WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Złote Maliny 2014: lista nominowanych pełna śpiewających gwiazd! Kto nie powinien grać? [VIDEO] - Złote Maliny 2014: nominowani, czyli lista najgorszych filmów 2013 roku! Zobacz teraz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Złote Maliny 2014: lista nominowanych pełna śpiewających gwiazd! Kto nie powinien grać? [VIDEO]

RSS 18/01/2014 16:11 Komentarze 0

Nominacje do Złotych Malin 2014 jak co roku wypełniły nazwiska śpiewających gwiazd, które spróbowały swoich sił na dużym ekranie. Na liście nominowanych do Złotych Malin 2014 znalazła się m.in. Selena Gomez czy też Lady Gaga. W jakich kategoriach zostały nominowane? Zobacz na ESKA.pl!

Lady Gaga w Maczeta zabija / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Złote Maliny 2014: lista nominowanych pełna śpiewających gwiazd! Kto nie powinien grać? [VIDEO]
Znamy już listę nominowanych do Złotych Malin 2014. Nominowani do anty-Oscarów to oczywiście w dużej mierze znani nam ze sceny muzycznej artyści, którzy uwierzyli w swój aktorski talent. Na ESKA.pl prezentujemy śpiewające gwiazdy, które zostały nominowane do Złotych Malin 2014. Wśród nich Selena Gomez czy też Lady Gaga. W jakich kategoriach? Lista poniżej.

Najgorszy Aktor

Johnny Depp: Jeździec znikąd
Ashton Kutcher: Jobs
Adam Sandler: Jeszcze większe dzieci
Jaden Smith: 1000 lat po Ziemi (wokalista/raper)
Sylvester Stallone: Kula w łeb, Plan ucieczki, Legendy ringu

Najgorsza Aktorka

Halle Berry: Movie 43, Połączenie
Selena Gomez: Wyścig po życie (wokalistka)
Lindsay Lohan: The Canyons
Tyler Perry: A Madea Christmas
Naomi Watts: Diana, Movie 43

Najgorsza Aktorka Drugoplanowa

Lady Gaga: Maczeta zabija (wokalistka)
Salma Hayek: Jeszcze większe dzieci
Katherine Heigl: Wielkie wesele
Kim Kardashian:Zakazane pragnienia
Lindsay Lohan: In-App-Propriate Comedy, Straszny Film 5

Najgorszy Aktor Drugoplanowy

Chris Brown: Bitwa roku (wokalista)
Larry the Cable Guy: A Madea Christmas
Taylor Lautner: Jeszcze większe dzieci
Will Smith: 1000 lat po Ziemi
Nick Swardson: Dom bardzo nawiedzony, Jeszcze większe dzieci


Kiedy rozdanie Złotych Malin 2014? Tradycyjnie już, niechlubne wyróżnienia zostaną przyznane na 24 godziny przez galą Oscarów 2014, czyli 1 marca. Gala nie cieszy się jednak popularnością wśród gwiazd. Jak myślicie, czy ktoś z nominowanych pojawi się mimo wszystko na imprezie?


Zobacz trailer Getaway z Seleną Gomez!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 10:26
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: