Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Programy
Ranne Ptaki - czyli Jankes i spółka
w radiu ESKA

Poranne wstawanie nigdy nie jest łatwe, a już zwłaszcza jeśli nie należysz do rannych ptaszków;) Teraz w Radiu Eska od rana budzi Was i nakręca pozytywnie Jankes i spółka w radiu ESKA - czyli Ranne Ptaki! Nie prześpijcie tego i włączcie poranek numer 1 w Polsce;)!

Znasz ten jingiel?

Dziś w programie

Artur może się pakować!

Leci z nami na Kanary! Wybrał dziś walizkę nr 2 i wygrał wycieczkę. Będzie z nami odwoływać zimę.PościeLove - czyli przedwalentynkowe wyznania!

Dziś Michał powiedział "kocham" swojej żonie - i to przy wielu świadkach. Dostali też od nas ładne prezenty - koszulki Rannych Ptaków i nową płytę Rihanny. Wykorzystajcie radio i sami wyznajcie coś na Walentynki - czekamy na zgłoszenia: ranneptaki@eska.pl - nie zapomnijcie o numerze telefonu.Telewizyjne powroty

Wraca Sonda, być może wróci też Wielka Gra. A jaki stary program wy chcielibyście obejrzeć?Trzy życzenia do złotej rybki

Taki prezent dostał od nas Piotrek, który kończy dziś 40 lat. Jakie życzenia wybrał?Antyfakty: informacje wielkiej (nad)wagi!

Bożydar Rozchanke na tropie! Okazuje się, że Małgorzata Socha inspiruje grupę Coldplay.PościeLove w Rannych Ptakach!

Lada dzień Walentynki! Jeśli macie ochotę wyznać miłość przez radio, zapewnić o uczuciu, opowiedzieć o zalotach albo... oznajmić światu, że najbardziej kochacie siebie - to napiszcie do nas maila ze zgłoszeniem: ranneptaki@eska.pl. Będziemy do Was dzwonić i nagradzać fajnymi prezentami!


Sobota, 6 lutego 2016

PościeLove w Rannych Ptakach!

Lada dzień Walentynki! Jeśli macie ochotę wyznać miłość przez radio, zapewnić o uczuciu, opowiedzieć o zalotach albo... oznajmić światu, że najbardziej kochacie siebie - to napiszcie do nas maila ze zgłoszeniem: ranneptaki@eska.pl.
Od poniedziałku będziemy do Was dzwonić i nagradzać fajnymi prezentami!


Piątek, 5 lutego 2016

Co za rymy!

Piątkowa odsłona zabawy "Rany Boskie Jestem Kioskiem".Zamiast Kanarów... kanarek?

Kalinie nie poszczęściło się dziś w naszej zabawie "Eska Odwołuje Zimę". Ale znalazła w walizce inspirującą nagrodę.Wkrętarka Alberta: niezła wpadka!

Co tym razem wymyślił Albert? Komu pomagał we wkręcaniu? Posłuchajcie!Antyfakty: gruby czerwony pasek.

Bo po Tłustym Czwartku. Maciej Ojłoś zaprasza!Tłusty piątek?

Tak, bo od rana u nas mnóstwo atrakcji. Będzie szansa na wyjazd z Eską na Kanary, będzie Wkrętarka Alberta, a także kolejna odsłona Rany Boskie Jestem Kioskiem. Jak czujecie się w rymowaniu? Czekamy na was przed 8:00 - 664 402 302.


Czwartek, 4 lutego 2016

Kawa z... pączkami!

Ile u was na liczniku?Halo, piekarnia!

Rano dzwoniliśmy do Agnieszki, która od rana smaży pączki bezglutenowe.Spal pączki śmiechem!

To udało się dziś Patrykowi.Wkrętarka Alberta: niemoralna propozycja dla Kamila

I co mama Kamila na to? Posłuchajcie. A poza tym sami zgłoście się do nas, by kogoś wkręcić - albert@eska.plPączkoliczenie!

Po 8:00 będziemy sprawdzać ile pączków macie już na liczniku! Przygotujcie telefony - 664 402 302. Dziś życzymy Wam wszystkiego najsłodszego!


Środa, 3 lutego 2016

Telefon na 37. urodziny!

Budziliśmy się jubilata - Piotrka! Sam zaśpiewał sobie "sto lat", a od nas dostał płytę Adele. Zamówcie u nas budzenie! Wypełnijcie formularz albo napiszcie na ranneptaki@eska.plTurbomix na śniadanie

Nasza zagadka to dziś dla was bułka z masłem!Jakie ładne klapki!

Adam wygrał piękne obuwie basenowe w zabawie "Eska Odwołuje Zimę". To znalazło się w walizce nr 3.słuchaj na żywo

Od poniedziałku do piątku od 06:30
aplikacja radio eska

atrakcje archiwalne