WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ZMIANA CZASU - kiedy zmieniamy czas na letni i zimowy? Przestawianie zegarków jest proste z ESKA.pl - Zmiana czasu - czas letni, czas zimowy? Kiedy przestawiamy czas?

Tagi związane z ZMIANA CZASU - kiedy zmieniamy czas na letni i zimowy? Przestawianie zegarków jest proste z ESKA.pl: zmiana czasu, czas letni, przestawienie czasu, czas zimowy, zmiana czasu na zimowy, zmiana czasu na letni, przesunięcie czasu, zmiana godziny

ZMIANA CZASU - kiedy zmieniamy czas na letni i zimowy? Przestawianie zegarków jest proste z ESKA.pl

RSS 22/10/2016 12:16 Komentarze

Zmiana czasu spędza sen z powiek wielu z was. Kiedy jest zmiana czasu? Czas letni czy czas zimowy? W którą stronę przestawić zegarek no i która właściwie jest godzina? Jeżeli nie jesteście pewni czy wasz telefon sam przestawia się na właściwy czas - sprawdźcie z nami o co w tym wszystkim chodzi.

Zmiana czasu na zegarze Zmiana czasu / freeimages.com/Toni Mihailov
Ilustracja do artykułu: ZMIANA CZASU - kiedy zmieniamy czas na letni i zimowy? Przestawianie zegarków jest proste z ESKA.pl

Zmiana czasu na letni albo na czas zimowy wprowadza zamieszanie w naszym życiu. Kiedy zmieniamy czas na letni a kiedy na zimowy, w którą stronę przestawiamy zegarki - wszystkiego dowiecie się na ESKA.pl. Razem z wami sprawdzamy po co jest zmiana czasu, czemu służy zmiana godziny i która jest godzina w Polsce - to dla tych dla których zmiana czasu to czarna magia. Przewodnik po zmianie czasu pomoże wam przetrwać ten dziwny moment w roku.

Zmiana czasu na letni

Zmiana czasu na zimowy

Zmiana czasu - jak...

Która jest godzina w Polsce?

Aktualny czas w Warszawa:

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!
0

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017, czyli największy konkursu DJ-ów na świecie. Chcemy odkryć nowe muzyczne talenty: wśród ambitnych DJ-ów oraz fanów muzyki elektronicznej. Jak wziąć udział? Przekonajcie się na ESKA.pl
24/03/2017 11:09
ZAYN prezentuje Still Got Time ft. PartyNextDoor [VIDEO]
0

ZAYN prezentuje Still Got Time ft. PartyNextDoor [VIDEO]

Nowa piosenka Zayna już jest! Still Got Time z gościnnym udziałem rapera PartyNextDoor to murowany kandydat na hit wiosny 2017? Przekonaj się już teraz!
24/03/2017 11:03
Muzeum Sztuki Nowoczesnej Warszawa - cennik i godziny otwarcia
0

Muzeum Sztuki Nowoczesnej Warszawa - cennik i godziny otwarcia

Muzeum Sztuki Nowoczesnej Warszawa - wielkie otwarcie Muzeum nad Wisłą już 25 marca. Poznaj program wydarzenia.
24/03/2017 10:46
Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Czarnogóra - Polska to ważny pojedynek dla reprezentacji Adama Nawałki. Musimy wywalczyć trzy punkty, by utrzymać się na 1. miejscu tabeli eliminacji MŚ 2018. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Rozpiska ze szczegółami transmisji do sprawdzenia na ESKA.pl
24/03/2017 10:15
Policjantki i Policjanci - piosenka z serialu
0

Policjantki i Policjanci - piosenka z serialu

Mariusz Węgłowski – w hicie Czwórki „Policjanci i Policjantki” grający uwielbianego przez widzów Białacha, twardziela o gołębim sercu – teraz daje się poznać od nieznanej wielu telewidzom strony. Węgłowski – były policjant-antyterrorysta, obecnie aktor i muzyk – nagrał popowo-rapowy utwór, którego tekst oparty jest na jego własnych przeżyciach.
24/03/2017 10:09
Zosia Nowakowska jako Whitney Houston. To najlepszy występ Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
0

Zosia Nowakowska jako Whitney Houston. To najlepszy występ Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Zosia Nowakowska jako Whitney Houston zachwyci publiczność i jury? Już teraz na ESKA.pl możecie zobaczyć występ aktorki!
24/03/2017 09:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA