gwarantowane!:-)  


Poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Pierwsza bryczka!

Zakup bryczki dla dzieciaczka z "drugiej ręki" może lekko wstrząsnąć najtwardszą teściową! Szczególnie, gdy zięć zgada się z Albertem...;) Piszcie na albert@eska.pl! Czeka rewelacyjna zabawa i limitowane torby!:)


Piątek, 31 marca 2017

Matko pilnuj córkę! Tylko nie przesadzaj...;)

 Przyjaciółka przyjaciółce Albertem, czyli kolejne zacne prezenty trafiły w słuszne ręce! Piszcie na albert@eska.pl! Będzie się działo!:-) 


Środa, 29 marca 2017

Liczy się tylko dobro banków!

Komu kredyt we frankach, bo idę do domu?! Kumu kredycik, komu?! Wkrętarki Alberta to nie życie! W nich wszystko dobrze się kończy! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają na Was limitowane torby oraz świetna zabawa!:)


Poniedziałek, 27 marca 2017

Roztańczona Zuzia

Albo modlitwa, albo tańce! Córka matką nieźle zakręciła przed ołtarzem! Jeżeli macie chęć wkręcić na pamiątkę kogoś ze znajomych, to piszcie na albert@eska.pl! Świetna zabawa i mocno limitowane torby czekają na Was!:-)


Piątek, 24 marca 2017

Ogólnonarodowemu rżnięciu mówimy stanowcze NIE!

 Synowa teściowi i emocje z drzewkami ufundowała i limitowaną torbą z rewelacyjnymi prezentami załatwiła u Alberta! A Wy?! Piszcie na albert@eska.pl!:)


Poniedziałek, 20 marca 2017

Propozycja

In vitro to grzech, czyli czas na naturalne metody! Oczywiście tylko na czas wkrętarki... Piszcie na albert@eska.pl! Czeka świetna zabawa i godne prezenty!


Piątek, 17 marca 2017

I mężczyźni potrafią siebie nawzajem zdradzać...

Mateusz niechcący zdradził swojego partnera! Zdarza się! Szczególnie u Alberta we wkrętarce... Piszcie na albert@eska.pl! Zajefajna zabawa oraz mocno limitowane torby gwarantowane!:-)


Środa, 15 marca 2017

Za ile można sprzedać miłość?

 Kobieta prowadziła podwójne życie! Cóż, czasem tak się zdarza... Grunt to konkretna kasa za ból po straconej miłości! Tragedia? Na szczęście to tylko wkrętarka! Piszcie na albert@eska.pl! Świetna zabawa i torby z limitowanej serii gwarantowane!


Poniedziałek, 13 marca 2017

Sex w pracy to zło!

Kawa kawusia z jurnym kierownikiem, czyli Mariusz Marzeny nie odpuści! Piszcie na albert@eska.pl! Zacne prezenty i świetna zabawa gwarantowane!:-)


Piątek, 10 marca 2017

Uważajcie na Mariana!

Z panem Marianem nie pogadasz, czyli Albert dokręca ojca Marty! Kolejne mocno limitowane torby poleciały w jedynie słuszne rączki! A Wy?! Piszcie na albert@eska.pl! Zacny ubaw gwarantowany!:-)


Środa, 8 marca 2017

Fałszywy brylant

Anka to totalny kozak! Dlaczego? Postanowiła wkręcić swoją przyszłą teściową!:-) Do wkrętów Albert dorzuca zacne torby z mocno limitowanej serii! Piszcie na albert@eska.pl!:) 


Poniedziałek, 6 marca 2017

Za zdradę trzeba płacić!

Skok w bok! A czemu nie?! Szczególnie osiem lat po ślubie i tylko na czas wkrętarki! Żonka ślubnemu Albertem!:) Piszcie na albert@eska.pl! Czeka godna zabawa i zacne prezenty!:-)


Piątek, 3 marca 2017

Spokojnie, to tylko stłuczka!

Poszukują pana listem gończym? Spokojnie! Dziadek przymknie na to oko!;) Kolejne zacne prezenty trafiły w słuszne ręce! Piszcie na albert@eska.pl! Będzie się działo!:-) słuchaj na żywo

Od poniedziałku do piątku od 15:00
aplikacja radio eska

atrakcje

atrakcje archiwalne

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska