WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ZMIANA CZASU - kiedy zmieniamy czas na letni i zimowy? Przestawianie zegarków jest proste z ESKA.pl - Zmiana czasu - czas letni, czas zimowy? Kiedy przestawiamy czas?

Tagi związane z ZMIANA CZASU - kiedy zmieniamy czas na letni i zimowy? Przestawianie zegarków jest proste z ESKA.pl: zmiana czasu, czas letni, przestawienie czasu, czas zimowy, zmiana czasu na zimowy, zmiana czasu na letni, przesunięcie czasu, zmiana godziny

ZMIANA CZASU - kiedy zmieniamy czas na letni i zimowy? Przestawianie zegarków jest proste z ESKA.pl

RSS 22/10/2016 12:16 Komentarze

Zmiana czasu spędza sen z powiek wielu z was. Kiedy jest zmiana czasu? Czas letni czy czas zimowy? W którą stronę przestawić zegarek no i która właściwie jest godzina? Jeżeli nie jesteście pewni czy wasz telefon sam przestawia się na właściwy czas - sprawdźcie z nami o co w tym wszystkim chodzi.

Zmiana czasu na zegarze Zmiana czasu / freeimages.com/Toni Mihailov
Ilustracja do artykułu: ZMIANA CZASU - kiedy zmieniamy czas na letni i zimowy? Przestawianie zegarków jest proste z ESKA.pl

Zmiana czasu na letni albo na czas zimowy wprowadza zamieszanie w naszym życiu. Kiedy zmieniamy czas na letni a kiedy na zimowy, w którą stronę przestawiamy zegarki - wszystkiego dowiecie się na ESKA.pl. Razem z wami sprawdzamy po co jest zmiana czasu, czemu służy zmiana godziny i która jest godzina w Polsce - to dla tych dla których zmiana czasu to czarna magia. Przewodnik po zmianie czasu pomoże wam przetrwać ten dziwny moment w roku.

Zmiana czasu na letni

Zmiana czasu na zimowy

Zmiana czasu - jak...

Która jest godzina w Polsce?

Aktualny czas w Warszawa:

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!
30/04/2017 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?
0

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?
30/04/2017 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]
0

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.
30/04/2017 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!
0

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.
30/04/2017 15:03
Vin Diesel skradł show podczas gali Billboard Latin Music Awards! [VIDEO]
0

Vin Diesel skradł show podczas gali Billboard Latin Music Awards! [VIDEO]

Vin Diesel wystąpił na scenie podczas gali Billboard Latin Music Awards 2017 i rozkręcił imprezę rapując po hiszpańsku. Zobacz show gwiazdora serii Szybcy i Wściekli.
30/04/2017 12:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

30/04/2017 17:47

0
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

28/04/2017 12:56

0
Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

28/04/2017 11:35

0
3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

26/04/2017 14:26

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA