WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Znak - Ewa Farna. Nowa piosenka Ewy Farnej już na ESKA.pl! [AUDIO] - Ewa Farna - Znak

Tagi związane z Znak - Ewa Farna. Nowa piosenka Ewy Farnej już na ESKA.pl! [AUDIO]: Ewa Farna - Znak, Ewa Farna - Znak audio, nowa piosenka Ewy Farnej, Ewa Farna TOP Trendy 2013, Ewa Farna - Znak premiera w Radiu ESKA

Znak - Ewa Farna. Nowa piosenka Ewy Farnej już na ESKA.pl! [AUDIO]

RSS 07/06/2013 18:01 Komentarze
Nowa piosenka Ewy Farnej - Znak ma potrójną premierę: w Gorącej 20 Radia ESKA, na ESKA.pl i na festiwalu TOPtrendy 2013! Słuchaj już teraz!
Znak - Ewa Farna swój nowy kawałek z nadchodzącej płyty przetrzymała prawie do festiwalu w Sopocie. Prawie, bo wcześniej ujawniła go Radiu ESKA i ESKA.pl!

Znak Ewy Farnej usłyszeliście premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA, a już teraz możecie posłuchać go ponownie na ESKA.pl. Znak Ewa zaśpiewa na żywo drugiego dnia Sopot TOPtrendy Festiwal 2013!

Jak Wam się podoba Znak - Ewy Farnej? Będzie hit? Głosuj w Gorącej 20 i komentuj na Eska.pl!

>>> Trwa pierwszy dzień Sopot TOPtrendy 2013 - relacja na żywo!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?
0

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd to widowisko na najwyższym poziomie. Już teraz sprawdź, gdzie oglądać All-Star Game 2017?
19/02/2017 22:57
Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!
0

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo - Ain't Me w wykonaniu tej niesamowitej trójki zdecydowanie może podbić listy przebojów na całym świecie! Tym bardziej, że duet z Sel był marzeniem Vina!
19/02/2017 20:20
Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata
0

Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata

Danuta Szaflarska dwa tygodnie wcześniej świętowała 102. urodziny. "Przecież była niezniszczalna" - piszą fani. Danuta Szaflarska zmarła 19 lutego 2017 r.
19/02/2017 17:05
Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!
0

Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Kasia Moś wygrywa krajowe eliminacje EUROWIZJA 2017! Sprawdź punktację i zwycięskie wykonanie w 10. polskich preselekcjach do Eurowizji i dowiedz się, kim jest Kasia MOŚ, która będzie reprezentować Polskę w Kijowie w maju 2017 r.    
19/02/2017 16:11
Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]
0

Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]

Kto z Polski jedzie na Eurowizję 2017? Zobacz WYNIK krajowych eliminacji, video z występów oraz liczbę przyznanych punktów - na ESKA.pl!  
19/02/2017 15:11
Eurowizja dla CARMELL - tego chcieli widzowie. Córka Ewy Kasprzyk ulubienicą Polaków!
0

Eurowizja dla CARMELL - tego chcieli widzowie. Córka Ewy Kasprzyk ulubienicą Polaków!

Carmell na Eurowizji 2017 - tak byłoby, jeśli liczyłyby się tylko głosy widzów. Czym Małgorzata Bernatowicz, prywatnie córka aktorki Ewy Kasprzyk, zachwyciła Polaków, że przyznali jej najwięcej punktów?  
19/02/2017 13:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

18/02/2017 11:13

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

15/02/2017 16:35

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA