WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Zimowe Piosenki - Andrzej Piaseczny, Seweryn Krajewski to najlepiej sprzedający się świąteczny album w Polsce [VIDEO] - Święta Bożego Narodzenia 2012: najlepiej sprzedający się album świąteczny to Zimowe Piosenki Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Zimowe Piosenki - Andrzej Piaseczny, Seweryn Krajewski to najlepiej sprzedający się świąteczny album w Polsce [VIDEO]: andrzej piaseczny, święta, boże narodzenie, boże narodzenie 2012, świąteczny hity, święta 2012, prezent dla chłopaka, prezent dla dziewczyny, bożnarodzeniowe hity, świąteczne składanki, zimowe piosenki andrzej piaseczny, zimowe piosenki seweryn krajewski

Zimowe Piosenki - Andrzej Piaseczny, Seweryn Krajewski to najlepiej sprzedający się świąteczny album w Polsce [VIDEO]

RSS 22/12/2012 10:02 Komentarze 0

Świąteczna składanka Zimowe Piosenki Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego to bożonarodzeniowy hit 2012 roku w Polsce. Krążek dotarł do 2 miejsca najlepiej sprzedających się albumów na liście OLIS. Na płycie znajdziemy 10 christmasowych hitów. Na Eska.pl klip do Wielkie Świąteczne Całowanie!

Andrzej Piaseczny w Wielkie Świąteczne Całowanie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Zimowe Piosenki - Andrzej Piaseczny, Seweryn Krajewski to najlepiej sprzedający się świąteczny album w Polsce [VIDEO]
Okres świąt Bożego Narodzenia polskim słuchaczom umila album Zimowe Piosenki Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego. To najlepiej sprzedająca się świąteczna składanka 2012 roku. Krążek znajduje się na drugim miejscu oficjalnej listy sprzedaży OLIS. Płyta miała swoją premierę 13 listopada 2012 roku i tego dnia otrzymała już platynowy certyfikat.

Tak prezentuje się tracklista składanki Zimowe Piosenki:

1. Wielkie świąteczne całowanie
2. Kochajmy się zimą
3. Cichej spokojnej nocy
4. Pastorałka największych przyjaciół
5. Kołysanka pierwszej radości
6. Wiatr do drogi
7. Choinka naszych pragnień
8. Święta w sercach
9. Zwykły Nowy Rok
10. Śpij spokojnie mój świecie

>>> Michael Buble zaśpiewał Christmas (Baby, Please Come Home) w The Voice USA! Zobacz świąteczne show piosenkarza [VIDEO]


Krążek nie tylko cieszy się zainteresowaniem wśród polskich słuchaczy, ale także zbiera pozytywne recenzje. Krytycy muzyczni są zgodni co do tego, że kawałki z płyty Piasecznego i Krajewskiego przez kilka kolejnych lat towarzyszyć nam będą w grudniowe wieczory wypełnione przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia.


Na Eska.pl Wielkie Świąteczne Całowanie - Andrzej Piaseczny, Seweryn Krajewski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Shakira urodziła syna. Drugie dziecko Shakiry jest już na świecie! Będzie przerwa w karierze? [VIDEO]
0

Shakira urodziła syna. Drugie dziecko Shakiry jest już na świecie! Będzie przerwa w karierze? [VIDEO]

Shakira urodziła syna! Autorka hitu Loca po raz drugi została mamą! Jak ma na imię drugie dziecko Shakiry? Czy to oznacza, że piosenkarka zrobi dłuższą przerwę w karierze muzycznej? Mamy nadzieję, że Gerard Pique pomoże Shakirze w opiece nad maluchami! 
30/01/2015 12:46
Sławomir Szmal - kim jest? Polski bramkarz na MŚ w Katarze 2015 nie przepuściłby tych muzycznych niewypałów [VIDEO]
0

Sławomir Szmal - kim jest? Polski bramkarz na MŚ w Katarze 2015 nie przepuściłby tych muzycznych niewypałów [VIDEO]

Kim jest Sławomir Szmal? To polski bramkarz, który w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 będzie walczył o zwycięstwo polskich szczypiornistów. Jesteśmy przekonani, że Sławomir Szmal ustawiony w bramce podczas meczu Polska - Katar spisze się na medal. Gdyby, Szmal działał w branży muzycznej z pewnością nie wpuściłby na rynek wielu muzycznych niewypałów! 
30/01/2015 12:40
Donatan i Cleo - Hiper/Chimera: podwójna platyna oficjalnie przyznana! Tak sprzedaje się płyty w Polsce [VIDEO]
0

Donatan i Cleo - Hiper/Chimera: podwójna platyna oficjalnie przyznana! Tak sprzedaje się płyty w Polsce [VIDEO]

Płyta Donanatana i Cleo - Hiper/Chimera - jest już oficjalnie podwójnie platynowa! Dokładnie tak, Donatan i Cleo mogą pochwalić świetnym wynikiem sprzedaży albumu Hiper/Chimera. Ile osób kupiło Hiper/Chimerę do tej pory? Zobaczcie wynik sprzedaży wspólnego krążka Donatana i Cleo i sprawdźcie, jak na certyfikat ZPAV-u zareagował słowiański team odpowiedzialny za hity My Słowianie czy też Brać.
30/01/2015 12:38
Mecz Polska - Katar: skład drużyn w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Know You Are Looking At a Winner! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: skład drużyn w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Know You Are Looking At a Winner! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar odbędzie się już dzisiaj 30.01.2015. Jak będzie wyglądał skład polskiej drużyny przed meczem z Katarem. Czy w polskiej reprezentacji zagra Karol Bielecki, a w bramce stanie Sławomir Szmal? Sprawdzamy wszystkie dostępne informacje na temat składu drużyn w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015. 
30/01/2015 12:02
Kendrick Lamar w Polsce na Open'er Festival 2015: którego dnia zagra koncert? Wszystko o występie Kendricka Lamara na Open'erze na ESKA.pl [VIDEO]
0

Kendrick Lamar w Polsce na Open'er Festival 2015: którego dnia zagra koncert? Wszystko o występie Kendricka Lamara na Open'erze na ESKA.pl [VIDEO]

Koncert Kendricka Lamara w Polsce na Open'er Festival 2015 organizatorzy wydarzenia potwierdzili pod koniec stycznia 2015 roku na Facebooku festiwalu. Występ Kendricka Lamara na Open'erze zapowiada się na jeden z gorętszych podczas imprezy. Kiedy Kendrick Lamar w Polsce 2015? Zobaczcie już teraz, którego dnia na Open'er Festival 2015 Kendrick Lamar zaczaruje festiwalowiczów swoimi rymami!
30/01/2015 11:54
MŚ w piłce ręcznej - Polska w finale? Jest szansa! Taking Chances - zadanie dla Polaków [VIDEO]
0

MŚ w piłce ręcznej - Polska w finale? Jest szansa! Taking Chances - zadanie dla Polaków [VIDEO]

Polska w finale MŚ w ręczną Katar 2015 - na taki scenariusz po meczu Polska - Katar liczą polscy kibice. Jakie są szanse na mecz Polski w finale MŚ w ręczną 2015 1 lutego? Zobaczcie, jakie jest prawdopodobieństwo awansu Polski do finału Katar 2015 i czy Polacy wykorzystają swoją szansę.
30/01/2015 10:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska