WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Zmiana czasu 2017 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... - Kiedy zmiana czasu z zimowego na letni 2017? Zobacz, jak przestawiamy zegarki z 25 na 26 marca! [VIDEO]

Zmiana czasu 2017 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK...

RSS 25/03/2017 00:00 Komentarze

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2017? To już w marcu! ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Zmiana czasu 2017 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK...
Kiedy jest ZMIANA CZASU z zimowego na letni? To pytanie zadane w porę jeśli tęsknicie za wiosną, bo ta już w nocy z 25 na 26 marca. Co zrobić podczas zmiany czasu na letni ze swoimi zegarkami? Właśnie w tym artykule znajdziecie informacje, jak przestawić zegarki w związku ze zmianą czasu. Z godziny 2.00 robimy 3.00, czyli dodajemy jedną godzinę. Niestety, tym samym śpimy o godzinę krócej w niedzielę.

O tym musimy pamiętać jednak jedynie w przypadku zegarków ze wskazówkami. Te w komputerach i telefonach zmieniają się zazwyczaj same.

Ola Kot w rozbieranej sesji po raz pierwszy! >>

Co daje znam zmiana czasu z zimowego na letni? Przesuwając wskazówki o jedną godzinę do przodu wydłuża się nam dzień - po prostu dłużej jest widno. Tik tok, on the clock, but the party don't stop... śpiewa Kesha w swoim przeboju TiK ToK i trudno nie zgodzić się z jej słowami. W końcu im więcej czasu (nawet pozornie), tym dłuższe imprezy ;).


Zobacz Kesha - TiK ToK!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?
0

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 
22/08/2017 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?
0

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!
22/08/2017 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!
0

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.
22/08/2017 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk
0

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.
22/08/2017 15:50
Koniec świata we wrześniu 2017. Poznaj dowody i datę apokalipsy
0

Koniec świata we wrześniu 2017. Poznaj dowody i datę apokalipsy

Koniec świata nastąpi we wrześniu 2017 roku - tak twierdzą wyznawcy teorii apokaliptycznych. Według nich ma to związek z ostatnim całkowitym zaćmieniem Słońca. 
22/08/2017 15:44
Taylor Swift - Instagram i Facebook. Co oznacza nowe wideo? [VIDEO]
0

Taylor Swift - Instagram i Facebook. Co oznacza nowe wideo? [VIDEO]

Taylor Swift w kilka dni po skasowaniu całej zawartości swoich kont na portalach społecznościowych, udostępniła na Instagramie i Facebooku tajemnicze wideo. Co może oznaczać?
22/08/2017 15:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA