WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA] - Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]: bracia nowa płyta, bracia 2013, bracia nowa piosenka, bracia zmienić zdarzeń bieg

Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]

RSS 23/04/2013 10:48 Komentarze 0
Bracia - nowa płyta autorów przeboju Nad Przepaścią w sprzedaży już 14 maja! Co znajdzie się na nowym krążku, zatytułowanym Zmienić Zdarzeń Bieg? Dowiedz się na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]
Zmienić Zdarzeń Bieg - nowy album zespołu Bracia już 14 maja 2013! Na płycie znajdzie się 12 piosenek, między innymi znane już single: Wierzę w Lepszy Świat oraz nagrany wspólnie z Edytą Bartosiewicz utwór Nad Przepaścią - który już stał się ogromnym przebojem.

Zmienić Zdarzeń Bieg - tracklista.

1. ...Witaj w moim świecie
2. Nie jestem święty
3. Wierzę w lepszy świat
4. Nad przepaścią (gościnnie Edyta Bartosiewicz)
5. Śmierć jest kobietą
6. To jest mój dzień
7. Moja przystań
8. To co?
9. Parnassus
10. Nie godzę się
11. Idę do piekła
12. Po drugiej stronie chmur

Bracia - Wierzę W Lepszy Świat. Posłuchaj na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Must Be The Music 5: Megitza oraz Piotr Szumlas i Jakub Zaborski w finale! Wybierz najlepszy wykon II półfinału [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Bakermat - Teach Me. Posłuchaj i zobacz szalony teledysk ze staruszkami [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Bakermat - Teach Me. Posłuchaj i zobacz szalony teledysk ze staruszkami [VIDEO]

Bakermat - Teach Me to piątkowa premiera w Gorącej 20. Nowego singla holenderskiego didżeja słuchajcie premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18. Teledysk z pozytywnie zakręconymi staruszkami zobacz już teraz - na ESKA.pl
30/01/2015 13:51
Karol Bielecki - kim jest? Poznajcie rozgrywającego na MŚ w Katarze 2015 i odpalcie playlistę dedykowaną zawodnikowi [VIDEO]
0

Karol Bielecki - kim jest? Poznajcie rozgrywającego na MŚ w Katarze 2015 i odpalcie playlistę dedykowaną zawodnikowi [VIDEO]

Kim jest Karol Bielecki grający na MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015? Poznajcie Karola Bieleckiego - polskiego rozgrywającego w ręczną - razem z nami. Mamy dla Was nie tylko informacje ile ma wzrostu i ile waży Karol Bielecki, ale także historię kontuzji jego oka i specjalną playlistę dedykowaną zawodnikowi. Karol Bielecki - gwiazda Katar 2015 - pod lupą ESKA.pl czeka po kliknięciu!
30/01/2015 13:50
The Voice of Poland 6: Robert Gawliński nowym jurorem? Zobaczcie, co wiemy o udziale Gwalińskiego w show TVP 2 [VIDEO]
0

The Voice of Poland 6: Robert Gawliński nowym jurorem? Zobaczcie, co wiemy o udziale Gwalińskiego w show TVP 2 [VIDEO]

The Voice of Poland 6 rusza wiosną 2015 roku. Produkcja programu wciąż poszukuje nowych jurorów. Wśród propozycji na krzesło trenera pojawiło się nazwisko Roberta Gawlińskiego. Informacje na temat Roberta Gawlińskiego w jury The Voice of Poland znajdziecie na ESKA.pl 
30/01/2015 13:25
Shakira urodziła syna. Drugie dziecko Shakiry jest już na świecie! Będzie przerwa w karierze? [VIDEO]
0

Shakira urodziła syna. Drugie dziecko Shakiry jest już na świecie! Będzie przerwa w karierze? [VIDEO]

Shakira urodziła syna! Autorka hitu Loca po raz drugi została mamą! Jak ma na imię drugie dziecko Shakiry? Czy to oznacza, że piosenkarka zrobi dłuższą przerwę w karierze muzycznej? Mamy nadzieję, że Gerard Pique pomoże Shakirze w opiece nad maluchami! 
30/01/2015 12:46
Sławomir Szmal - kim jest? Polski bramkarz na MŚ w Katarze 2015 nie przepuściłby tych muzycznych niewypałów [VIDEO]
0

Sławomir Szmal - kim jest? Polski bramkarz na MŚ w Katarze 2015 nie przepuściłby tych muzycznych niewypałów [VIDEO]

Kim jest Sławomir Szmal? To polski bramkarz, który w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 będzie walczył o zwycięstwo polskich szczypiornistów. Jesteśmy przekonani, że Sławomir Szmal ustawiony w bramce podczas meczu Polska - Katar spisze się na medal. Gdyby, Szmal działał w branży muzycznej z pewnością nie wpuściłby na rynek wielu muzycznych niewypałów! 
30/01/2015 12:40
Donatan i Cleo - Hiper/Chimera: podwójna platyna oficjalnie przyznana! Tak sprzedaje się płyty w Polsce [VIDEO]
0

Donatan i Cleo - Hiper/Chimera: podwójna platyna oficjalnie przyznana! Tak sprzedaje się płyty w Polsce [VIDEO]

Płyta Donanatana i Cleo - Hiper/Chimera - jest już oficjalnie podwójnie platynowa! Dokładnie tak, Donatan i Cleo mogą pochwalić świetnym wynikiem sprzedaży albumu Hiper/Chimera. Ile osób kupiło Hiper/Chimerę do tej pory? Zobaczcie wynik sprzedaży wspólnego krążka Donatana i Cleo i sprawdźcie, jak na certyfikat ZPAV-u zareagował słowiański team odpowiedzialny za hity My Słowianie czy też Brać.
30/01/2015 12:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska