WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA] - Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]: bracia nowa płyta, bracia 2013, bracia nowa piosenka, bracia zmienić zdarzeń bieg

Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]

RSS 23/04/2013 10:48 Komentarze 0
Bracia - nowa płyta autorów przeboju Nad Przepaścią w sprzedaży już 14 maja! Co znajdzie się na nowym krążku, zatytułowanym Zmienić Zdarzeń Bieg? Dowiedz się na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]
Zmienić Zdarzeń Bieg - nowy album zespołu Bracia już 14 maja 2013! Na płycie znajdzie się 12 piosenek, między innymi znane już single: Wierzę w Lepszy Świat oraz nagrany wspólnie z Edytą Bartosiewicz utwór Nad Przepaścią - który już stał się ogromnym przebojem.

Zmienić Zdarzeń Bieg - tracklista.

1. ...Witaj w moim świecie
2. Nie jestem święty
3. Wierzę w lepszy świat
4. Nad przepaścią (gościnnie Edyta Bartosiewicz)
5. Śmierć jest kobietą
6. To jest mój dzień
7. Moja przystań
8. To co?
9. Parnassus
10. Nie godzę się
11. Idę do piekła
12. Po drugiej stronie chmur

Bracia - Wierzę W Lepszy Świat. Posłuchaj na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Must Be The Music 5: Megitza oraz Piotr Szumlas i Jakub Zaborski w finale! Wybierz najlepszy wykon II półfinału [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Jakie części ciała ubezpieczają gwiazdy muzyczne? [VIDEO]
0

Jakie części ciała ubezpieczają gwiazdy muzyczne? [VIDEO]

Pupa Kylie Minogue, nogi Mariah Carey, struny głosowe Bruce'a Springsteena - to chyba najdroższe części ciała na świecie. Jakim cudem? Cudem ubezpieczenia. Sprawdź, w jaki sposób muzyczne gwiazdy zabezpieczają swoje największe atuty! 
27/11/2014 17:17
Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 w telewizji bierzemy pod lupę na ESKA.pl. Dla fanów skoków sprawdzamy, gdzie oglądać na żywo Puchar Świata w skokach narciarskich 2014.2015. Transmisje z PŚ w skokach narciarskich 2014/2015 w TV to kilka kanałów, dzięki którym każdy z nas poczuje się przez chwilę jakby był Up In The Air razem ze skoczkami. Klikajcie po więcej już teraz!
27/11/2014 17:03
Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]
0

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy i o której godzinie Wielkie Iluminacja Świątecznej Warszawy 2014 będzie miała miejsce na ulicach stolicy? Datę i godzinę świątecznej iluminacji w Warszawie 2014 mamy dla Was na ESKA.pl wraz z miejscami, gdzie zobaczymy świąteczne światełka. Lights w christmasowym klimacie za 3, 2, 1...
27/11/2014 16:29
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
27/11/2014 16:28
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
0

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
27/11/2014 16:27
Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]
0

Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]

Matura próbna Operon 2015 - arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z języka obcego w tym z języka angielskiego udostępnione zostaną 28 listopada 2014. Przypomnijmy, że w czwartek (27 listopada 2014) uczniowie wybranych szkół podeszli do matury próbnej Operona z języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Rozwiązania matury próbnej Operon 2015 z języka obcego znajdziecie na ESKA.pl