WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA] - Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]: bracia nowa płyta, bracia 2013, bracia nowa piosenka, bracia zmienić zdarzeń bieg

Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]

RSS 23/04/2013 10:48 Komentarze 0
Bracia - nowa płyta autorów przeboju Nad Przepaścią w sprzedaży już 14 maja! Co znajdzie się na nowym krążku, zatytułowanym Zmienić Zdarzeń Bieg? Dowiedz się na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]
Zmienić Zdarzeń Bieg - nowy album zespołu Bracia już 14 maja 2013! Na płycie znajdzie się 12 piosenek, między innymi znane już single: Wierzę w Lepszy Świat oraz nagrany wspólnie z Edytą Bartosiewicz utwór Nad Przepaścią - który już stał się ogromnym przebojem.

Zmienić Zdarzeń Bieg - tracklista.

1. ...Witaj w moim świecie
2. Nie jestem święty
3. Wierzę w lepszy świat
4. Nad przepaścią (gościnnie Edyta Bartosiewicz)
5. Śmierć jest kobietą
6. To jest mój dzień
7. Moja przystań
8. To co?
9. Parnassus
10. Nie godzę się
11. Idę do piekła
12. Po drugiej stronie chmur

Bracia - Wierzę W Lepszy Świat. Posłuchaj na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Must Be The Music 5: Megitza oraz Piotr Szumlas i Jakub Zaborski w finale! Wybierz najlepszy wykon II półfinału [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]
0

Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]

Played - Wydział Operacji Specjalnych możesz już oglądać na eskaGO za darmo, online, bez logowania. Odpalaj trzymający w napięciu serial kryminalny.
27/02/2015 16:09
Ed Sheeran coveruje Christinę Aguilerę. Co jeszcze? Wybieramy najlepszy cover wokalisty [VIDEO]
0

Ed Sheeran coveruje Christinę Aguilerę. Co jeszcze? Wybieramy najlepszy cover wokalisty [VIDEO]

Ed Sheeran jako Christina Aguilera? Spokojnie nie chodzi o przebranie, a o cover piosenki Christiny Aguilery w wykonaniu Eda Sheerana. Okazuje się, że rudowłosy wokalista często umieszcza w sieci covery swoich kolegów i koleżanek z branży. Na ESKA.pl wybraliśmy najlepsze covery Eda Sheerana. 
27/02/2015 16:03
Justin Bieber i film Never Say Never w polskiej TV: gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać? [VIDEO]
0

Justin Bieber i film Never Say Never w polskiej TV: gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać? [VIDEO]

Film o Justinie Bieberze Never Say Never w polskiej TV zostanie pokazany w marcu 2015. Na emisję Never Say Never zdecydowała się stacja TVN  7. Kiedy i o której oglądać film o Justinie Bieberze w polskiej telewizji? Zobaczcie szczegóły transmisji Never Say Never na TVN 7!
27/02/2015 15:47
21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]
0

21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]

21. urodziny Justina Biebera to dobry moment, aby zastanowić się nad przyszłością artysty. Co czeka idola nastolatków w dorosłym życiu? Razem z ESKA.pl przenieś się do przyszłości o kolejne 21 lat i sprawdź, kim będzie Justin w 2036 roku!
27/02/2015 15:20
Saszan w Celebrity Splash na Polsacie: 5 powodów, dla których jest jedną z faworytek show. Trzymamy kciuki! [VIDEO]
0

Saszan w Celebrity Splash na Polsacie: 5 powodów, dla których jest jedną z faworytek show. Trzymamy kciuki! [VIDEO]

Saszan w Celebrity Splash na Polsacie od 7 marca 2015 roku będzie skakać do wody wykonując mniej i bardziej skomplikowane akrobacje. Okazuje się, że to właśnie wokalistka typowana jest na faworytkę Celebrity Splash. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, czy Saszan rzeczywiście ma szansę wygrać show. Okazuje się, że TAK a dowody czekają na stronie!
27/02/2015 14:53
Nowości muzyczne 2015 - marzec: nowe hity, na które trzeba zwrócić uwagę i premiery płyt w marcu 2015 [VIDEO]
0

Nowości muzyczne 2015 - marzec: nowe hity, na które trzeba zwrócić uwagę i premiery płyt w marcu 2015 [VIDEO]

Nowości na wiosnę 2015 - marzec 2015 zapowiada się równie dobrze jak dwa pierwsze miesiące roku. Mamy dla was hity na wiosnę 2015 i zapowiedzi nowych albumów. Pierwsze muzyczne oznaki wiosny już są - zobacz je na ESKA.pl