WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Znak - Ewa Farna. Nowa piosenka Ewy Farnej już na ESKA.pl! [AUDIO] - Ewa Farna - Znak
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Znak - Ewa Farna. Nowa piosenka Ewy Farnej już na ESKA.pl! [AUDIO]: Ewa Farna - Znak, Ewa Farna - Znak audio, nowa piosenka Ewy Farnej, Ewa Farna TOP Trendy 2013, Ewa Farna - Znak premiera w Radiu ESKA

Znak - Ewa Farna. Nowa piosenka Ewy Farnej już na ESKA.pl! [AUDIO]

RSS 07/06/2013 18:01 Komentarze 0
Nowa piosenka Ewy Farnej - Znak ma potrójną premierę: w Gorącej 20 Radia ESKA, na ESKA.pl i na festiwalu TOPtrendy 2013! Słuchaj już teraz!
Znak - Ewa Farna swój nowy kawałek z nadchodzącej płyty przetrzymała prawie do festiwalu w Sopocie. Prawie, bo wcześniej ujawniła go Radiu ESKA i ESKA.pl!

Znak Ewy Farnej usłyszeliście premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA, a już teraz możecie posłuchać go ponownie na ESKA.pl. Znak Ewa zaśpiewa na żywo drugiego dnia Sopot TOPtrendy Festiwal 2013!

Jak Wam się podoba Znak - Ewy Farnej? Będzie hit? Głosuj w Gorącej 20 i komentuj na Eska.pl!

>>> Trwa pierwszy dzień Sopot TOPtrendy 2013 - relacja na żywo!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran w Polsce 2015: 5 powodów, dzięki którym polscy fani zapamiętają ten koncert [VIDEO]
0

Ed Sheeran w Polsce 2015: 5 powodów, dzięki którym polscy fani zapamiętają ten koncert [VIDEO]

Koncert Eda Sheerana w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Podajemy 5 powodów, dla których polscy fani z pewnością zapamiętają ten występ na długo. Sprawdź, dlaczego już teraz na ESKA.pl
28/01/2015 15:02
Labirynt Światła w Wilanowie 2015: do kiedy otwarte? Ostatnia szansa na spacer z Lights [VIDEO]
0

Labirynt Światła w Wilanowie 2015: do kiedy otwarte? Ostatnia szansa na spacer z Lights [VIDEO]

Labirynt Światła w Wilanowie 2014/2015 to jedna z zimowych atrakcji w Warszawie. Do kiedy jest otwarte miasteczko światełek w Wilanowie? Zobaczcie terminy i godziny otwarcia Labiryntu Światła w Wilanowie - to już ostatnia szansa na spacer z Lights!
28/01/2015 14:55
Atletico Madryt - FC Barcelona mecz na żywo 28.01.2015. Gdzie i o której oglądać? Sprawdź i słuchaj utworu King [VIDEO]
0

Atletico Madryt - FC Barcelona mecz na żywo 28.01.2015. Gdzie i o której oglądać? Sprawdź i słuchaj utworu King [VIDEO]

Drugi ćwierćfinałowy mecz Atletico Madryt - FC Barcelona 28.01.2015 to rewanż po zwycięstwie Barcy na Camp Nou. Gdzie i o której obejrzeć starcie hiszpańskich gigantów? Sprawdź szczegóły tego meczu na ESKA.pl
28/01/2015 14:30
Muzyka z Pingwiny z Madagaskaru: soundtrack. Zobaczcie tracklistę na ESKA.pl [VIDEO]
0

Muzyka z Pingwiny z Madagaskaru: soundtrack. Zobaczcie tracklistę na ESKA.pl [VIDEO]

Muzykę z bajki Pingwiny z Madagaskaru mamy dla Was na ESKA.pl z okazji premiery Pingwinów w polskich kinach. Soundtrack z Pingwiny z Madagaskaru w postaci tytułów kawałków i informacje o kinowym hicie z Pingwinami z Madagaskaru w roli głównej czekają na stronie już teraz!
28/01/2015 14:20
Polska - Chorwacja wynik meczu w ćwierćfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Półfinał należy do nas? The Winner is.... [VIDEO]
0

Polska - Chorwacja wynik meczu w ćwierćfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Półfinał należy do nas? The Winner is.... [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Chorwacja zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści przejdą do półfinału MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015. Kto wygrał dzisiejsze spotkanie (28.01.2015) w ćwierćfinałowym meczu Polska - Chorwacja? Czy możemy zacząć świętowanie zwycięstwa polskich szczypiornistów, czy też przyjdzie przełknąć nam gorzką porażkę? Sprawdź, wynik meczu Polska - Chorwacja na ESKA.pl 
28/01/2015 14:15
Polska - Chorwacja. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]
0

Polska - Chorwacja. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]

Katar 2015 dla Polski w fazie pucharowej - 1/4 finału to mecz Polska - Chorwacja. Na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy mecz Polska - Chorwacja w ręczną 2015, o której godzinie się zaczyna i gdzie oglądać spotkanie bijąc na alarm wszystkim kibicom. Tutaj nie ominiecie żadnego szczegółu transmisji meczu Polska - Chorwacja Katar 2015 - Pound The Alarm razem z nami!
28/01/2015 13:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska