WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Programy » Radio
eska.pl » Programy » Radio
Radio

Teraz na antenie

Dziś w programie

Jak zimę odwołamy, to takie zaświeci WSZĘDZIE!


..a nasza Eskadra już w miejscu, gdzie powiewają takie flagi ;)

...na Wyspach Zielonego Przylądka!  


Oskary i odwoływanie zimy!

Tych tematów na pewno nie zabraknie dziś w Rannych Ptakach. Pojawią się u nas pierwsze gorące relacje Jankesa, który razem z naszymi słuchaczami jest już na Wyspach Zielonego Przylądka. Eska Odwołuje Zimę - i proszę - dziś można włożyć już lżejsze kurtki! :-)

Wczoraj

Jak tam Wasza #imprESKA?


Pora na Hit Weekend!

Dzisiaj w niedzielnym Hit Weekendzie klasyczne pytanie: "Co dobrego u Was?". Koniecznie dajcie znać i piszcie na eska.pl lub eskowym facebooku, a dla aktywnych mam dzisiaj płyty Eska Odwołuje Zimę :)

Sobota, 25 lutego 2017

Jakaś #Sobotnia #ImprEska w przebraniach?

Jakby co - ja gotowy! Serwuję bifor do 22:00. Dajcie znać, co robicie w ostatnią sobotę karnawału. Czekam z prezentami - na podstronie programu, na Facebooku i pod numerem 664 402 302 (smsy i telefony).


Weeeeekendzie kochaj nas!

Mam dla Was płyty, mnóstwo ciekawostek, specjalne relacje z Intel Extreme Masters oraz .... MASĘ DOBREJ ENERGII!!! Niech dziś towarzyszy Wam Hit Weekend!

Piątek, 24 lutego 2017

Polskie parkingi to wojna!

 Parkowanie "na pamięć", czyli najlepszy sposób na dodatkowy zarobek! Albert zaprasza do wspólnego wkręcania! Piszcie na albert@eska.pl! Zacne torby czekają!:-) 


Panie i Panowie, OSIĄGNĘLIŚMY PIĄTEK! :)

 Plecak już spakowany!

Od poniedziałku w Esce gorące relacje prosto z Wysp Zielonego Przylądka. Czas na finał Eska Odwołuje Zimę! A jeszcze dziś w Rannych Ptakach wspólne spalanie pączków z jubilatką, Ewą Chodakowską. Będzie też Radioturniej Czterech Skoczni.

Czwartek, 23 lutego 2017

Co Pawełek trzyma w ryjku?


Mamy to!;)

Helloł! We wkrętarce czekają na wszystkich chętnych miedzy innymi rewelacyjne torby! Nie przegapcie ich! Piszcie na albert@eska.pl!:-)   


Jakoś to będzie :)

Trudno przeżyć ten dzień bez słowa "pączek", dlatego nie bójmy się tego. Tradycja mówi, że jednego TRZEBA i tego się trzymajmy. Tradycja mówi też, że w 10 hitach dostajecie od nas składanki Eska Odwołuje Zimę i tej tradycji trzymam się najbardziej! Zapraszam po płyty! :)Nie wszyscy cieszą się z Tłustego Czwartku!

Posłuchajcie kto ma dziś problem;)

Środa, 22 lutego 2017

Wielki eksperymentator!

Czasem fajnie być gejem! Oczywiście, gdy mamusia pozwala! Albert zaprasza do wkrętarki! Piszcie na albert@eska.pl! Czeka godna zabawa i zacne torby!:-)


..to już dziś! BRITs 2017!

 ..co, gdzie, kiedy? Sprawdźcie, klikając tu!


Jazda z tą środą!


Ruszamy z tą środą!

Na dobry i bezbolesny poranek polecamy nasze dzisiejsze menu, a w nim: konkurs Do Trzech Razy Sztuka, nowa Wkrętarka Alberta oraz poranne budzenie jednego z naszych słuchaczy. Jeśli potrzebujecie pobudki, to piszcie na ranneptaki@eska.pl


słuchaj na żywo

Baw się z nami! Słuchaj! Komentuj!
aplikacja radio eska