WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Praca w Radiu ESKA
PRACA

TIME S.A. właściciel Radia ESKA, ESKA TV, Eska ROCK, Wawa, Vox poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Web designer / Web developer (html5,css3,dom)

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • •  Kompleksowe projektowanie grafiki (koncepcja-layout)
  • •  Projektowanie ergonomicznych interfejsów użytkownika (web, urządzenia mobilne).
  • •  Tworzenie i modyfikacja kodu HTML, CSS i JavaScript
  • •  Współpracę z innymi członkami zespołu projektowego

Wymagania:
  • •  Umiejętność projektowania potrzeby internetu poparta własnym portfolio
  • •  Znajomość programów graficznych: Indesign, Adobe Photoshop, Illustrator
  • •  Wiedza  w zakresie projektowania szeroko pojętego User Experience
  • •  Zainteresowanie obecnymi trendami w projektowaniu
  • •  Znajomość XHTML, HTML, CSS
  • •  Umiejętność pracy w środowisku Flash w zakresie Motion Design
  • •  Umiejętność tworzenia responsywnych stron www
  • •  Znajomość media queries na urządzenia mobilne (tablety i telefony)
  • •  Znajomość biblioteki jQuery

Oczekiwania:
  • •  Profesjonalny stosunek do pracy
  • •  Kreatywność
  • •  Zdolności syntetycznego i analitycznego myślenia
  • •  Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • •  Pracę na etat
  • •  Ciekawą pracę w branży radiowo telewizyjnej
  • •  Udział w tworzeniu interesujących projektów

CV prosimy przesyłać na adres m.szczepanski@eska.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.

nagrody