Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Programy
Ranne Ptaki - czyli Jankes i spółka
w radiu ESKA

Poranne wstawanie nigdy nie jest łatwe, a już zwłaszcza jeśli nie należysz do rannych ptaszków;) Teraz w Radiu Eska od rana budzi Was i nakręca pozytywnie Jankes i spółka w radiu ESKA - czyli Ranne Ptaki! Nie prześpijcie tego i włączcie poranek numer 1 w Polsce;)!

Znasz ten jingiel?

Wczoraj w programie

PościeLOVE Iwony i Arka!

Nie ma to jak piękne wyznania miłości na antenie!Piątkowe doniesienia!

Czyli Kawa z Niusami!Antyfakty: warto wiedzieć o tym, co się nie zdarzyło

Bożydar Rozchanke o miłości i nie tylko.Wkrętarka Alberta: wkręcona babcia!

Kinga postąpiła bardzo niehumanitarnie wkręcając babcię. Ale na szczęście mamy happy end! Chcecie kogoś wkręcić? Piszcie na albert@eska.plDarek będzie mógł wkręcić...

...gdzie tylko chce. Dostał od nas żarówkę. Domowe solarium było w walizce nr 3. Akcja "Eska Odwołuje Zimę" wciąż trwa!Nareszcie piątek!

Odliczamy do weekendu, do walentynek, do wylotu na Kanary. I o tych wszystkich sprawach dzisiaj w Rannych Ptakach. Będzie Eska Odwołuje Zimę, będzie PościeLove i sporo innych atrakcji. Pani Jadzia też wpadnie!


Czwartek, 11 lutego 2016

Mamy tu miłość do mamy!

Maja przed Walentynkami pamięta także o swojej mamie, Gosi! Zgłoście się do naszej akcji PościeLOVE i wyznajcie komuś miłość na antenie - ranneptaki@eska.pl.On twierdzi, że ona śpi...

...a ona... już na nogach! Taka sytuacja.Agnieszka tekstylnie przygotowana do lata!

W jednej z naszych walizek znalazła koszulkę w modnym kanarkowym kolorze.Telefony do jubilatów

Mieli odebrać życzenia, ale nie odebrali...Wkrętarka Alberta: telefon do Niemiec!

Kogo dziś wkręcił Albert? Posłuchajcie, a potem sami zgłoście się do niego, by kogoś wkręcić przy jego pomocy - albert@eska.plPowiedz "kocham" w Rannych Ptakach!

Dziś kolejna odsłona naszej walentynkowej akcji "PościeLOVE". O poranku na uszach milionów świadków możecie wyznać miłość - komuś albo... sobie! Czekamy z prezentami na wasze zgłoszenia - piszcie na ranneptaki@eska.pl. Poza tym dziś w programie m.in. nowa Wkrętarka Alberta oraz kolejna szansa na zdobycie miejsca w naszym samolocie. Już niedługo lecimy na Kanary! Eska Odwołuje Zimę!


Środa, 10 lutego 2016

Wiersz miłosny!

Emilia wierszem wyznała swą miłość mężowi. To wszystko w ramach Walentynek i naszej zabawy "PościeLOVE". Jeśli chcecie komuś powiedzieć "kocham" w Rannych Ptakach, to napiszcie do nas na ranneptaki@eska.plRymowanie - trudna sprawa!

Dziś szło wam pod górkę! Posłuchajcie jak brzmiało dzisiejsze "Rany Boskie Jestem Kioskiem". Trenujcie i zgłoście się w następnej edycji.Chłopak będzie dmuchał!

Justyna walczyła o wyjazd z chłopakiem i Eską na Kanary, ale w walizce nr 2 znalazła dmuchaną piłkę plażową. Będzie zabawa, o ile chłopak nadmucha.Prawie jodłowanie!

Czyli Dźwięk Dobry od was!Antyfakty: coś się nie dzieje!

Oto środowe Antyfakty od Macieja Ojłosia.Dzień dobry w środę!

Dużo dobrego nas dziś czeka! Po 7:00 - Rany Boskie Jestem Kioskiem! Dzwonicie do nas pod 664 402 302 i rymujecie do haseł, które wam podrzucamy. Po 8:00 - PościeLOVE, czyli wasze walentynkowe wyznania i nasze miłosne prezenty. Piszcie na ranneptaki@eska.pl. Przed 9:00 będzie też kolejna szansa na wyjazd z nami na Kanary. Eska wciąż Odwołuje Zimę - i to całkiem skutecznie! Dobrego dnia!


Wtorek, 9 lutego 2016

Miłość bliska szczytu!

Bo to uczucie prosto z gór! Patryk wyznał dziś miłość Kasi, którą rok temu poznał na Krupówkach. Czekamy na wasze przedwalentynkowe wyznania, a na was czekają nagrody. Chcecie wziąć udział w "Poście...Love"? Piszcie na ranneptaki@eska.plWkrętarka Alberta: matka wycięła numer własnej córce!

Beata wkręca córkę. I to z zimną krwią! Na szczęście jest happy end i prezenty. Wy też możecie kogoś wkręcić - napiszcie na albert@eska.plsłuchaj na żywo

Od poniedziałku do piątku od 06:30
aplikacja radio eska

atrakcje archiwalne

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska