WBIJAJ!
CZAT ESKI!
Wrzuć na luz z Pawelcem, Kamą i Albertem

Pawelec Kama i Albert codziennie towarzyszą Wam w drodze z pracy do domu! Pozwalają przetrwać korki i pozbyć się stresów całego dnia! Wrzućcie na luz z radiem ESKA i jedzcie z nami do zasłużonego wolnego. W końcu, życie zaczyna się po południu…;)
luz@eska.pl
7142 sms o treści LUZ (koszt sms 1,23 z VAT)
poniedziałek - piątek 15-18
Znasz ten jingiel?
Piątek, 21 lipca 2017

Wlkrętarka nie tylko dla pasjonatów drogich aut

A taki był chętny do pomocy, czyli pomyśl dwa razy zanim weźmiesz się za nieswoją robotę!:-) Pamiętajcie! Wkrętarka to nie tylko świetna zabawa, zacne prezenty, ale także pamiątka na conajmniej 3/4 życia!;) Piszcie na albert@eska.pl! Będzie dym!:-) 


Środa, 19 lipca 2017

Wieczór panieński vs. procesja!

 Planujesz wieczór panieński? Lepiej sprawdź, czy tego dnia nie będzie cyklicznego zgromadzenia!;) Jeżeli macie ochotę na godne prezenty, świetną zabawę i pamiątkę na całe życie, to piszcie na albert@eska.pl! Będzie się działo!:-)


Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wkrętarka z procentami w tle

W pracy nie ma miejsca na dmuchanie, czyli dramatyczne badanie stanu trzeźwości! A Wy? Macie chęć na świetne nagrody i przednią zabawę?! Piszcie na albert@eska.pl! Emocje gwarantowane!:-) 


Piątek, 14 lipca 2017

Wkrętarka o smaku nieszczęśliwej miłości...;)

Serce nie sługa, czyli nachalnemu adoratorowi mówimy stanowcze nie! Albert zaprasza do wspólnej zabawy! Piszcie na albert@eska.pl! Czekają zacne prezenty i świetna zabawa!:-)


Środa, 12 lipca 2017

Polskie ulice to wojna, czyli Wkrętarka Alberta z dzwonkiem w tle!

Nerwy w konserwy, czyli historia pewnego zadośćuczynienia!;) Są chętni na godną zabawę i rewelacyjne prezenty? Piszcie na albert@eska.pl! Będzie wibrująco!:-)

 


Poniedziałek, 10 lipca 2017

Ile się płaci za dobre serce?! Sporo...

 Czasem za miękkie serce trzeba płacić... Oczywiście tylko we Wkrętarce! Piszcie na albert@eska.pl! Będzie się działo!;) 


Piątek, 7 lipca 2017

Bo to zła kobieta była...

 Do tej samej rzeki można wejść sześć razy, ale czy warto? Piszcie na albert@eska.pl! Świetne prezenty, zabawa oraz pamiątka na całe życie czekają! Albert zaprasza do Wkrętarki!:-)  


Piątek, 30 czerwca 2017

Tam, gdzie miłość, zdarzają się wpadki!

 Najpierw ślub, a później przyjemności! Chyba, że dramacik rozgrywa się we Wkrętarce Alberta!;)  Rewelacyjne kubki, torby, smycze, magnesy trzymające się każdej metalowej powierzchni, a przede wszystkim świetna zabawka i pamiątka na całe życie, to wszystko tylko we Wkrętarce! Piszcie na albert@eska.pl!:-)   Chopin

 Hardkorowy meloman! 


Środa, 28 czerwca 2017

Jest teściowa, nie ma seksu!

 Ciężkie jest życie nowożeńców pod czujnym okiem i uchem teściowej! Czas na Wkrętarkę na nową drogę życia! Do świetnej zabawy Albert dorzucił rewelacyjne kubasy, limitowane torby na pokaźne zakupy, gustowne smycze oraz magnesy na każdą lodówkę Piszcie na albert@eska.pl! :-)  Promocja!

Mega gratka dla wielbicieli soków owocowych! 


Poniedziałek, 26 czerwca 2017

Hardkorowy Karol!

Nic nie boli tak jak szczerość! Zazdrość?! Wszystko jest dla ludzi!

 Czasem kobieta powinna spróbować związku z innym facetem! Oczywiście, tylko we Wkrętarce!:) Do świetnej zabawy oraz pamiątki na całe życie, Albert dorzucił rewelacyjne kubasy, limitowane torby na pokaźne zakupy, gustowne smycze oraz magnesy na każdą lodówkę Piszcie na albert@eska.pl! :-)  


Piątek, 23 czerwca 2017

Pies na baby!;)

Nie wychodzi ci z kobietami? Spróbuj z facetem! Akurat Albert ma kilka minut na małą wkrętarkę!:) Na żądnych dobrej zabawy i pamiątki na całe życie czekają stylowe, eskowe kubki, mega wytrzymałe torby na każde zakupy, gustowne smycze oraz lodówkowe magnesy! Piszcie na albert@eska.pl!:-) 


Czwartek, 22 czerwca 2017

To co?! Wkręcamy?! Albert zaprasza!:)

Uwaga! Na wkręcających i wkręconych czekają rewelacyjne kubasy! Mało tego! Nie tylko świetna zabawa i pamiątka na całe życie gwarantowane, ale także limitowane torby, zacne smycze i magnesy na każdą lodówkę Piszcie na albert@eska.pl! Damy ognia!:-)


Środa, 21 czerwca 2017

Kapusta

Tatko prawdę ci powie!Znawca jogi...

Nagusom mówimy stanowcze NIE!;)Czasem sex nie jest dobrym rozwiązaniem...;)

Kobieta kobiecie wilkiem, czyli o faceta trzeba walczyć!:) Bawcie się i wkręcajcie swoich znajomych razem z Albertem, który obok godnej zabawy i pamiątki na całe życie ma dla Was limitowane, eskowe kubki, torby na każde zakupy, praktyczne smycze oraz lodówkowe magnesy!  Piszcie na albert@eska.pl!:-)Konstancja i Bartek

Miłość Ci wszystko wybaczy!;)Nalot

A kiedy policja zapuka do drzwi...słuchaj na żywo

Od poniedziałku do piątku od 15:00
aplikacja radio eska

atrakcje archiwalne