Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
REKLAMA
REKLAMA
Szymorning

szymorning@eska.pl

Wyślij sms na 7142 o treści Szymon

koszt smsa to 1,23 zł (z VAT)
Jak wygląda Pani Wiosna?
Dziś pierwszy dzień astronomicznej wiosny - i dlatego cała ekipa Szymorningu miała dziś na sobie oznaki wiosny.

Szymon przyszedł w przeciwsłonecznych okularach, Iga w zwiewnej kiecce, a Patrycja wpięła kwiaty we włosy. A ja? A ja poszedłem w miasto, by zapytać Was jak rozpoznać Panią Wiosnę. Efekt? Chyba mam randkę wieczorem! ;)
Następny program
już w poniedziałek
od 7:00
Poranny fitness z Elą Chodakońską!
Zgłoś się do nas jeśli potrzebujesz pomocy w porannym fitnessie! Tylko w Szymorningu przeprowadzimy Cię bezboleśnie przez wszystkie najskuteczniejsze ćwiczenia i podliczymy spalone kalorie! A na koniec jeszcze nagrodzimy turbo spalającymi nagrodami ;)
RADIOZAKUPY MAM GO!
W odpowiedzi na palące potrzeby słuchaczy – Szymon i Iga prezentują Radiozakupy Mam Go! Znajdziecie tu propozycje totalnie wyimaginowanych wynalazków, które pomogą Wam rozwiązać wszystkie aktualne problemy i spełnić marzenia! Smacznego!
PERŁY LITERATURY POLSKIEJ
Z cyklu literatura XXI wieku – perły literatury polskiej! Posłuchaj fragmentów dzieł wybitnych twórców, czytanych przez samych autorów! O czym pisze Jola Rutowicz? Jakie szatańskie myśli przelewa na papier Nergal? To wszystko tylko w Szymorningu!
Szymorning mi odpowiada
Jeśli masz jakieś nurtujące pytanie, które zawsze chciałeś zadać, a nigdy Ci się nie udało znaleźć właściwego eksperta – choćby takie jak „czy rozgwiazdy mają pępki?” albo „czemu kanapka spada zawsze masłem do dołu?” - to teraz wreszcie masz szansę! Dawaj śmiało, Szymon i Iga wszystko Ci wytłumaczą! A i pamiętaj nie ma głupich pytań, za to odpowiedzi… jak najbardziej;)
Kółeczko, czy trójkącik
Jeśli z rana masz ochotę na odrobinę rywalizacji, to weź udział w naszej zabawie! Może na przykład będziesz musiał dokończyć wypowiedź jakiegoś celebryty, a może udawać odgłos wiertarki spalinowej – każdego dnia mamy dla Was zadanie niespodziankę! Ale uwaga, będziesz też musiał albo musiała być szybszy, albo szybsza od swojego przeciwnika…Wyjątkowo groźnego, bo przeciwnej płci;)
Horroroskop
Co mówią gwiazdy o gwiazdach? Posłuchajcie jak Szymon i Iga odczytują najbliższą przyszłość znanych, chociaż nie zawsze lubianych.
Wkręty
Zadziwiające ile spraw można załatwić zwykłym telefonem. Okazuje się też, że Szymon ma tysiąc twarzy, znakomicie wciela się w różne postacie i mówi wszystkimi językami świata! Posłuchajcie, w jakich sprawach telefonuje.
MC Dziad
Dobry rym nie jest zły. Szymon rapuje na temat! Posłuchaj!
Majewski POBUDZIK
Masz kłopot z porannym wstawaniem? Nic tak nie postawi na nogi jak Majewski POBUDZIK! Możemy obudzić Ciebie lub Twoich bliskich, wpisz tylko tekst pobudzeniowych pozdrowień!
Śniadaniowe rewolucje w radiu ESKA
Macie w lodówce składniki od czapy i brak pomysłu jak je połączyć? A może szykuje się domówka - Wy zobowiązaliście się do przyniesienia pyszności, a tymczasem nie potraficie nawet zagotować wody na herbatę? Jeśli tak to jest to opcja dla Was! Szymon i Iga radzą co i jak zrobić!
Trudna prawda w pamiętnikach z wakacji
Domowe kłótnie, rodzinne dylematy, zaskakujące historie – kto jak nie Eska Wam w tym pomoże! Opiszcie swoją historię i czekajcie na radę Szymona i Igi! Działamy jako rozjemcy, wujek i ciocia dobra rada i …mamy doświadczenie
Perfekcyjny Pan Domu
Masz problem z ogarnięciem bałaganu w domu i zagrodzie? Nie wiesz, jak przyrządzić kacze udka w sosie kiwi? A może nie potrafisz usunąć plamy po ketchupie z ulubionej kanapy teściowej? Spokojna głowa – Szymon Perfekcyjny Pan Domu zna na to wszystko recepty! Ale oczywiście, korzystasz z nich na własną odpowiedzialność;)
W róż bici
Poszukujesz fachowej wróżbiarskiej porady w trudnej życiowej sytuacji? W Róż Bici pomogą! Opowiedz nam swoją historię!
Koniec Końców
Czego to ludzie nie powiedzą! Dokończ z Szymonem zabawne wypowiedzi i wyrwij nagrody!
Spolszczamy, czyli MajESKI się tłumaczy
Szymon tłumaczy o czym tak naprawdę są zagraniczne eskowe hity! Posłuchaj - język polski jest wszędzie!
Taśmy Półprawdy
Tylko w Szymorningu codziennie sławni goście! Posłuchaj jak Szymon przepytuje znanych celebrytów i polityków!
Promos więcej