WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Złote Maliny 2014: lista nominowanych pełna śpiewających gwiazd! Kto nie powinien grać? [VIDEO] - Złote Maliny 2014: nominowani, czyli lista najgorszych filmów 2013 roku! Zobacz teraz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Złote Maliny 2014: lista nominowanych pełna śpiewających gwiazd! Kto nie powinien grać? [VIDEO]

RSS 18/01/2014 16:11 Komentarze 0

Nominacje do Złotych Malin 2014 jak co roku wypełniły nazwiska śpiewających gwiazd, które spróbowały swoich sił na dużym ekranie. Na liście nominowanych do Złotych Malin 2014 znalazła się m.in. Selena Gomez czy też Lady Gaga. W jakich kategoriach zostały nominowane? Zobacz na ESKA.pl!

Lady Gaga w Maczeta zabija / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Złote Maliny 2014: lista nominowanych pełna śpiewających gwiazd! Kto nie powinien grać? [VIDEO]
Znamy już listę nominowanych do Złotych Malin 2014. Nominowani do anty-Oscarów to oczywiście w dużej mierze znani nam ze sceny muzycznej artyści, którzy uwierzyli w swój aktorski talent. Na ESKA.pl prezentujemy śpiewające gwiazdy, które zostały nominowane do Złotych Malin 2014. Wśród nich Selena Gomez czy też Lady Gaga. W jakich kategoriach? Lista poniżej.

Najgorszy Aktor

Johnny Depp: Jeździec znikąd
Ashton Kutcher: Jobs
Adam Sandler: Jeszcze większe dzieci
Jaden Smith: 1000 lat po Ziemi (wokalista/raper)
Sylvester Stallone: Kula w łeb, Plan ucieczki, Legendy ringu

Najgorsza Aktorka

Halle Berry: Movie 43, Połączenie
Selena Gomez: Wyścig po życie (wokalistka)
Lindsay Lohan: The Canyons
Tyler Perry: A Madea Christmas
Naomi Watts: Diana, Movie 43

Najgorsza Aktorka Drugoplanowa

Lady Gaga: Maczeta zabija (wokalistka)
Salma Hayek: Jeszcze większe dzieci
Katherine Heigl: Wielkie wesele
Kim Kardashian:Zakazane pragnienia
Lindsay Lohan: In-App-Propriate Comedy, Straszny Film 5

Najgorszy Aktor Drugoplanowy

Chris Brown: Bitwa roku (wokalista)
Larry the Cable Guy: A Madea Christmas
Taylor Lautner: Jeszcze większe dzieci
Will Smith: 1000 lat po Ziemi
Nick Swardson: Dom bardzo nawiedzony, Jeszcze większe dzieci


Kiedy rozdanie Złotych Malin 2014? Tradycyjnie już, niechlubne wyróżnienia zostaną przyznane na 24 godziny przez galą Oscarów 2014, czyli 1 marca. Gala nie cieszy się jednak popularnością wśród gwiazd. Jak myślicie, czy ktoś z nominowanych pojawi się mimo wszystko na imprezie?


Zobacz trailer Getaway z Seleną Gomez!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
0

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska