WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Znak - Ewa Farna. Nowa piosenka Ewy Farnej już na ESKA.pl! [AUDIO] - Ewa Farna - Znak

Tagi związane z Znak - Ewa Farna. Nowa piosenka Ewy Farnej już na ESKA.pl! [AUDIO]: Ewa Farna - Znak, Ewa Farna - Znak audio, nowa piosenka Ewy Farnej, Ewa Farna TOP Trendy 2013, Ewa Farna - Znak premiera w Radiu ESKA

Znak - Ewa Farna. Nowa piosenka Ewy Farnej już na ESKA.pl! [AUDIO]

RSS 07/06/2013 18:01 Komentarze
Nowa piosenka Ewy Farnej - Znak ma potrójną premierę: w Gorącej 20 Radia ESKA, na ESKA.pl i na festiwalu TOPtrendy 2013! Słuchaj już teraz!
Znak - Ewa Farna swój nowy kawałek z nadchodzącej płyty przetrzymała prawie do festiwalu w Sopocie. Prawie, bo wcześniej ujawniła go Radiu ESKA i ESKA.pl!

Znak Ewy Farnej usłyszeliście premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA, a już teraz możecie posłuchać go ponownie na ESKA.pl. Znak Ewa zaśpiewa na żywo drugiego dnia Sopot TOPtrendy Festiwal 2013!

Jak Wam się podoba Znak - Ewy Farnej? Będzie hit? Głosuj w Gorącej 20 i komentuj na Eska.pl!

>>> Trwa pierwszy dzień Sopot TOPtrendy 2013 - relacja na żywo!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!
0

Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!

Premiera nowej piosenki Margaret odbędzie się podczas ESKA Music Awards 2016! Kawałek nosi tytuł Elephant i po raz pierwszy usłyszycie go 26 sierpnia w Szczecinie! Więcej informacji znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
24/08/2016 16:33
Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
24/08/2016 16:22
BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!
0

BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!

BEMY nagrał cover hitu Justina Biebera. Myślicie, że nowa wersja Love Yourself spodoba się fanom Kanadyjczyka?
24/08/2016 16:09
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
24/08/2016 15:46
Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!
0

Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!

Ręcznik, ogromne usta jak u Micka Jaggera i dwa olbrzymie nozdrza. Tyle wystarczy, by być królem internetu! Aaaaaaaa... trzeba również mieć specyficzne poczucie humoru! Na ESKA.pl prezentujemy Wam absolutny numer 1 w sieci!
24/08/2016 15:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]