WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Reklama w Radiu ESKA
REKLAMA
REKLAMA
Reklama w radiu ESKA

Radio ESKA Bełchatów 89,4 FM
tel. (44) 634-89-40
reklama.belchatow@eska.pl

 

 

Danuta Zarzycka
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Beskidy 97 FM
tel. (32) 363-76-11, (32) 363-76-12, (32) 363-76-19
reklama.beskidy@eska.pl

 

 

Mariusz Szuster
Zastępca Dyrektora Krajowego Sprzedaży Bezpośredniej

 

 

Radio ESKA Białystok 90,6 FM
tel. (85) 742-99-89
reklama.bialystok@eska.pl

 

 

Jarosław Krysiak
Dyrektor Krajowy Sprzedaży Bezpośredniej

 

 

Radio ESKA Bochnia 106,8 FM
tel. (12) 424-44-44

reklama.bochnia@eska.pl 

 

Grzegorz Tworzydło
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Bydgoszcz 94,4 FM
tel. (52) 322-66-22
reklama.bydgoszcz@eska.pl

 

 

Marcin Białek
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Elbląg 94,1 FM
reklama.elblag@eska.pl

 

 

Marcin Białek
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Gorzów Wielkopolski 93,8 FM
tel. (95) 732-38-47
reklama.gorzow@eska.pl

 

 

Jarosław Kowalski
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Grudziądz 90,6 FM
tel. (56) 461-13-11
reklama.grudziadz@eska.pl

 

 

Marcin Białek
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Iława 89,0 FM
tel. (89) 648-66-99
ilawa@eska.pl

 

 

Marcin Białek
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Inowrocław 98,1 FM
tel. (52) 525-69-66
reklama.inowroclaw@eska.pl

 

 

Mirosław Amonowicz
Dyrektor Zarządzający

 

 

Radio ESKA Ostrów Wlkp./Kalisz 101,1 FM i 89,3 FM
tel. (62) 735-65-11, (62) 767-77-68
reklama.ostrow@eska.pl
reklama.kalisz@eska.pl

 

 

Magdalena Cegiełka
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Kielce 103,3 FM
tel. (41) 343-05-94
reklama.kielce@eska.pl

 

 

Krzysztof Chudowolski
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Koszalin 95,9 FM
tel. (94) 346-24-51
fax: (94) 346-48-64
koszalin@eska.pl

 

 

Magda Talarczyk
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Kraków 97,7 FM
tel. (12) 424-44-44
reklama.krakow@eska.pl

 

 

Grzegorz Tworzydło
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Leszno 102,0 FM
tel. (65) 529-51-79
reklama.leszno@eska.pl

 

 

Magdalena Cegiełka
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Lublin 103,6 FM
tel. (81) 442-02-35
reklama.lublin@eska.pl

 

 

Krzysztof Chudowolski
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Łomża 88,8 FM
tel. (86) 219-09-97
reklama.lomza@eska.pl

 

 

Sławomir Borowy

 

 

Radio ESKA Łódź 99,8 FM
tel. (42) 664-30-23 do 27
reklama.lodz@eska.pl

 

 

Danuta Zarzycka
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Nowy Sącz 106,8 FM
tel. (12) 424-44-44

reklama.nowysacz@eska.pl

 

Grzegorz Tworzydło
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Olsztyn 89,9 FM
tel. (89) 538-92-82
reklama.olsztyn@eska.pl

 

 

Jarosław Krysiak
Dyrektor Krajowy Sprzedaży Bezpośredniej

 

 

Radio ESKA Opole 90,8 FM
tel. (77) 453-74-44
reklama.opole@eska.pl

 

 

Mariusz Szuster
Zastępca Dyrektora Krajowego Sprzedaży Bezpośredniej

 

 

Radio ESKA Piła 105,6 FM
tel. (67) 215-52-19
pila@eska.pl

 

 

Magda Talarczyk
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Płock 95,2 FM
tel. (24) 262-73-73
reklama.plock@eska.pl

 

 

Danuta Zarzycka
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Poznań 93 FM
tel. (61) 851-61-15
reklama.poznan@eska.pl

 

 

Magdalena Cegiełka
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Przemyśl 90,3 FM
tel. (16) 677-02-80
reklama.przemysl@eska.pl

 

 

Marta Rzeszutko
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Radom 106,9 FM
tel. (48) 360-04-04
reklama.radom@eska.pl

 

 

Krzysztof Chudowolski
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Rzeszów 99,4 FM 104,9 FM, 89,5 FM, 106,5 FM
tel. (17) 850-35-95
reklama.rzeszow@eska.pl

 

 

Marta Rzeszutko
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Siedlce 96,8 FM
tel.
(25) 633-50-91
reklama.siedlce@eska.pl

 

 

Jarosław Krysiak
Dyrektor Krajowy Sprzedaży Bezpośredniej

 

 

Radio ESKA Starachowice 102,1 FM
tel. (41) 274-07-02
reklama.starachowice@eska.pl

 

 

Krzysztof Chudowolski
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Szczecin 96,9 FM
tel. (91) 422-64-24
reklama.szczecin@eska.pl

 

 

Jarosław Kowalski
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Szczecinek 106,5 FM i 99 FM
tel. (94) 373-11-55, (94) 373-11-54
reklama.szczecinek@eska.pl

 

 

Magda Talarczyk
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Śląsk 99,1 FM
tel. (32) 363-76-11, (32) 363-76-12, (32) 363-76-19
reklama.slask@eska.pl

 

 

Mariusz Szuster
Zastępca Dyrektora Krajowego Sprzedaży Bezpośredniej

 

 

Radio ESKA Tarnów 98,1 FM
tel.
(12) 424-44-44
reklama.tarnow@eska.pl

 

 

Grzegorz Tworzydło
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Trójmiasto 94,6 i 90,7 FM
tel.
(58) 558-35-35
reklama.trojmiasto@eska.pl

 

 

Marcin Białek
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Toruń 104,6 FM
tel. (56) 645-71-71
reklama.torun@eska.pl

 

 

Marcin Białek
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Warszawa 105,6 FM
tel. (22) 516-45-00
reklama.warszawa@eska.pl

 

 

Jarosław Krysiak
Dyrektor Krajowy Sprzedaży Bezpośredniej

 

 

Radio ESKA Wrocław 104,9 FM
tel. (71) 788-50-40
reklama.wroclaw@eska.pl

 

 

Mariusz Szuster
Zastępca Dyrektora Krajowego Sprzedaży Bezpośredniej

 

 

Radio ESKA Zamość 97,3 FM
tel. (84) 638-91-60
reklama.zamosc@eska.pl

 

 

Marta Rzeszutko
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Zielona Góra 105,7 FM
tel. (68) 324-77-89
reklama.zielonagora@eska.pl

 

 

Jarosław Kowalski
Dyrektor Regionalny

 

 

Radio ESKA Żary 106,6 FM
tel. (68) 324 77 89
reklama.zary@eska.pl

 

 

Jarosław Kowalski
Dyrektor Regionalny

 

 

REKLAMA
REKLAMA
nagrody

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska