WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA] - Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]: bracia nowa płyta, bracia 2013, bracia nowa piosenka, bracia zmienić zdarzeń bieg

Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]

RSS 23/04/2013 10:48 Komentarze 0
Bracia - nowa płyta autorów przeboju Nad Przepaścią w sprzedaży już 14 maja! Co znajdzie się na nowym krążku, zatytułowanym Zmienić Zdarzeń Bieg? Dowiedz się na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]
Zmienić Zdarzeń Bieg - nowy album zespołu Bracia już 14 maja 2013! Na płycie znajdzie się 12 piosenek, między innymi znane już single: Wierzę w Lepszy Świat oraz nagrany wspólnie z Edytą Bartosiewicz utwór Nad Przepaścią - który już stał się ogromnym przebojem.

Zmienić Zdarzeń Bieg - tracklista.

1. ...Witaj w moim świecie
2. Nie jestem święty
3. Wierzę w lepszy świat
4. Nad przepaścią (gościnnie Edyta Bartosiewicz)
5. Śmierć jest kobietą
6. To jest mój dzień
7. Moja przystań
8. To co?
9. Parnassus
10. Nie godzę się
11. Idę do piekła
12. Po drugiej stronie chmur

Bracia - Wierzę W Lepszy Świat. Posłuchaj na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Must Be The Music 5: Megitza oraz Piotr Szumlas i Jakub Zaborski w finale! Wybierz najlepszy wykon II półfinału [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
2

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
1

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
2

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
3

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: