www.eska.pl

Klub ESKI – muzyczna społeczność w internecie

play

Zaloguj się:
Poszukaj klubowiczów

Płeć:
Wiek:

Szukanie zaawansowane

Rejestracja w klubie ESKI - krok 1/2

Zarejestruj się!

Zarejestruj się w Klubie ESKI. Zrób to teraz! Będzie prosto i szybko. Zajmie Ci to zaledwie kilka minut. Rejestracja ma 2 kroki. W kroku pierwszym podajesz swój nick, hasło, e-mail i wybierasz płeć. W kroku drugim będziesz mógł uzupełnić swój profil. I to tyle. Nic więcej. Wejdź w interakcje. Dołącz do Klubu ESKI.

Dołącz

Pozostało 15 znaków
Od 6 do 40 znaków

Płeć:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych "ESKA HIT Club" oraz na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.03.1997 r. (z późniejszymi zmianami). Administratorem bazy jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jubilerska 10. Dane zbierane są w celach organizacji konkursów, marketingowych i statystycznych. Podanie danych ma charakter dobrowolny lecz ich brak uniemożliwia korzystanie z serwisu. Przysługuje mi prawo dostępu do danych, ich poprawiania i żądania ich usunięcia. (zgoda jest wymagana dla rejestracji)
Akceptuję postanowienia Regulaminu serwisu (zgoda jest wymagana dla rejestracji)
Zapisz się do newslettera ESKI (opcjonalnie)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TIME. S.A. z siedzibą w Warszawie, 04-187, ul. Jubilerska 10 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności TIME S.A., działalności innych spółek z grupy Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A., w szczególności spółek: ZPR Media S.A i IDMnet S.A., oraz informacji handlowych dotyczących innych podmiotów, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (j.t. Dz. U z 2013 r. poz. 1422). Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

Dlaczego warto się zarejestrować?

Klub ESKI to miejsce, w którym poznasz klubowiczów słuchających najlepszej w sieci muzyki. Odwiedź Klub, kolekcjonuj ulubione hity, oceniaj gwiazdy, rozmawiaj o płytach. Dowiedz się co lubią, co robią, o czym mówią inni. Posłuchaj najlepszych kanałów muzycznych w sieci.
Drzwi otwarte są non stop – zarejestruj się!

Playery

Włącz swoją stację ESKA Włącz swoją stację ESKA