WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Znak - Ewa Farna. Nowa piosenka Ewy Farnej już na ESKA.pl! [AUDIO] - Ewa Farna - Znak

Tagi związane z Znak - Ewa Farna. Nowa piosenka Ewy Farnej już na ESKA.pl! [AUDIO]: Ewa Farna - Znak, Ewa Farna - Znak audio, nowa piosenka Ewy Farnej, Ewa Farna TOP Trendy 2013, Ewa Farna - Znak premiera w Radiu ESKA

Znak - Ewa Farna. Nowa piosenka Ewy Farnej już na ESKA.pl! [AUDIO]

RSS 07/06/2013 18:01 Komentarze
Nowa piosenka Ewy Farnej - Znak ma potrójną premierę: w Gorącej 20 Radia ESKA, na ESKA.pl i na festiwalu TOPtrendy 2013! Słuchaj już teraz!
Znak - Ewa Farna swój nowy kawałek z nadchodzącej płyty przetrzymała prawie do festiwalu w Sopocie. Prawie, bo wcześniej ujawniła go Radiu ESKA i ESKA.pl!

Znak Ewy Farnej usłyszeliście premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA, a już teraz możecie posłuchać go ponownie na ESKA.pl. Znak Ewa zaśpiewa na żywo drugiego dnia Sopot TOPtrendy Festiwal 2013!

Jak Wam się podoba Znak - Ewy Farnej? Będzie hit? Głosuj w Gorącej 20 i komentuj na Eska.pl!

>>> Trwa pierwszy dzień Sopot TOPtrendy 2013 - relacja na żywo!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...
0

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.
21/07/2017 00:39
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą
0

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl
20/07/2017 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.
0

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?
20/07/2017 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park
0

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.
20/07/2017 22:34
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje
0

Chester Bennington z Linkin Park nie żyje

Chester Bennington nie żyje. Wokalista Linkin Park miał 41 lat.
20/07/2017 20:44
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program