WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Praca w Radiu ESKA
PRACA

TIME S.A. właściciel Radia ESKA, ESKA TV, Eska ROCK, Wawa, Vox poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PROGRAMISTA .NET

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie
Typ zatrudnienia: umowa o pracę

Oczekiwania:
  • •  bardzo dobra znajomość projektowania i programowania w środowisku Microsoft .NET/C#,
  • •  dobra znajomość Visual Studio oraz umiejętność projektowania w WinForms oraz ASP.NET,
  • •  znajomość SQL, bazy danych MSSQL i zagadnień projektowania relacyjnych baz danych,
  • •  znajomość systemów zarządzania projektami Team Foundation Server,
  • •  umiejętność obsługi  środowisk Windows Server,
  • •  prowadzenie projektów zgodnie z zasadami sztuki (używanie najnowszych i najefektywniejszych elementów środowiska, poprawność składniowa kodu, optymalizacja kodu),
  • •  samodzielność, kreatywność, czytanie i prowadzenie dokumentacji technicznych,
  • •  znajomość języka angielskiego umożlwiająca obsługę narzędzi programistycznych oraz przeszukiwania źródeł pomocy.

Dodatkowymi atutami będą:
  • •  doświadczenie w programowaniu systemów kodujących/dekodujacych obraz  i/lub dźwięk,
  • •  doświadczenie w projektowaniu aplikacji ASP.NET MVC / WPF,
  • •  znajomość nowoczesnych technologii webowych – html5, js/jquery oraz frameworków Sencha EXTJS i podobne,

Oferujemy:
  • •  rozwojową pracę w młodym zespole w największej grupie medialnej w Polsce,
  • •  udział w ciekawych projektach programistycznych w branży medialnej z zakresu radia, telewizji i Internetu,
  • •  praca z najnowszymi technologiami,
  • •  atrakcyjne wynagrodzenie,
  • •  umowa o pracę.

Nasza firma, istniejąca już od ponad 20 lat, jest aktualnie jedną z największych firm medialnych prowadząca swoją działalność na rynku radiowym, telewizyjnym i Internetowym. Naszą działalność zapoczątkowaliśmy wprowadzeniem marki Radio S na rynku poznańskim, które z czasem przekształciło się w naszą sztandarową markę Radio ESKA o zasięgu ogólnopolskim. Oprócz "ESKI" jesteśmy właścicielem kilku innych stacji radiowych o charakterze ogólnopolskim tj.: ESKA ROCK, Radio WAWA, VOXFM i Radio PLUS. Od kilku lat działalność radiową wzbogacają nasze telewizje rozrywkowe ESKA TV, POLO TV, VOX MUSIC TV, FOCUS TV oraz programy radiowo-telewizyjne dostępne przez internetową platformę ESKA GO. Dodatkowo w ramach prowadzonej przez nas działalności medialnej jesteśmy właścicielami kilkunastu portali rozrywkowych i serwisów społecznościowych, tj.:  eska.pl, eskago.pl, hotplota.pl, miastownia.pl, eskagames.pl i wiele innych.

CV wyślij na adres: rekrutacja.it@timesa.pl wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę TIME S.A. w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”

Web designer

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • •  Projektowanie ergonomicznych interfejsów użytkownika (web, urządzenia mobilne).
  • •  Tworzenie i modyfikacja stron WWW.
  • •  Współpracę z innymi członkami zespołu projektowego

Wymagania:
  • •  Bardzo dobra umiejętność projektowania potrzeby Internetu poparta własnym portfolio
  • •  Bardzo dobra znajomość programów graficznych: Indesign, Adobe Photoshop, Illustrator
  • •  Wiedza  w zakresie projektowania szeroko pojętego User Experience
  • •  Zainteresowanie obecnymi trendami w projektowaniu

Mile widziane:
  • •  Znajomość XHTML, HTML, CSS
  • •  Umiejętność pracy w środowisku Flash w zakresie Motion Design

Oferujemy:
  • •  Pracę na etat
  • •  Ciekawą pracę w branży radiowo telewizyjnej
  • •  Udział w tworzeniu interesujących projektów

CV prosimy przesyłać na adres m.szczepanski@eska.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.

Web developer (html5,css3,dom)

  • •  Tworzenie i modyfikacja kodu HTML, CSS i JavaScript
  • •  Drobne prace graficzne
  • •  Współpraca z innymi członkami zespołu projektowego

Wymagania:
  • •  Bardzo dobra znajomość języków HTML5/DOM/CSS3 - warunek konieczny
  • •  Bardzo dobra umiejętność tworzenia responsywnych stron www
  • •  Bardzo dobra znajomość media queries na urządzenia mobilne (tablety i telefony)
  • •  Dobra znajomość biblioteki jQuery
  • •  Doświadczenie w pracy z Adobe Photoshop

  • •  Profesjonalny stosunek do pracy
  • •  Zdolności syntetycznego i analitycznego myślenia
  • •  Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

nagrody