Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Zimowe Piosenki - Andrzej Piaseczny, Seweryn Krajewski to najlepiej sprzedający się świąteczny album w Polsce [VIDEO] - Święta Bożego Narodzenia 2012: najlepiej sprzedający się album świąteczny to Zimowe Piosenki Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego [VIDEO]

Tagi związane z Zimowe Piosenki - Andrzej Piaseczny, Seweryn Krajewski to najlepiej sprzedający się świąteczny album w Polsce [VIDEO]: andrzej piaseczny, święta, boże narodzenie, boże narodzenie 2012, świąteczny hity, święta 2012, prezent dla chłopaka, prezent dla dziewczyny, bożnarodzeniowe hity, świąteczne składanki, zimowe piosenki andrzej piaseczny, zimowe piosenki seweryn krajewski

Zimowe Piosenki - Andrzej Piaseczny, Seweryn Krajewski to najlepiej sprzedający się świąteczny album w Polsce [VIDEO]

RSS 22/12/2012 10:02 Komentarze

Świąteczna składanka Zimowe Piosenki Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego to bożonarodzeniowy hit 2012 roku w Polsce. Krążek dotarł do 2 miejsca najlepiej sprzedających się albumów na liście OLIS. Na płycie znajdziemy 10 christmasowych hitów. Na Eska.pl klip do Wielkie Świąteczne Całowanie!

Andrzej Piaseczny w Wielkie Świąteczne Całowanie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Zimowe Piosenki - Andrzej Piaseczny, Seweryn Krajewski to najlepiej sprzedający się świąteczny album w Polsce [VIDEO]
Okres świąt Bożego Narodzenia polskim słuchaczom umila album Zimowe Piosenki Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego. To najlepiej sprzedająca się świąteczna składanka 2012 roku. Krążek znajduje się na drugim miejscu oficjalnej listy sprzedaży OLIS. Płyta miała swoją premierę 13 listopada 2012 roku i tego dnia otrzymała już platynowy certyfikat.

Tak prezentuje się tracklista składanki Zimowe Piosenki:

1. Wielkie świąteczne całowanie
2. Kochajmy się zimą
3. Cichej spokojnej nocy
4. Pastorałka największych przyjaciół
5. Kołysanka pierwszej radości
6. Wiatr do drogi
7. Choinka naszych pragnień
8. Święta w sercach
9. Zwykły Nowy Rok
10. Śpij spokojnie mój świecie

>>> Michael Buble zaśpiewał Christmas (Baby, Please Come Home) w The Voice USA! Zobacz świąteczne show piosenkarza [VIDEO]


Krążek nie tylko cieszy się zainteresowaniem wśród polskich słuchaczy, ale także zbiera pozytywne recenzje. Krytycy muzyczni są zgodni co do tego, że kawałki z płyty Piasecznego i Krajewskiego przez kilka kolejnych lat towarzyszyć nam będą w grudniowe wieczory wypełnione przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia.


Na Eska.pl Wielkie Świąteczne Całowanie - Andrzej Piaseczny, Seweryn Krajewski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?
0

Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?

Tomasz Adamek na Polsat Boxing Night 2016, a w związku z tym czekają nas niezwykłe emocje! Fani zastanawiają się czy to będzie ostatnia walka Górala? Z kim i kiedy Tomek Adamek będzie walczył? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
08/02/2016 16:47
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]
0

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

Maroon 5 w Krakowie w 2016 roku - to już pewne! Pierwszy koncert Maroon 5 w Polsce odbędzie się 1 czerwca. Ile kosztują bilety i kto będzie supportował zespół Adama Levina w Polsce? Pełne info na ESKA.pl!
08/02/2016 16:45
The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?
0

The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?

The Voice of Poland to jeden z najbardziej lubianych programów muzycznych w telewizji polskiej. Zapadła już decyzja, że show nie wróci do stacji TVP2 w wiosennej ramówce. Co więc dalej z The Voice of Poland? Czy możemy się jeszcze spodziewać, że show znów zagości na naszych ekranach? Szczegóły na ESKA.pl!
08/02/2016 16:37
Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat
0

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców pojawiają się nie od dziś. Czy promowanie swoich pociech we własnych klipach to sposób promocji dzieci i planowanie od najmłodszych lat ich kariery? Zobacz, którzy rodzice chętnie występują w teledyskach w towarzystwie swoich dzieci.
08/02/2016 16:16
Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You
0

Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You

Tiesto & Oliver Heldens feat. Natalie La Rose - The Right Song oraz Who Is Fancy feat. Ariana Grande & Meghan Trainor - Boys Like You: to dzisiejsze premiery w G20 Radia ESKA. Od Was zależy czy wejdą do notowania, na którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce. Teledysk do Right Song i do Boys Like You prezentujemy już teraz - na ESKA.pl
08/02/2016 15:55
Beyonce ogłasza Formation World Tour. Będzie koncert w Polsce?
0

Beyonce ogłasza Formation World Tour. Będzie koncert w Polsce?

Beyonce - Formation World Tour: trasa koncertowa została ogłoszona tuż po występie na Super Bowl 2016. Gwiazda odwiedzi miasta w Ameryce i Europie. Czy będzie koncert w Polsce? Sprawdzamy na ESKA.pl.
08/02/2016 15:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

08/02/2016 16:45

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA