Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Złote Maliny 2014: lista nominowanych pełna śpiewających gwiazd! Kto nie powinien grać? [VIDEO] - Złote Maliny 2014: nominowani, czyli lista najgorszych filmów 2013 roku! Zobacz teraz [VIDEO]

Złote Maliny 2014: lista nominowanych pełna śpiewających gwiazd! Kto nie powinien grać? [VIDEO]

RSS 18/01/2014 16:11 Komentarze

Nominacje do Złotych Malin 2014 jak co roku wypełniły nazwiska śpiewających gwiazd, które spróbowały swoich sił na dużym ekranie. Na liście nominowanych do Złotych Malin 2014 znalazła się m.in. Selena Gomez czy też Lady Gaga. W jakich kategoriach zostały nominowane? Zobacz na ESKA.pl!

Lady Gaga w Maczeta zabija / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Złote Maliny 2014: lista nominowanych pełna śpiewających gwiazd! Kto nie powinien grać? [VIDEO]
Znamy już listę nominowanych do Złotych Malin 2014. Nominowani do anty-Oscarów to oczywiście w dużej mierze znani nam ze sceny muzycznej artyści, którzy uwierzyli w swój aktorski talent. Na ESKA.pl prezentujemy śpiewające gwiazdy, które zostały nominowane do Złotych Malin 2014. Wśród nich Selena Gomez czy też Lady Gaga. W jakich kategoriach? Lista poniżej.

Najgorszy Aktor

Johnny Depp: Jeździec znikąd
Ashton Kutcher: Jobs
Adam Sandler: Jeszcze większe dzieci
Jaden Smith: 1000 lat po Ziemi (wokalista/raper)
Sylvester Stallone: Kula w łeb, Plan ucieczki, Legendy ringu

Najgorsza Aktorka

Halle Berry: Movie 43, Połączenie
Selena Gomez: Wyścig po życie (wokalistka)
Lindsay Lohan: The Canyons
Tyler Perry: A Madea Christmas
Naomi Watts: Diana, Movie 43

Najgorsza Aktorka Drugoplanowa

Lady Gaga: Maczeta zabija (wokalistka)
Salma Hayek: Jeszcze większe dzieci
Katherine Heigl: Wielkie wesele
Kim Kardashian:Zakazane pragnienia
Lindsay Lohan: In-App-Propriate Comedy, Straszny Film 5

Najgorszy Aktor Drugoplanowy

Chris Brown: Bitwa roku (wokalista)
Larry the Cable Guy: A Madea Christmas
Taylor Lautner: Jeszcze większe dzieci
Will Smith: 1000 lat po Ziemi
Nick Swardson: Dom bardzo nawiedzony, Jeszcze większe dzieci


Kiedy rozdanie Złotych Malin 2014? Tradycyjnie już, niechlubne wyróżnienia zostaną przyznane na 24 godziny przez galą Oscarów 2014, czyli 1 marca. Gala nie cieszy się jednak popularnością wśród gwiazd. Jak myślicie, czy ktoś z nominowanych pojawi się mimo wszystko na imprezie?


Zobacz trailer Getaway z Seleną Gomez!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
09/02/2016 10:34
Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?
0

Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?

Tomasz Adamek na Polsat Boxing Night 2016, a w związku z tym czekają nas niezwykłe emocje! Fani zastanawiają się czy to będzie ostatnia walka Górala? Z kim i kiedy Tomek Adamek będzie walczył? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
08/02/2016 16:47
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]
0

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

Maroon 5 w Krakowie w 2016 roku - to już pewne! Pierwszy koncert Maroon 5 w Polsce odbędzie się 1 czerwca. Ile kosztują bilety i kto będzie supportował zespół Adama Levina w Polsce? Pełne info na ESKA.pl!
08/02/2016 16:45
The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?
0

The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?

The Voice of Poland to jeden z najbardziej lubianych programów muzycznych w telewizji polskiej. Zapadła już decyzja, że show nie wróci do stacji TVP2 w wiosennej ramówce. Co więc dalej z The Voice of Poland? Czy możemy się jeszcze spodziewać, że show znów zagości na naszych ekranach? Szczegóły na ESKA.pl!
08/02/2016 16:37
Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat
0

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców pojawiają się nie od dziś. Czy promowanie swoich pociech we własnych klipach to sposób promocji dzieci i planowanie od najmłodszych lat ich kariery? Zobacz, którzy rodzice chętnie występują w teledyskach w towarzystwie swoich dzieci.
08/02/2016 16:16
Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You
0

Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You

Tiesto & Oliver Heldens feat. Natalie La Rose - The Right Song oraz Who Is Fancy feat. Ariana Grande & Meghan Trainor - Boys Like You: to dzisiejsze premiery w G20 Radia ESKA. Od Was zależy czy wejdą do notowania, na którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce. Teledysk do Right Song i do Boys Like You prezentujemy już teraz - na ESKA.pl
08/02/2016 15:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

08/02/2016 16:45

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA