WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Programy » Radio
eska.pl » Programy » Radio
Radio

Teraz na antenie
Teraz na antenie

Dziś w programie

Doooobry wieczór!

Sobotnia ImprEska wystartowała! Biforujemy razem do 22:00! Czekam na sygnały od Was - gdzie, z kim i jak dziś spędzacie wieczór. Dzwońcie lub piszcie pod 664 402 302. Czekają jeszcze pachnące składanki "Hity na Czasie - Wiosna 2017". A oprócz tego nowa zabawa - Dziewczyny Rządzą, w której do zdobycia m.in. trzy stówki na zakupy w sklepach Deichmann.

Wczoraj

Ogólnonarodowemu rżnięciu mówimy stanowcze NIE!

 Synowa teściowi i emocje z drzewkami ufundowała i limitowaną torbą z rewelacyjnymi prezentami załatwiła u Alberta! A Wy?! Piszcie na albert@eska.pl!:)


PIĄĄĄĄĄTEK! Czy to nie cudowne uczucie?!

Bo dla nas tak! Przed nami 10hitów w części popołudniowej! Będzie płacenie rachunków, będzie duuużo uśmiechu i hity na czasie! Spędźcie z nami piątkowe popołudnie!Mamy piątek!

To pierwsza z dobrych wiadomości - nareszcie mamy piątek! Dzisiaj w Rannych Ptakach z pewnością zapłacimy za Wasze rachunki, kolejny raz sprawdzimy jak poznać drugiego człowieka w "Daj się poznać o poranku" i przypomnimy o tym, że warto pamiętać o odpowiednim czasie :)

Czwartek, 23 marca 2017

Kot Dagmary nie czuje się najlepiej...


Paulina i Marek

Na naukę czasem może być za późno...


w 10 hitach!

Z okazji Dnia Windy, chciałem Was a) zaprosić na wypasiony program do 15:00 oraz b) życzyć z okazji dnia Windy, żeby Wam wszystko (poza wagą) szło do góry! :DWeekend już blisko!

 Dzień dobry, budzimy Was w czwartkowy poranek! Dzisiaj w Rannych Ptakach kolejny raz zobaczymy jakie macie sposoby na poznawanie nowych osób, zapłacimy za Wasze rachunki i będziemy żyć w niewiedzy po kolejnym wydaniu Antyfaktów! :)

Środa, 22 marca 2017

Wielki powrót Janiny do imprESKI

Tym razem z piosenką... ;-)


Strzeż się tego pana...

Trafiła kosa na kamień, czyli pan Eugeniusz pacyfikuje cwanego kierownika sklepu z telewizorami! Na szczęście to tylko wkrętarka! Piszcie na albert@eska.pl! Zacna zabawa i pamiątka na całe życie gwarantowane! I jeszcze jedno: torby z limitowanej serii czekają:) 


Klasyczek....


ESKA Płacie Twoje Rachunki - RUNDA SPECJALNA!

Już po 10-ej zapłacę dwukrotność rachunku! Może to będzie akurat Wasz rachunek... ;)


Dzień dobry!

 Nareszcie doczekaliśmy środy, więc weekend zbliża się wielkimi krokami! Dzisiaj w Rannych Ptakach zapytamy Was "Jaka to melodia?", zapłacimy za Wasz rachunek i zobaczymy jak poznajecie nowych ludzi w "Daj się poznać o poranku". Witaaaaaajcie :)

Wtorek, 21 marca 2017

Janina napisała wiersz o imprESCE

 


Heloł! Albert rozdaje kozackie torby!

Albert zaprasza do wspólnego wkręcania! Czekają na Was między innymi rewelacyjne torby, z którymi warto pokazać się na mieście!:-) Piszcie na albert@eska.pl! Świetna zabawa i pamiątka na całe życie gwarantowane!:-)


Bez względu!

Na to czy jesteście w pracy, w szkole czy na wagarach! Celebrujcie pierwszy dzień wiosny z Radiem ESKA!Czas na wiosnę!

Dziś pierwszy dzień kalendarzowej wiosny! Zgodnie z tradycją utopimy dziś Marzannę - i to ekologiczną. Oprócz tego w Rannych Ptakach kolejna odsłona akcji Eska Płaci Twoje Rachunki oraz zabawa Daj się poznać o poranku! Zapraszamy do 9:00.


słuchaj na żywo

Baw się z nami! Słuchaj! Komentuj!
aplikacja radio eska