WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Praca w Radiu ESKA
PRACA

TIME S.A. właściciel Radia ESKA, ESKA TV, Eska ROCK, Wawa, Vox poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Web designer / Web developer (html5,css3,dom)

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • •  Kompleksowe projektowanie grafiki (koncepcja-layout)
  • •  Projektowanie ergonomicznych interfejsów użytkownika (web, urządzenia mobilne).
  • •  Tworzenie i modyfikacja kodu HTML, CSS i JavaScript
  • •  Współpracę z innymi członkami zespołu projektowego

Wymagania:
  • •  Umiejętność projektowania potrzeby internetu poparta własnym portfolio
  • •  Znajomość programów graficznych: Indesign, Adobe Photoshop, Illustrator
  • •  Wiedza  w zakresie projektowania szeroko pojętego User Experience
  • •  Zainteresowanie obecnymi trendami w projektowaniu
  • •  Znajomość XHTML, HTML, CSS
  • •  Umiejętność pracy w środowisku Flash w zakresie Motion Design
  • •  Umiejętność tworzenia responsywnych stron www
  • •  Znajomość media queries na urządzenia mobilne (tablety i telefony)
  • •  Znajomość biblioteki jQuery

Oczekiwania:
  • •  Profesjonalny stosunek do pracy
  • •  Kreatywność
  • •  Zdolności syntetycznego i analitycznego myślenia
  • •  Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • •  Pracę na etat
  • •  Ciekawą pracę w branży radiowo telewizyjnej
  • •  Udział w tworzeniu interesujących projektów

CV prosimy przesyłać na adres m.szczepanski@eska.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.

Specjalista ds. usług radiowo-informatycznych.

Stanowisko: Specjalista ds. usług radiowo-informatycznych.
Typ zatrudnienia: staż / umowa o pracę
Okres odbywania praktyki/stażu/pracy: od maja 2015 Lokalizacja (miejscowość, region): Poznań

Zadania:
  • •  opieka nad radiowo/telewizyjnymi systemami emisyjnymi;
  • •  opieka nad satelitarnymi systemami dosyłowymi;
  • •  testowanie, rozpoznawanie oraz rozwiązywanie problemów występujących w systemach informatycznych i sieciach;
  • •  analiza przyczyn i wyjaśnianie incydentów powstałych błędów informatycznych;
  • •  utrzymanie działania systemów produkcyjnych (aplikacje, hardware, systemy operacyjne, bazy danych, systemy komunikacji IP);
  • •  uczestnictwo w pracach rozwojowych centrum emisyjnego i centrum monitoringu;

Wymagania:
  • •  znajomość zagadnień sieciowych LAN,TCP/IP;
  • •  znajomość podstaw administracji systemami Windows X13/7 i/lub Linux;
  • •  znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej;
  • •  zdolności analityczne;
  • •  dokładność, rzetelność, odpowiedzialność;

Oferujemy:
  • •  szkolenie z zakresu pracy na powyższym stanowisku,
  • •  dogodne godziny pracy dla stażysty (pracujemy 24/7);
  • •  interesującą pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii;

Nasza firma, istniejąca już od ponad 20 lat, jest aktualnie jedną z największych firm medialnych prowadząca swoją działalność na rynku radiowym, telewizyjnym i Internetowym. Naszą działalność zapoczątkowaliśmy wprowadzeniem marki Radio S na rynku poznańskim, które z czasem przekształciło się w naszą sztandarową markę Radio ESKA o zasięgu ogólnopolskim. Oprócz "ESKI" jesteśmy właścicielem kilku innych stacji radiowych o charakterze ogólnopolskim tj.: ESKA ROCK, Radio WAWA, VOXFM i Radio PLUS. Od kilku lat działalność radiową wzbogacają nasze telewizje rozrywkowe ESKA TV, POLO TV, VOX MUSIC TV, FOCUS TV oraz programy radiowo-telewizyjne dostępne przez internetową platformę ESKA GO. Dodatkowo w ramach prowadzonej przez nas działalności medialnej jesteśmy właścicielami kilkunastu portali rozrywkowych i serwisów społecznościowych, tj.: eska.pl, eskago.pl, hotplota.pl, miastownia.pl, eskagames.pl i wiele innych.

CV wyślij na adres: rekrutacja.it@timesa.pl wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę TIME S.A. w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"

nagrody

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!