WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA] - Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]: bracia nowa płyta, bracia 2013, bracia nowa piosenka, bracia zmienić zdarzeń bieg

Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]

RSS 23/04/2013 10:48 Komentarze 0
Bracia - nowa płyta autorów przeboju Nad Przepaścią w sprzedaży już 14 maja! Co znajdzie się na nowym krążku, zatytułowanym Zmienić Zdarzeń Bieg? Dowiedz się na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Zmienić Zdarzeń Bieg - nowa płyta zespołu Bracia już 14 maja! [AUDIO, TRACKLISTA]
Zmienić Zdarzeń Bieg - nowy album zespołu Bracia już 14 maja 2013! Na płycie znajdzie się 12 piosenek, między innymi znane już single: Wierzę w Lepszy Świat oraz nagrany wspólnie z Edytą Bartosiewicz utwór Nad Przepaścią - który już stał się ogromnym przebojem.

Zmienić Zdarzeń Bieg - tracklista.

1. ...Witaj w moim świecie
2. Nie jestem święty
3. Wierzę w lepszy świat
4. Nad przepaścią (gościnnie Edyta Bartosiewicz)
5. Śmierć jest kobietą
6. To jest mój dzień
7. Moja przystań
8. To co?
9. Parnassus
10. Nie godzę się
11. Idę do piekła
12. Po drugiej stronie chmur

Bracia - Wierzę W Lepszy Świat. Posłuchaj na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Must Be The Music 5: Megitza oraz Piotr Szumlas i Jakub Zaborski w finale! Wybierz najlepszy wykon II półfinału [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Google na Halloween 2014: grafiki Googla, czyli halloweenowe doodle na ESKA.pl. Scary? [GALERIA]
0

Google na Halloween 2014: grafiki Googla, czyli halloweenowe doodle na ESKA.pl. Scary? [GALERIA]

Grafiki Googla na Halloween 2014 prezentujemy na ESKA.pl. 31 października 2014 roku halloweenowe Google doodle to aż 6 odsłon grafik. Zobaczcie, jak Google świętuje Halloween 2014 i sprawdźcie, czy tegoroczne doodle są naprawdę Scary jak śpiewa Britney Spears!
31/10/2014 11:54
SA Wardęga nowy film na Halloween 2014 - Zombie Apocalypse. Sprawdź na kim wzorował się Wardęga [VIDEO]
0

SA Wardęga nowy film na Halloween 2014 - Zombie Apocalypse. Sprawdź na kim wzorował się Wardęga [VIDEO]

SA Wardęga na Halloween 2014 przygotował nowy film pt. Zombie Apocalypse Halloween Prank. Czy nowy prank Wardęgi jest równie dobry co Mutant Giant Spider Dog? A może tym razem zabrakło pomysłowości? Aby się o tym przekonać wystarczy obejrzeć nowy film Wardęgi na Halloween a następnie porównać go z istniejącymi już w sieci halloweenowymi prankami. Widzicie podobieństwo?  
31/10/2014 11:10
Kylie Minogue w Łodzi 30.10.2014 - filmy z koncertu autorki hitu Can't Get You Out Of My Head [VIDEO]
0

Kylie Minogue w Łodzi 30.10.2014 - filmy z koncertu autorki hitu Can't Get You Out Of My Head [VIDEO]

Koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 przeszedł do historii. Autorka hitu Can't Get Out Of My Head oczarowała publiczność swoim występem na Atlas Arenie w Łodzi. Co zaśpiewała Kylie Minogue podczas koncertu w Łodzi? W sieci pojawiły się już pierwsze nagrania video. Film z koncertu Kylie Minogue w Łodzi do zobaczenia na ESKA.pl
31/10/2014 10:13
Halloween 2014: Bloody Homecoming oraz Thale! Oglądaj filmy za darmo na eskaGO! [VIDEO]
0

Halloween 2014: Bloody Homecoming oraz Thale! Oglądaj filmy za darmo na eskaGO! [VIDEO]

Darmowe filmy online w Halloween 2014 oglądasz tylko na eskaGO Zobacz bez logowania i legalnie premierę krwawego slashera Bloody Homecoming oraz thriller science-fiction Thale.
31/10/2014 09:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]